Zpět na Kadeřnictví

Donnabella

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda máte někdo zkušenosti se salonem Donnabella,Praha 7 Holešovice? Díky.

JanaR | 23.6.2009 23:51 | ip: 94.112.207.36

Zdravím , já s nimi zkušenost mám, a pokud chceš vypadat jako oškubaný kuře, jdi do toho…drahý ceny za šílený služby… jen oprava toho jejich výtvoru mě přišla na 700Kč, a to jsem jim tam nechala skoro 2 tisíce.
jestli chceš dobrej salon na Praze 7, tak vřele doporučuji salon safira, jsou tam šikovný a i levný :-) a dělaj tam i nehty a tak… ;-)

Jana | 14.6.2011 10:24 | ip: 193.86.30.69

NEDOPORUČUJI! Absolutně nezkušená mladá kadeřnice, která mého muže ostříhala přesně tak, jak nechtěl. Ošklivé zuby, zvýrazněné kouty, vylepaný jak nácek s ostrůvkem. OTŘESNÉ! Když na slečnu uhodíte, že to tak nechcete, tak tvrdí, že se jí to tak líbí (tak kde to jsme???) a zuby vůbec nevidí, kařdá strana hlavy jiná! Ještě, že neumí počítat a z pánského stříhání (240,– Kč za ten „výtvor“) vrátila špatně a tak nás její „oškubání“ přišlo na 40,– Kč. A mimochodem, nemá ani VOSK, pouze pixlu levného gelu. Ještě teď mě berou všichni čerti! :-x

janina | 28.12.2012 19:51 | ip: 94.112.205.4

Já mám nedávnou zkušenost s manikurou. Minulý měsíc jsem po návštěvě Donnabelly dostala parádní infekci (zčernaly mi oba palce, popraskly paty). Jsem si jistá, že to bylo z tohoto salonu, jelikož to byla letos jediná manikura, do bazenu nechodím, žiju sama. Ted´ mě čeká kožní a dlouhá doba léčení. Těžce zaplaceno. Vyvarujte se salonů s nedostatečnou hygienou – toto je jeden z nich.

Slavka | 21.9.2013 11:20 | ip: 89.177.56.9

Oprava stížnosti výše, překlepla jsem se, šlo o pedikůru. Což ovšem nemění fakt, že jde o špinavý salon.

Slavka | 21.9.2013 11:24 | ip: 89.177.56.9

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.