Zpět na Kadeřnictví

Existuje v Ostravě dobré kadeřnictví aneb ráda si poslechnu vaše zkušenosti (strana 1)

Renata: zkus MaxWave na Janáčkové v centru Ostravy, profi přistup, kosmetika nejvyšši kvality jako Kerastase, kadeřnice se zkušenostmi s náročnou klientelou.

Lenka | 19.5.2013 10:46 | ip: 89.29.93.58

V Ostravě je akorát smrad a kapsáři. Největší zloději jsou ale starostovi poskoci-strážníci. Na ty bacha. Ti vás dokážou pěkně i oholit, šmejdi zbyteční!

Nespokojená | 27.5.2013 12:28 | ip: 77.93.216.69

V Ostravě je akorát smrad a kapsáři. Největší zloději jsou ale starostovi poskoci-strážníci.Tak na ně bacha,ti vás dokáží skvěle oholit, šmejdi jedni zbyteční.

Nespokojená (nestarejse@seznam.cz) | 27.5.2013 12:32 | ip: 77.93.216.69

V Ostravě je akorát smrad a kapsáři. Největší zloději jsou ale starostovi poskoci-strážníci.Tak na ně bacha,ti vás dokáží skvěle oholit, šmejdi jedni zbyteční.

Nespokojená (nestarejse@seznam.cz) | 27.5.2013 12:35 | ip: 188.138.84.132

Dobrý den, mohu doporučit a jsem velmi spokojená s paní Renatkou v Ostravě Porubě, kadeřnictví v areálu KORUNA (naproti Intershparu) Opravdu mě ostříhá tak, že jsem spokojená. Když řeknu nekrátit, opravdu neodcházím s krátkými vlasy tak jak se běžně stávalo u jiných kadeřnic. Má i přijatelné ceny za melír s barvením.Méně než 450Kč stojí za to a to má i se stříháním,zába­lem,foukanou…

Hanka Kolova | 6.6.2013 22:28 | ip: 77.48.243.18

Dobrý den, před rokem jsem si stýskala úplně stejně při hledání šikovné kadeřnice. Nyní, ale pravidelně navštěvuji kadeřnictví Max Wave v centru Ostravy. Měla jsem dlouho s vlasy problém a řešila jsem co dál, ale holky mi pomohly a opravdu vrátily sebevědomí a elán. Vřele salón doporučuji. Já jsem zde postupně přivedla celou rodinu.

Lada | 22.6.2013 20:17 | ip: 46.174.62.34

Dobry den,chtela bych upozornit na kadernici jmenem Katerina Klimkova z Ostravy, hrozny strih i barva :-(

Hanca | 27.6.2013 12:30 | ip: 212.17.65.126

Chtěla bych varovat před kadeřnictvím v centru Ostravy naproti obchodního domu, které je propojeno s prodejem svatebních šatů.
Kadeřnice velmi drahá a okolí mne upozornilo, že mám vzadu samé zuby. Musela jsem jít hned poté jinde, aby mne dali do pořádku.
Bohužel, následkem toho mám vlasy kratší o dost, než jsem měla. :-x

Jana | 14.8.2013 21:32 | ip: 194.228.13.52

ahojky všem,zkuste kadeřnictví výškovická 85…;)

Katy | 8.11.2014 11:16 | ip: 81.91.219.236

Dobrý den,chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti se salońem MAX WAWE v Ostravě.
Měla jsem problémy s alergickými projevy po každém barven ía pokaždé jsem se musela přeléčit kortikoidy.Každé barvení jsem prožívala stres,jak zase dopadnu…Až jsem se dostala na doporučení k majitelce salónu paní Daniele.Je to neuvěřitelný krásný „človíček“ jak vzhledem tak i srdcem a hlavně profesionál se spoustou zkušeností…Salon navštěvuji už druhým rokem – nemám alegie,díky kvalitním Kerastese přípravkům mám zdravé krásné vlasy a na doporučení paní Daniely,která má opravdu velmi individuální a citlivý přístup ke každé zákaznici jsem změnila po „100“ letech účes s kterým mám obrovský úspěch…:-) Takže pokud hledáte kvalitu po všech stránkách – doporučuji tento saloń navštívit a troufám si tvrdit,že to bude láska na celý život…:-)

Renata | 12.12.2014 10:08 | ip: 195.113.188.246

Doporučuji Salón v Ostravě – centru bývalý Salón Renyem, rozšířil služby, permanentní make-up, prodlužování řas, prodlužování vlasů, nehtovou modeláž, Kadeřnictví Dámské -Pánské. změnili Visage a upravili i název salonu, aby lépe vystihoval služby.
Cenově super, kadeřnice 4 úžasné,paní Andělova ke které chodím se pravidelně strihat a barvit a vždy jsem max.spokojená, kolektiv výborně spolupracuje a chodím i na řasy a nehty. A uvažuji i o permanentu tetováž obočí.
Opravdu krásné prostředí a srdcový personál, co svou práci dělají s láskou a kvalitně a k tomu za cenu dosažitelnost pro všechny.
S pozdravem Ing.Petra Králová

Petra Králová | 24.11.2015 18:01 | ip: 37.188.141.133

Doporucuji salon Felix a majitele kadernika Ondru

Zuzana | 15.1.2019 17:31 | ip: 37.188.142.215

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.