Zpět na Kadeřnictví

Michal Gorčík a kadeřník???

Ten to rádoby kadeřník mi doslova zkazil učes na který jsem mimochodem čekala 5hod.30min. působí v Břeclavy opravdu doporučuji všem kteří mají chut zkusit něco jiného.......­.....už nikdy více

Sandra Svobodová | 8.2.2010 22:37 | ip: 213.192.34.90

Dobrý večer slečno nebo, paní Sandro?Nedalo mi to,a spětně jsem se díval do svého diáře,jelikož si veškeré ctěné dámy poctivě zapisuji a Vaše jméno, jsem opravdu nenašel, zrovna né tak běžné jméno Sandra bych si pamatoval… a to,že jste čekala 5.30 ???Pokud jste byla takhle velice nespokojená,proč jste mě neuvědomila rovnou v saloně??Takové zásadní pochybení z mé strany bych si 100% uvědomil,jsem upřímě rád,když Všechny mé dámy odchází s usměvem na tváři… :-D.Škoda jen,že se takové situace nedají vyřešit osobně,jistě bych zareagoval a nenechal nikoho odejít, s tak negativním pocitem ;-)

Michal Gorčík (PIELOSS@seznam.cz) | 10.2.2010 21:41 | ip: 85.70.246.102

taky se mi to nezdá–ikdyž o Michalovi jsem jen slyšela-ale jen v dobrém,,,

šárka | 11.2.2010 16:36 | ip: 80.78.156.11

není to jenom msta ..??? třeba za to,že odešel a má svůj salon ?? a přestal někomu vydělávat ?? každý si má říct jestli je se službou spokojený nebo ne !!a má to řešit na místě…to se může stát i nej kadeřníkovi -každý si za svoji práci ručí…a pak napsat.,svoji zkušenost k Michalovi nechodím,ale svého kadeřníka chválím,protože jsem spokojená

šárka | 11.2.2010 16:47 | ip: 80.78.156.11

Při své další navštěvě,se k vám stavím a připomenu se,nevím odkud odešel a kam,ale muj názor se po tak hořké vzpomínce na práci p.Gorčíka určitě nezmění.

Sandra Svobodová | 12.2.2010 20:57 | ip: 213.192.34.90

Dobrý den,zajímalo by mně,proč se salonšuta prezentuje prací Michala G. a Lenky Vašků,když tam nepracují.Přečetla jsem si to v Sedmičce,že pracují v salonu Dynamic v Břeclavi

šárka | 15.2.2010 11:42 | ip: 80.78.156.11

nerozumím Sandře.. když říká: ,,při své další návštěvě se vám připomenu,, když je člověk někde nespokojený tak se tam už snad ani nevrací ne?
ale ať si to každý sám přebere.. :-|

Martin Černý | 25.2.2010 0:36 | ip: 78.136.182.230

Nedá mi to a musím reagovat. Ačkoliv k Michalovi nechodím, byla jsem svědkem jeho naprosto profesionální práce se zákaznicí, která přišla do kadeřnictví s určitou představou o výsledku, která byla naprosto nereálná (týkalo se to barvy) a za 4 hodiny nepochopila, že její požadavky na výsledek jsou při jedné návštěvě neuskutečnitelné. To jen pro příklad, že i takhle mohou vzniknout nespokojení zákazníci. Tzn. nenechají si vysvětlit, že jejich představa a nápad je neproveditelný nebo špatný a stále trvají na svém i přes varování kadeřníka, že výsledek nemusí být perfektní…

katerina | 10.6.2010 16:50 | ip: 88.83.232.203

Pan Gorčík je strojený panák, poskakujíc kolem klientek jako nějaká slepice. V jejich novém salonu je nepořádek, špinavé mycí boxy a počuraný záchod. Chodí tam vyoblékaný jako číšník a přitom mají špinavé nástroje a prostředí. Ceny neodpovídají kvalitě, barvy se vymívají před očima. Vím o Gorčíkově falešné tváři, jak s ním žádná kadeřnice nevydrží, jak je sobecký a hraje si na velkého podnikatele, přitom ví velké prd. Nebýt jeho ženy, byl by hovnem v trávě. Já bych osobně už do takového salonu nikdy nešla. Nebyla jsem spokojená se střihem ani barvou.

Iveta | 14.7.2014 9:36 | ip: 93.99.167.52

Četla jsem si všechny články , kde spousta zákaznic kritizuje mistra Gorčíka a nesouhlasím ani s jedním názorem. Pan Gorčík i zbylé dvě dámy mají ke všem zákazníkům naprosto skvělý profesionální přístup. Salon je moderní , čistý . i WC čisté a vonavé. to se holt ve všech salonech hned tak nevidí. Jenom chválím . Ráda se tam vždy vracím .

Trubačová (b.trubacova@gmail.com) | 29.1.2015 18:24 | ip: 178.77.244.76

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–29 %

30% sleva na balíček barvení řas a obočí

Barvení a úprava obočí a řas

Kastanea, Újezd 408/21, Praha 1

250 Kč končí za 7 dní
–15 %

LASH LIFTING a botox

Krásné řasy na dovolenou

Studio Five Jana Součková, Zámecká 1453, Vrchlabí

720 Kč končí za měsíc
790 Kč

Jarní detox pleti

Restartujte pleť pomocí detoxikace, která je po zimě…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

790 Kč končí za 14 dní

Výhodný set 3+1 jen v salonu Isabella Brno

Zakoupíte si 3 kosmetická ošetření a 1 máte zcela zdarma!

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

končí za 13 dní
–36 %
mesicni-akce-duben

Měsíční akce - duben

Ošetření kolagenovým plátem

D' DESIGN cosmetic studio, Selská 80, Brno

290 Kč končí za 6 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace