Zpět na Kadeřnictví

Michal Gorčík a kadeřník???

Ten to rádoby kadeřník mi doslova zkazil učes na který jsem mimochodem čekala 5hod.30min. působí v Břeclavy opravdu doporučuji všem kteří mají chut zkusit něco jiného.......­.....už nikdy více

Sandra Svobodová | 8.2.2010 22:37 | ip: 213.192.34.90

Dobrý večer slečno nebo, paní Sandro?Nedalo mi to,a spětně jsem se díval do svého diáře,jelikož si veškeré ctěné dámy poctivě zapisuji a Vaše jméno, jsem opravdu nenašel, zrovna né tak běžné jméno Sandra bych si pamatoval… a to,že jste čekala 5.30 ???Pokud jste byla takhle velice nespokojená,proč jste mě neuvědomila rovnou v saloně??Takové zásadní pochybení z mé strany bych si 100% uvědomil,jsem upřímě rád,když Všechny mé dámy odchází s usměvem na tváři… :-D.Škoda jen,že se takové situace nedají vyřešit osobně,jistě bych zareagoval a nenechal nikoho odejít, s tak negativním pocitem ;-)

Michal Gorčík (PIELOSS@seznam.cz) | 10.2.2010 21:41 | ip: 85.70.246.102

taky se mi to nezdá–ikdyž o Michalovi jsem jen slyšela-ale jen v dobrém,,,

šárka | 11.2.2010 16:36 | ip: 80.78.156.11

není to jenom msta ..??? třeba za to,že odešel a má svůj salon ?? a přestal někomu vydělávat ?? každý si má říct jestli je se službou spokojený nebo ne !!a má to řešit na místě…to se může stát i nej kadeřníkovi -každý si za svoji práci ručí…a pak napsat.,svoji zkušenost k Michalovi nechodím,ale svého kadeřníka chválím,protože jsem spokojená

šárka | 11.2.2010 16:47 | ip: 80.78.156.11

Při své další navštěvě,se k vám stavím a připomenu se,nevím odkud odešel a kam,ale muj názor se po tak hořké vzpomínce na práci p.Gorčíka určitě nezmění.

Sandra Svobodová | 12.2.2010 20:57 | ip: 213.192.34.90

Dobrý den,zajímalo by mně,proč se salonšuta prezentuje prací Michala G. a Lenky Vašků,když tam nepracují.Přečetla jsem si to v Sedmičce,že pracují v salonu Dynamic v Břeclavi

šárka | 15.2.2010 11:42 | ip: 80.78.156.11

nerozumím Sandře.. když říká: ,,při své další návštěvě se vám připomenu,, když je člověk někde nespokojený tak se tam už snad ani nevrací ne?
ale ať si to každý sám přebere.. :-|

Martin Černý | 25.2.2010 0:36 | ip: 78.136.182.230

Nedá mi to a musím reagovat. Ačkoliv k Michalovi nechodím, byla jsem svědkem jeho naprosto profesionální práce se zákaznicí, která přišla do kadeřnictví s určitou představou o výsledku, která byla naprosto nereálná (týkalo se to barvy) a za 4 hodiny nepochopila, že její požadavky na výsledek jsou při jedné návštěvě neuskutečnitelné. To jen pro příklad, že i takhle mohou vzniknout nespokojení zákazníci. Tzn. nenechají si vysvětlit, že jejich představa a nápad je neproveditelný nebo špatný a stále trvají na svém i přes varování kadeřníka, že výsledek nemusí být perfektní…

katerina | 10.6.2010 16:50 | ip: 88.83.232.203

Pan Gorčík je strojený panák, poskakujíc kolem klientek jako nějaká slepice. V jejich novém salonu je nepořádek, špinavé mycí boxy a počuraný záchod. Chodí tam vyoblékaný jako číšník a přitom mají špinavé nástroje a prostředí. Ceny neodpovídají kvalitě, barvy se vymívají před očima. Vím o Gorčíkově falešné tváři, jak s ním žádná kadeřnice nevydrží, jak je sobecký a hraje si na velkého podnikatele, přitom ví velké prd. Nebýt jeho ženy, byl by hovnem v trávě. Já bych osobně už do takového salonu nikdy nešla. Nebyla jsem spokojená se střihem ani barvou.

Iveta | 14.7.2014 9:36 | ip: 93.99.167.52

Četla jsem si všechny články , kde spousta zákaznic kritizuje mistra Gorčíka a nesouhlasím ani s jedním názorem. Pan Gorčík i zbylé dvě dámy mají ke všem zákazníkům naprosto skvělý profesionální přístup. Salon je moderní , čistý . i WC čisté a vonavé. to se holt ve všech salonech hned tak nevidí. Jenom chválím . Ráda se tam vždy vracím .

Trubačová (b.trubacova@gmail.com) | 29.1.2015 18:24 | ip: 178.77.244.76

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.