Zpět na Kadeřnictví

Salón šuta (strana 1)

Dobrý den,

pane Harrere předem Vám chci poděkovat za velice objektivní příspěvky do této diskuze.
Rád bych přispěl do diskuze krátkým příspěvkem. Jelikož zastávám názor že každý mladý člověk který má chuť se neustále zdokonalovat a pracovat na sobě aby se stal profesioalem by měl dostat šanci (musí se všakdlouho hledat což znáte). Velice úzce spolupracujeme s SOU po celé Moravě. Na tyto mladé kadeřníky „upozorňuji“ formou propagačního baneru „DEJTE ŠANCI MLADÝM KOLEGŮM“ a získejte slevu 20% což si myslím že je fér vůči zákaz. ale i motivací pro kadeřníka na sobě pracovat.
Přeji pěkný víkend.
Šuta Miroslav

Šuta Miroslav | 5.9.2009 12:54 | ip: 80.87.191.145

Není za co děkovat. Faktem je, že zákazníci mají s kadeřníky až příliš často špatné zkušenosti a pro tak krásné kreativní řemeslo to je opravdu velká škoda. Nejsem kadeřník a nejsem ani majitel salonu. Jako dokumentární fotograf mám od Vašeho řemesla ten správný odstup a dlouholetá úzká spolupráce se Salónem Elisabeth mi dává slušný prostor vidět obě strany mince. Osobně vidím problém v tom, že ve Vašem řemesle neexistují žádné kvalifikační standardy, podle kterých by si mohli zákaznici vybírat kadeřníky podle svého gusta. Nejde totiž o pozlátko salonu, ale jenom a pouze o profesní i lidské kvality kadeřníka jednotlivce. Navíc předpokládám, že jste obchodník, nikoliv výkonný kadeřník vedoucí svůj tým a pokud tomu tak skutečně je, budete mít logicky značný handicap ve vnímání vztahů zákazník versus kadeřník, což je něco jiného, než zákazník versus zaměstnanec, kterému naopak zkušení a úspěšní manažeři rozumí velice dobře. A přehlížení tohoto rozdílu dokáží zákazníci vnímat. Pak se nelze divit, že na základě chybně nastavených komunikačních platforem v salonech mají zákazníci problém efektivně řešit svá nenaplněná očekávání a pro ventilaci svých osobních negativních zkušeností (které mohou z hlediska lidského faktoru čas od času přijít) pak využívají negativních referencí ve svém okolí nebo podobných diskusních fór, jako je třeba právě toto. Je to vždy známka nedostatku na straně poskytovatelů služeb.

Lubomír Harrer | 5.9.2009 18:09 | ip: 217.117.217.227

Dobry den, uvazuji o navsteve vaseho salonu v Brne. Zajimalo by me par informaci. Napriklad jsem nikde nenasla cenik. Rada si za kvalitni sluzby priplatim, ale zajimala by me alespon orientacni cena za strihani polodlouhych vlasu. Dale se chci zeptat, zda je potreba se objednat dopredu, nebo staci zavolat az dany den, pripadne se primo zastavit do salonu. Nemohu si totiz dovolit volny cas planovat dlouho dopredu. Dekuji a pekny den.

Renata | 17.9.2009 23:07 | ip: 83.240.110.104

velmi ma mrzi ze vas kadernik odisiel z vasho salonu pracovat inam a ja neviem kde bola som s nim spokojna a preto som si ziadala od vasej pracovnicky cco telefony obsluhuje na neho kontakt a nebola vobec ochotna oponukala mi inu kadernicku no nieze by som ju podcenovala poznam jej vysledky aj sikovne ruky ma ale predsa ked si dakto dlhodobo zvykne na svojho kadernika tak ho vyhladava stale ked vie ze moze odist spokojny od jeho kresla s krasnym pocitom a ucesom,,preto vas prosim majitela nech nie je vasa obsluha taka na vasich doteraz hladanych pracovnikov taka neprijemna ved vam robil sluzby aj trzby urcite perfekne, ak vam to ne roby problem ma nakontaktovat tak vas prosim jeho cislo telefonu on urcite nebude nedavat za to ze mi date na neho cislo vopred vam moc dakujem urcite len v dobrom na vas spominam a pridem i ku vam spat ak by som nebola inde spokojna.dovi vdaka za pochopenie

jarmila | 20.9.2009 1:45 | ip: 91.127.123.2

zabudka som napisat meno kadernika/vola sa michal este raz vdaka ak mi splnite moje prianie

jarmila | 20.9.2009 1:48 | ip: 91.127.123.2

Ahoj Jarmilo telefonní číslo na Michala Gorčíka 602962450,je to fakt skvělý kadeřník a určitě si nezaslouží potupně pracovat v salonu ŠUTA.Jsem jeho zákaznice a kamarádka jsem s ním vždy spokojená:)),on je profesional,ne pan ŠUTA.....

šerry | 21.9.2009 14:58 | ip: 88.100.176.155

Re: tzv.Pavla nebo kdo to vubec je? Mela by ste si jeste jednou precist me prispevky.Ani v jednom z nich nepomlouvam firmu Salon Suta.Mam vyhrady k majiteli u ktereho se mi nelibí jeho gestapacke chovani vuci zamestnancum.Tot vse…jestli s tim mate naky problem a nejste schopna prijmout kritiku vuci cloveku ktereho, jak sama tvrdite, ani neznate, tak v tom pripade by ste mela mela vyhledat nejakou profesionalni pomoc.Soudim uz podle vety: „Možná časem až vyrostete pochopíte jak se má správně podnikat, a ne tak jak v ČR předvádí 90% podnikatelů. Nikdy jsem v tomto salóně nebyla ale nedá mi to ho nenavštívit.“ Definujte mi správné podnikaní?Jestli je to podle vas : Jak se stat spravným otrokarem ve svete podnikani aneb podnikani podle Bolsevika…tak se mila damo proberte…jsou i jine veci nez poroucet a zastrasovat…a podle toho taky mohou ziskavat zamestnanci motivaci…a ne ty lacine keci kterymi vas tady Herr Suta krmí.....ale klidne salon navstivte a s pane majitelem u kaficka muzete probrat komunisticke metody ve svete podnikani…

Lůca | 21.9.2009 19:02 | ip: 88.83.225.12

Myslím že když někdo platí zaměstnanci plat,tak si ho de facto na dobu určitou(prac.do­bu)kupuje,zaměs­tnavatel, je podle současných prac.zákonu zboží at se nám to líbí nebo ne,Vím že to zní hrozně ale bohužel, a to co předvádí Michal to je opravdu na návrat do té firmy kde stříhal kabely,než začal pusobit jako kadeřník,a co jsem slyšel tak každa mince má dvě strany a určitě bude ,,pravda" na obou stranách,
shrnutí

  • bez salonu šuta michal pracuje jako dělník v továrně
  • bez michala určitě méně spokojených klientu

Noo a pak si vyberte, je špatné že se vnitřní problémy se řeší takhle veřejně.

marek | 23.9.2009 11:08 | ip: 88.102.186.189

Koukám že skoro jediné ´´lůce´´ něco vadí. Už jsi se vybrečela dost ne, tak co tady ještě otravuješ chudinko. Někdo se má někdo ne, a za to si může taky každý sám, tak nepomlouvej, koho neznáš.

thomas | 7.10.2009 16:31 | ip: 85.160.41.55

Všichni se zaměřujete na kadeřníky, nedávno jsem navštívila Salon Šuta Břeclav a je tam kluk, který dělá nehty a pedikúru. Nehty neměly chybu a pedikúra jedna báseň, ještě nikdy mě nikdo tak suprově nepromasíroval :-D V celé Břeclavě nikdo takovou pedikúru nedělá a to sem byla snad všude. Jenom doufám, že jeho šéf si uvjedomuje co má. Přeji hodně úspěchů.

Jana

jana | 10.10.2009 13:11 | ip: 62.240.178.249

Re: thomas.....UBO­ZACKU!!!! :-)co se do me navazis…od toho tu ty diskuze sou… ;-)ja se nemusim vyplakavat..rikam jen svuj nazor a nikoho nepomlouvam, tak se vzpamatuj!!!!!Jes­tli ti to tvoje hloupa hlavinka nebere, tak sem vubec nelez a prispevky si necti.....!!!!!

Lůca | 10.10.2009 15:18 | ip: 88.83.225.12

Já byla v salonu v Břeclavi a moc dobrý pocit jsem z toho neměla. Už jen ten pocit, že na mě koukají přes prosklenou výlohu lidi nakupujicí bezprostředně vedle v supermarketu.
Cena se nerovná kvalitě odvedené práce!
Kadeřníci hned po vyučení nevím, nevím ??? :-?

