Barvení vlasů

Kategorie: Kadeřnictví

Většina žen, které touží po krásné barvě i nádherném lesku vlasů, se nechává barvit profesionálním kadeřníkem. Výhody jsou jednoznačné – kvalita, jistota zvoleného odstínu, odborné provedení s ohledem na typ vlasů, doporučení a rady pro domácí péči.

Služba barvení vlasů v kadeřnictví je běžnou praxí v mnoha kadeřnických salonech. Tato služba zahrnuje aplikaci barvy na vlasy za účelem změny jejich barvy nebo odstranění šedivých vlasů. Existuje mnoho možností a technik pro barvení vlasů, jako jsou celkové barvení, melírování, ombre, balayage a mnoho dalších.

Ceny za barvení vlasů se mohou lišit v závislosti na použité technice, použitém materiálu, délce vlasů a renomé kadeřnického salonu. V České republice se ceny pohybují od 500 Kč až po několik tisíc korun za službu barvení vlasů.

Kadeřnické salony mohou používat různé značky barvy na vlasy, které se liší kvalitou a cenou. Mezi nejznámější značky patří například Wella, L'Oréal, Schwarzkopf Professional nebo Matrix.

Nejlepší salony nabízejí širokou škálu služeb v oblasti barvení vlasů a mohou také nabízet další služby jako je stříhání vlasů, úprava barvy, styling a další.

Slevy v salónech krásy

–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 10 dní
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 9 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 10 dní