Zpět na Kadeřnictví

Vlaďka Mrkvová aneb kadeřnice za všechny prachy

Chtěla bych se se všemi podělit o svou zkušenost s kadeřnicí Vlaďkou Mrkvovou, která pracovala v Salonu Petra Mělník a nyní si otvírá svůj salon v ulici Kpt. Jaroše na Mělníku. Měla mi dělat účes na svatbu, ovšem bez předchozí omluvy se nedostavila a naprosto mě nechala ve štychu…v sobotu ráno podotýkám! Když jsem posléze šla za milou paní (čí slečnou) Mrkvovou tak se neměla ani sto se omluvit…jednala neuvěřitelně arogantním způsobem …Byla nepříjemná a argumentovala tím, že zaspala a že je jen člověk. S tím samozřejmě souhlasím (může se stát opravdu každému), ale za to že mi pokazila začátek mého dne, který byl kvůli ní následně v časovém presu, měla zatěžko se i omluvit!!!!!!!!! A to mi přijde opravdu ubohé! Proto milé dámy pozor! Několik lidí mi již potvrdilo, že je nespolehlivá, tak ať se nespálíte tak jako já!!!

Vendula Katrenčíková | 30.6.2010 18:48 | ip: 88.103.95.239

Ráda bych odpověděla milé slečně nevěstě..

Samozdřejmě se stalo něco co je neodpustitelné a naprosto chápu,že byla v časovém presu,ale podotíkám že mě moji omluvu k ní nenechala ani doříct a paní,co ji v salonu dělala GARDE,ji povzbuzovala v k dalšímu konfliktu mezi námi dvěma. 8-Opoté jsem přestala,jak víte velmi dobře apsolutně s vámi komunikovat,tak že k žádnému hrubému jednání mezi námi ani nedošlo.Samozdřejmě svou chybu uznávám.S podě­kováním za zveřejnění nového studia.

....... | 28.7.2010 14:29 | ip: 89.102.209.41

Milá slečno,

gramatika Vám dělá asi velké potíže, že :-)
Hned první překlep na začátku slova, slovo podotíkám pěkná hrubka, dále malé písmeno na začátku slova nové věty,slovo apsolutně písmeno p místo b :-) a opět překlep slova samozdřejmě :-)
Nevěstě se ani nedívím, že takto reagovala na Vaše služby :-)Dan

Dan | 11.8.2010 11:49 | ip: 82.150.161.210

Se slečnou Mrkvovou spolupracuji již od doby, kdy ještě studovala. Její služby mohu jen doporučit. Vždy jsem byla. já i mé dcery, velice spokojena s výsledkem. Nemohu ani souhlasit s tím, že by chování sl. Mrkvové bylo v nějakém ohledu neprofesionální.

Věra Urbánková | 31.8.2010 7:56 | ip: 193.107.255.15

Milý Dane,
je vidět, že jste člověk, který je zahleděný sám do sebe a neuvědomujete si jednu maličkost. Žijí mezi námi lidé, kteří jsou vysoce inteligentní a přesto mají poruchy jako jsou např. dyslexie a dysgrafie, to nijak nevypovídá o tom, že by dotyčný člověk neměl inteligenci nebo vystupování. Já sama jsem matkou syna, který tuto poruchu má a názory takového charakteru se mi nelíbí a dotýkají se mě. Paní kadeřnici osobně neznám a slečnu nevěstu také ne, tudíž se zdržím jakékoliv kritiky na jejich osoby.
Martina

Martina | 2.9.2010 9:56 | ip: 90.179.80.13

Krásný dobrý den všem, co si tu budou číst.
Musím za sebe říci, že se slečnou Vlaďkou jsem velmi spokojená. Moje přání dokázala zkombinovat s tím, co mi opravdu sluší. Dokázala mi poradit, při čemž se chovala velmi profesionálně a přirozeně. Musím říct, že v jiném kadeřnictví mě už nikdo neuvidí. Slečnu Vlaďku mohu jen doporučit! ;-)

Monika Bláhová | 16.8.2011 21:59 | ip: 193.107.255.8

Musím se kadeřnice taky zastat – chodím k ní asi dva roky a jsem naprosto spokojený. Od podzimu stříhá i moji manželku (a občas i syna) a myslím že i ona je spokojená.

Pavel | 18.2.2013 12:31 | ip: 217.168.211.35

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

Estetické centrum Štěpánka Procházková Ústí nad Orlicí, 17. Listopadu 77, Ústí Nad Orlicí

4999 Kč končí za 15 dní
–20 %

“BUTOLINUM” kosmetické ošetření

Celková kosmetická péče

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

Kosmetické studio Excelent - Krnov, Zacpalova 2, Krnov

končí za 23 dní
–33 %

Brazilská pedikúra

Nová metoda ošetření chodidel

Kosmetika a pedikúra Jekatěrina Ptáčková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

670 Kč končí za 24 dní
–50 %

Permanentní make - up za zvýhodněné ceny

Permanentní Make Up Valašské Meziříčí

Zuzana Krausová - Permanentní make - up Valašské Meziříčí, Juřinka 151, Valašské Meziříčí

2500 Kč končí za 30 dní