Barvení řas a obočí

Kategorie: Kosmetické salony

Barvení řas a obočí je kosmetická procedura, která pomáhá vytvořit intenzivnější a plnější vzhled očí. Tato procedura je ideální pro ženy, které se chtějí zbavit nevýrazných řas a obočí, nebo pro ty, kteří chtějí dodat svému vzhledu další dimenzi. Promícháním barvy a oxidačního přípravku vznikne kosmetický krém, který se okamžitě nanese na obočí a řasy. Barva se aplikuje tyčinkou a nechává se působit dle návodu a požadovaného odstínu, maximálně však 15 minut. Na závěr se kouskem vaty setře přebytečná barva z obočí a řas.

Procedura barvení řas a obočí se skládá z několika kroků. Nejprve se ošetřená oblast očistí a odtuční. Poté se aplikuje speciální barvicí směs, která se nechá působit několik minut. Nakonec se směs omyje a ošetřená oblast se vyčistí. Celý proces trvá zhruba 15–20 minut a je bezbolestný.

Cena za barvení řas a obočí se v České republice pohybuje v rozmezí 200 až 400 korun za jedno ošetření, v závislosti na salonu a kvalitě použitých produktů. Efekt barvení řas a obočí je viditelný ihned po proceduře. Barva se přidává do chybějících míst a dodává větší intenzitu očím.

Čtěte také:

Barvení řas a obočí Praha Barvení řas a obočí Brno Barvení řas a obočí Olomouc Barvení řas a obočí Plzeň Barvení řas a obočí Kladno Barvení řas a obočí Hradec Králové Barvení řas a obočí Pardubice Barvení řas a obočí České Budějovice Barvení řas a obočí Zlín Barvení řas a obočí Chomutov Barvení řas a obočí Ústí nad Labem Barvení řas a obočí Ostrava Barvení řas a obočí Frýdek-Místek Barvení řas a obočí Teplice Barvení řas a obočí Jihlava Barvení řas a obočí Opava Barvení řas a obočí Liberec Barvení řas a obočí Kolín Barvení řas a obočí Břeclav Barvení řas a obočí Havířov Barvení řas a obočí Karlovy Vary Barvení řas a obočí Děčín Barvení řas a obočí Most Barvení řas a obočí Karviná

Slevy v salónech krásy

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za 29 dní
–20 %
3000 Kč končí za 7 hodin