Depilace brazilská

Kategorie: Kosmetické salony

Jde o metodu odstranění veškerých chloupků, ale pozor, z intimních partií. Tento kosmetický trend proslavily v 90. letech právě Brazilky. Ne, že by to byl náročný proces, ale je více bolestivý, než jiné způsoby. Provádí se pomocí horkého brazilského vosku a chloupky se strhávají. Celý proces trvá 15 – 30 minut, a po celou dobu depilace cítíte palčivou bolest, která se ale, při troše sebezapření, dá vydržet.

Brazilská depilace

Brazilská depilace se stává stále víc a víc populární. Jedná se o velmi důkladnou depilaci, jelikož v Brazílii, odkud tento druh depilace pochází, se nosí hodně drobné plavky, a tak je potřeba aby opravdu nic nekoukalo. Stále častěji tuto depilaci využívají také pánové. Tento druh depilace je polotrvalý a bavíme se konkrétně o depilaci intimních partií. Chloupky jsou vytrhnuty i s kořínkem. Ovšem můžeme tu mluvit o jedné nevýhodě oproti laserové depilaci, po té brazilské se nám totiž chloupky objeví znovu, ačkoliv je to až po delší době, proto také označení polotrvalá.

Průběh brazilské depilace

Jestliže se chystáte na brazilskou depilaci, nemusíte se bát, že by šlo o časově náročnou proceduru. Celý proces nezabere více než 15 minut. Při brazilské depilace je využívám horký vosk nebo cukrová pasta, která se klasicky nanese na pruh tkaniny, díky kterému se chloupky vytrhnou.

Za účelem brazilské depilace je vždy vhodné navštívit zkušenou kosmetičku. Je důležité správně napnout kůži, s čímž kosmetičce vy sama budete pomáhat. Proto se nedoporučuje provádět tento druh depilace sama doma. Po odstranění chloupků se depilovaná oblast musí také očistit. K tomu se používá olejíček a také dětský zásyp.

Co ještě nevíte o brazilské depilaci

Tato depilace, jak už bylo zmíněno, není trvalá a je tedy nutné ji pravidelně opakovat. K opakování dochází cca jednou za 3 týdny. Samozřejmě tento údaj je velice individuální a záleží na rychlosti dorůstání chloupků. U brazilské depilace je nutné dbát zvýšené hygieně, nepodceňujte tedy rozhodně výběr toho správného kosmetického salónu a raději si o něm nejdříve něco přečtěte. Na webu salony-krasy.cz najdete celý seznam salónů, které se brazilskou depilací zabývají. Vhodné je také přečíst si recenze minulých návštěvníků a být si kvalitou salónu skutečně jisti.

Cena brazislké depilace se pohybuje kolem 600Kč, ale samozřejmě záleží na salónu. Roli v ceně může hrát také lokalita umístění vámi vybraného salónu.

Slevy v salónech krásy

–57 %

Neperoxidové bělení zubů

Bělení zubů účinnou a oblíbenou metodou.

Studio Oxygen, Na Chmelnici 609, Chotěboř

1500 Kč končí za měsíc
–57 %

Objemové řasy 5D

Prodloužení řas

Studio Oxygen, Na Chmelnici 609, Chotěboř

1500 Kč končí za měsíc
–15 %

Osobní kurzy - Make Up

Osobní kurzy - Make Up

Veronika Mykolenko, Gorkého 1, Brno

2550 Kč končí za 18 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

1000 Kč končí za 7 dní

Kyslíkové ošetření

Kyslíkové ošetření pro viditelné omlazení s maximálním…

Salon Fiore, Svitákova 2818/9, Praha

končí za měsíc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace