Aromaterapie

Kategorie: Kosmetické salony

Jde o relaxační, uvolňující masáže s léčivými účinky, u kterých se používají rostlinné oleje jako základní nosné médium a bioaktivní složkou masážní směsi jsou 100% výtažky z léčivých rostlin – tzv. silice nebo éterické oleje.

Aromaterapie je kosmetická procedura, která využívá vůní a esenciálních olejů k léčbě a uklidnění těla i mysli. Tato procedura je ideální pro ženy, které se chtějí zbavit stresu a relaxovat.

Aromaterapie se skládá z několika kroků. Nejprve specialistka vybere nejvhodnější esenciální oleje pro danou klientku. Poté se oleje aplikují na kůži v masážních pohybech nebo se vdechují prostřednictvím difuzéru. Celý proces trvá zhruba 60–90 minut a je velmi relaxační a bezbolestný.

Cena za aromaterapii se v České republice pohybuje v rozmezí 1000 až 2000 korun za jedno ošetření, v závislosti na počtu použitých esenciálních olejů a délce procedury.

Efekt aromaterapie je okamžitý a velmi uklidňující. Esenciální oleje mají příjemnou vůni, která pomáhá uvolnit napětí a zlepšit náladu. Aromaterapie také může pomoci zmírnit bolesti hlavy, stres, úzkost, nespavost a další psychické i fyzické potíže.

Existuje mnoho typů aromaterapie, jako je například lymfatická masáž s esenciálními oleji, relaxační masáž s levandulovými oleji nebo masáž pro zlepšení krevního oběhu s olejem máty peprné.

Kontraindikace pro aromaterapii zahrnují těhotenství, kojení, alergii na esenciální oleje, citlivost na určité vůně a kožní problémy.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 28 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 17 dní