Zpět na Doplňky stravy & vitaminy

Acai berry

Ahoj, jaké máte zkušenosti s Acai berry? Slyšela jsem dost pozitivních reakcí. Opravdu prý pomáhá na hubnutí, a navíc dodává energii a obsahuje hodně antioxidantů. Osvědčený by měl být zmíněný produkt od Medpharmy.

VercaBlue | 25.10.2011 17:39 | ip: 95.82.175.211

Ahoj,
Jedla jsem acai prášek ze salvia paradise koupila jsem si u nich 200g. Po měsíci jsem měla dole 3kg aniž bych nějak změnila stravování. Nutno podotknout, že mám jen 7kg nahoře. Měsíc jsem teď nebrala nic a váha se mi zatím drží, i se cítím svěžejší. Tablety zásadně neberu, většinou nemají žádný obsah účinných látek.
Co bych však chtěla vyzkoušet je prášek maqui, který na salvia paradise taky nabízejí. Píší, že je ještě účinnější než maqui. Zajímalo by mě jestli máte s maqui někdo zkušenosti.

berka | 1.12.2011 11:32 | ip: 77.48.33.20

Jo koupila jsem zde salviaparadise.cz
a přímo tady salviaparadise­.cz/acai-acai-berry-prasek-p-779.html?cPat­h=13_402

tady je ta maqui salviaparadise­.cz/maqui-maqui-berry-prasek-p-865.html?cPat­h=13_423

Máte s ní někdo zkušenosti, je o něco dražší než acai, ale píší, že prý lepší

berka | 1.12.2011 11:32 | ip: 77.48.33.20

--

quothoyda | 4.5.2019 6:29 | ip: 194.36.108.93

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.