Zpět na Kadeřnictví

Kde v Ostravě najdu Brazilský keratin?

Ahojky nevíte někdo o místě, kde v Ostravě provádějí Brazilský keratin? díky ;-)

Lusy | 28.6.2010 14:33 | ip: 90.176.193.157

Čau holky, rozhodla jsem se objednat si z USA brazilský keratin. Chtěla bych nějaké větší balení, aby se mi to společně s poštovným a poplatkama za transakci vyplatilo.Něco bych si chtěla nechat na další aplikace a něco prodat, protože to určitě bude mít datum spotřeby a když si to hodím na hlavu jednou za 4 měsíce, tak by mi celá ta velká pixla vyčpěla .Chtěla jsem Vám nabídnout 100 ml keratinu za cenu 800 Kč – to je myslím slušná cena. Přikládám instruktážní video, podle kterého by tohle množství mělo vydržet na 2–3 aplikace.Pokud máte předběžný zájem , tak se mi ozvěte na mail, ať v tom tady nemám guláš a ať vím, kolik toho objednat. Napište, jaká značka keratinu by se Vám líbila.Já jsem přemýšlela nad značkou Qod max. Co?? Mějte se Nikola
klidna@centrum.cz. youtube.com/wat­ch?v=KgEY3_KBWuw&fe­ature=related

Nikola | 21.7.2010 12:31 | ip: 62.209.230.66

ahojky,chtěla jsem se zeptat zda ještě prodáváš keratin děkuji ;-)

monika | 27.3.2011 8:07 | ip: 62.168.2.226

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.