Pétos | 14.10.2009 21:34 | ip: 81.19.35.206

Kdyby p.Šuta byl takový ten připosraný komunistický šéfík,tak by to nedotáhl až na nej.kadeřníka roku,ja sama za sebe jsem spokojená a at se vám daří ještě lépe než letos i příští rok,uvítala bych nějaké kadeř.v centru Brna
Luca je evidentně někdo byvalí blízký salonu šuta,a dnes v době pc.není přece problem zjistit a podepsat i s adresou

šárka | 28.10.2009 18:20 | ip: 213.192.34.90

RE: Sarka …v době pc.není přece problem zjistit a podepsat i s adresou…nez­lobte se ale nevim co jste tim myslela…

Luca | 28.10.2009 23:27 | ip: 88.83.225.12

toto je zaplacena diskuse?
katka

cate.kote | 29.10.2009 16:04 | ip: 89.103.129.170

Lepší slovo než zaplacená je zbytečná. Kdo u Šuty nepracoval, nikdy nemůže pochopit.

neee | 27.11.2009 8:52 | ip: 89.203.144.24

zdražuje,zdražuje a zase jen zdražuje a kvalita neodpovidavá, spiše klesa profesionalni standart teto společnosti, ale i tak přeji hodně uspěchu na HDA 09 hlavně jejich nejlepši kadřnici na moravě lence vašku letos je opět nominovaná po 3za sebou ,blahopřej,diky ni to ještě funguje tak jak má .o koho se tahle kadeřnice postara bude apsolutně spokojen na 100procent doporučuji navštivit a chtit lenku za ty penize už kvalitu. :-|

tomáš marný | 1.12.2009 23:54 | ip: 88.100.116.97

Vážení,

dovolte mi pogratulovat a poděkovat celému týmu k nominacím na neprestižnější sotěži Czech and Slovak Hairdressing Awards 2009.
Je-to to pravé zrcadlo které odráží kvalitu naší práce. Děkuji všem kolegům kteří se podílí nejen na samotné přípravě a focení.
Poděkování patří fotografce Nikol Šrajerové ; Markétě Šimrové a Pavlu Bauerovi – Make Up ; návrhářce slečně Imreczové ale také Pavlu Brejchovi a Peteru Tistanovi.

Děkuji

Šuta Miroslav
jednatel
Salon Šuta s.r.o.
salonsuta.com

Miroslav Šuta | 2.12.2009 23:42 | ip: 80.87.179.247

Zdravim, pane Suto
divala jsem se na Vase stranky, jsou hezke, ale v textech Vam chybi par pismen tak si to opravte je to dost neprofesionalni… ;-)

Valentina | 4.12.2009 20:45 | ip: 195.3.113.181

Dobrý večer Valentino,

děkuji za Váš postřeh. Naše stránky se v poslední době neustále mění. O tuto službu se stará firma která pro nás webové stránky připravuje.
Chystáme mnoho novinek které si žádají mnoho informací a času a proto Vás prosím o malé přivření očka . Do dvou měsíců bude si myslím již vše O.K.

Ještě jednou děkuji za Váš názor.

S pozdravem

Šuta Miroslav

Miroslav Šuta | 7.12.2009 23:33 | ip: 80.87.179.247

Pan Suta
neni zac, nemate to lehke co???
Cetla jsem si prispevky, je to tezke vect kvalitni salon, aby bylo vse jak ma byt.Uroven, spolehlivost, cisto atd......
Bohuzel u nas v CR se nikomu nezavdecite naopak zavist i od svych zamestnancu..­...Nikdo nevidi kolik straveneho casu takovy majitel stravi bez volna bez dovolenych .....Vidi jen co vydelate
Proto Vam preji hodne uspechu!!!!
Jak dojedu do CR rada navstivim Vas salon! :-)

Valentina | 10.12.2009 9:06 | ip: 195.3.113.180

;-)tomaš marny alias michal gorčík klidně se mužeš podepsat,ke gratulaci se tak y připojuji

franta hlína | 14.1.2010 13:32 | ip: 88.102.186.189

8-)

TOMAŠ | 19.1.2010 13:10 | ip: 213.192.1.45

Tak já sem navštívila kadeřnický salon ŠUTA v Brně poprvé a byla sem moc spokojená, profesionální přístup, dobře poradí, příjemný personál… Vyzkoušela sem už hodně kadeřnictví, možná o něco levnější, ale podle toho vypadal i výsledek :-( Takže já můžu jedině doporučit ;-)

Gabriela | 22.1.2010 9:44 | ip: 80.254.148.51

Jsem udivená,na stížnosti,chodím pravidelně do salonu v Břeclavy kde
mi vždy velmi šikovné recepční p.Leonka a p.Alenka ,vstřícně vyřídily všechna má přání,jen tak dál.

dr.Marta Furová | 24.1.2010 21:09 | ip: 213.192.34.90

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.