Zpět na Kadeřnictví

Salon Rose v Praze 2

Ahoj, dala jsem na příspěvek z internetové diskuse (hlavně jsem chtěla, aby mne ostříhal chlap) a včera jsem se nechala ostříhat u Adama Růžičky (stříhal ve Frank Provost a teď stříhá sám v Chodské u Míráku) a bylo to úžasné!!! Fakt mě tak krásně ostříhal a vyfoukal (žádná helma:))), že jsem si připadala jako hvězda a to všechno za opravdu malý peníz 410 Kč!!! Mrkněte na rose.wbs.cz, kde má i ceník za další služby. Sice jsem u něj byla poprvé, ale i tak ho fakt můžu s klidným svědomím jen doporučit!:)

Pavlína | 27.5.2010 9:57 | ip: 193.85.241.250

Ahoj, byl jsem v kadeřnictví Rose. Musím říct, že jsem byl fakt spokojený.
Super dostupnost kousek od náměstí míru a taky cena. Kadeřník, který tam stříhá je fakt šikovný. Určitě se tam vrátím, je vidět, že už pár lidí ostříhal. Adame děkuji. Mohu jen doporučit.

Zdeněk | 13.3.2011 10:29 | ip: 213.220.225.21

:-( Bohužel jsem dala na internetové diskuze a zašla do kadeřnictví Rose – a byla jsem spíš nešťastná, doma bych se zvládla ostřhat lépe! změna nebyla skoro vidět, až na místa, kde pan „kadeřník“ nechal zuby, přišlo mi, jako by nůžky držel v ruce tak podruhé… opravdu nemůžu doporučit! :-x

Bára Stoková (baaarca@centrum.cz) | 11.8.2011 14:18 | ip: 84.42.182.164

Zkusila jsem na doporuceni tohoto kadernika a nemuzu si stezovat. Podle me ceny na Prahu dobre, se strihem jsem spokojena, je to zmena a lepsi nez pred tim :) Prostredi by stalo za to trochu zutulnit, aby pusobilo vic profi, ale jinak ok. Uvitala bych nejake info od odbornika, jak o uces a vlasy pecovat. Jinak muzu doporucit.

Maja | 7.9.2011 23:59 | ip: 84.246.166.3

Salon Rose mohu doporučit. Střih naprosto odpovídal mojí představě, cena víc než dobrá. Velice záleží na tom, jak vylíčíte svému kadeřníkovi svou představu o střihu. :-)

Martina Lipova | 19.9.2011 21:39 | ip: 90.179.56.254

Ahoj nevíte náhodou kde nyní stříhá Michal Kučera z Franck provost? není zpátky v Čechách? :-)

irena | 6.1.2012 11:38 | ip: 77.78.110.10

Dobry den, shanim garanta na provoz solárií. Velmi to specha a nevim kam se obratit. Dekuji. :-?

Jana | 13.2.2012 11:22 | ip: 213.220.201.192

Dobrý den,

dnes jsem se nechala ostříhat u pana Adama a musím říct, že je opravdu velmi šikovný, je to poprvé, co vypadám po zásahu kadeřníka dobře. Takže za sebe ho velmi doporučuji. Konečně někdo, kdo to umí. Adame, děkuji a přijdu znova.

Anna | 15.2.2012 18:07 | ip: 89.176.175.209

Naprostá nespokojenost. Co tenhle člověk dělal u Provosta? A nedostal tam náhodou přezdívku mistr cancourek? Trochu jsem měla pocit, že pan Růžička žvaní a moc se nepřetrhne (komentáře typu „tyjo, mě už z toho fénování hrozně bolí ramena, musim na chvíli přestat“ nebo „jé, sorry, já jen vezmu telefon“ mě zdvihaly ze židle). Když pominu, že jsem přišla ve smluvenou hodinu a čekala dalších 30 minut („si kdyžtak dojděte někam na kafe, jsem nějak ve skluzu“), okomentovala bych ještě třeba stav jeho „salónu“… Normální bordel tam byl. Po umytí doma jsem zjistila, že mi u obličeje nechal zuby. Ten pán je ukázkový a nepředělatelný jeliman, k němuž se nevrátím, ani kdybych si měla ustříhnout cop nad košem. Kozel zahradníkem.

raK. | 22.5.2012 10:19 | ip: 80.246.106.4

Dobrý den, dnes jsem si přečetl poslední názor a nemůžu uvěřit svým očím. Za prvé si myslím, že ženy chodí ke kadeřníkovi nejen se nechat „vylepšit“, ale také si popovídat. Za druhé mě mrzí, že pokud zákaznice/zákazník není spokojený, že to neřekne přímo do očí a musí si tu anonymně „honit tričko“. Z vlastní zkušenosti vím, že skluzy, které se občas stanou, jsou pouze z důvodu, že nikdy neupřednostní čas před kvalitou. A to za to stojí. To, že zvedá telefony, prostě musí, za ty ceny, které nabízí, prostě nemá na kozatou asistentku, která mu bude během střihání vyřizovat další setkání se zákazníky. Moje přítelkyně i kamarádky, které za ním chodí, jsou nadmíru spokojené. Takže ty anonymko, skoč si do kapsy. Kritizovat anonymně umí každej debil. Navíc jsem zaslech, že po něm zpátky touží u Frank Provost. Ale prostě chce věci dělat po svém. Držím mu v tomto palce. Chody P.S. pokud předchozí vzkaz napsala konkurence, tak vzkazuju: Chcípni nulo!!!

Chody | 25.5.2012 0:04 | ip: 89.203.217.89

ještě se omlouvám, musím to napsat… Nechej si to udělat a nebudeš tak nervozní :)

chody | 25.5.2012 0:06 | ip: 89.203.217.89

Dobry den,

se sluzbami Adama Ruzicky jsem byla vzdy velmi spokojena. Adam je bezprostredni, na nic si nehraje a umi poradit. Vetsinou vse nechavam na nem a vysledek se mi vzdy libi. Ve strihani se mi zda celkem rychly (coz ocenuji) a zaroven neztraci na detailu. Navic cena je super, tak co dodat…

Salon Rose doporucuji! ;-)

Leona | 25.5.2012 14:26 | ip: 213.61.246.51

Dobrý den dnes jsem byla u Adama a musím říct že jsem byla po dlouhé době velice spokojená. Dříve jsem zkoušela různé salony které byly mnohem dražší a cenou odpovídali pouze luxusnímu interiéru nikoli však kvalitní práci kadeřníka/kadeř­nice. U pana Růžičky sice je salon skromnější za to práce byla úžasná. ;-) Děkuji Vám Adame . Přijdu znovu Sandra ;-)

sandra | 30.5.2012 0:42 | ip: 78.45.73.196

Pokud bych měla hodnotit práci Adama, tak vždy na jedničku. Vyzkoušela jsem u něj několik střihů a pokaždé naprostá spokojenost!!! Nejen, že dokáže poradit, ale pokud mu řeknete představu, velmi dobře ji umí realizovat… A pokud se někdy stane, že má „skluz“, nikdy to nepocítíte tak, že by vás „odfláknul“… Já můžu tento kadeřnický salon jen doporučit!!!!! ;-)

Honey | 3.6.2012 12:10 | ip: 90.182.27.72

Adama Růžičku můžu jako kadeřníka rozhodně doporučit. Vždycky jsem byla spokojená, poslední účes jsem nechala jen na něm a rozhodně nelituju. Oceňuju, že poradí, třeba i vymluví blbej nápad a má invenci. Shrnuto: v centru, levný, šikovný a přátelský kadeřník:)

Tereza Leníčková | 6.6.2012 22:17 | ip: 94.112.6.159

Salon Rose navštěvuji pravidelně. Adam Růžička je vždy profesionální, ochotný, věnuje se mi po celou dobu návštěvy a respektuje moje přání. Splňuje vše, co od svého kadeřníka očekávám.

Veronika | 7.6.2012 19:10 | ip: 89.177.77.236

Salon Rose jsem začala navštěvovat teprve nedávno. Poprvé to bylo takové oťukávání, ale nyní jsem přesvědčená, že Adam je kadeřníkem jak má být. Vstřícný, upřímný, pozorný, přesný a hlavně umí stříhat!!! Již jsem ho doporučila kamarádce a výsledek je naprosto stejný – úplná spokojenost. Děkuji Adame a brzy se zase uvidíme

Ivana | 8.6.2012 21:19 | ip: 89.176.169.128

K Adamovi chodím již několik let a i v případě dlouhodobých pobytů v cizině si na hlavu nenecham šáhnout nikým jiným. Adam má osobitý individuální přístup ke klientům a rozhodně ví, co dělá. Blbý nápad mi vymluví, přesvědčí mne o své vizi a doteď jsem nelitovala – naopak jsem pokaždé nadšená. Své vlasy nesvěřím nikomu jinému než jemu, má moji 100% důvěru. Adame díky !

Kristyna | 17.6.2012 23:41 | ip: 94.113.44.169

Mozna by bylo dobre jeste zminit, ze aalon je maly a je v nem vlhko. Na druhou stranu ja mela problem s krepatymi vlasy a s tim, ze me vlasy vypadaji sice rovne, ale ve skutecnosti se v ruznych delkach vlni. Mozna to byla nahoda, ale musim rict, ze takhle vhodne vzhledem k mym vlasum me jeste nikdo nikdy neostrihal. Kdo me videl, me chvalil a ptal se, jaktoze mam tak vlnite vlasy. Pravda byla, ze jsem je akorat konecne mohla nosit i rozpustene.

ergo | 11.7.2012 10:31 | ip: 195.250.144.226

Adam Růžička mě stříhá již řadu let a vždycky k mé naprosté spokojenosti. Vždycky krásný střih, který perfektně držel i bez foukání. Mohu vřele doporučit.

Kateřina Lukavská | 5.8.2012 20:26 | ip: 89.176.64.219

Chodim k Adamovi uz pres rok a jsem spokojena. Striha smrncove. Je pravda, ze se nejedna o zadne super luxusni kadernictvi, sem tam by maly uklid neskodil, ale chodim se tam prece strihat a to je vzdy na 100%. Hodne zdaru!

Thea | 27.8.2012 12:50 | ip: 89.24.131.55

Ahoj, všichni co znáte Adama Růžičku a byly jste s ním spokojeni, tak se přestěhoval. Nyní pracuje v novém salonu DREAM. Adresa je: Mokrá 677/14, PRAHA 4 Chodov, 149 00. Všem doporučiji domluvit si stříhání. Je fakt šikovnej.

Zdeněk (zdenek.ruzicka.ml@seznam.cz) | 15.11.2012 12:38 | ip: 194.79.55.130

Ahoj, všichni co znáte Adama Růžičku a byly jste s ním spokojeni, tak se přestěhoval. Nyní pracuje v novém salonu DREAM. Adresa je: Mokrá 677/14, PRAHA 4 Chodov, 149 00. Všem doporučiji domluvit si stříhání. Je fakt šikovnej.

Zdeněk (zdenek.ruzicka.ml@seznam.cz) | 4.12.2014 17:12 | ip: 194.79.55.130

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.