Zpět na Kadeřnictví

Nové zabarvení vlasú

Dobrí večer, moc ráda bych změnila barvu svích vlasú. No bojím se že když mi poradí a zabarví tak se leknu že mi to nebude slušet. Už mám blond melír docela dlouho, a chtela bych už změnu. Napadlo mě zajíd do prodejny s parukama a vizkoušet si nějakú, abych vědela jaká by mi slušela barva vlasů. No moc se mi tam nechce :-) Co by ste mi poradili vy? Dekuji za odpověd. Marcela

Marcela | 6.7.2010 19:48 | ip: 89.102.126.184

Na odzkoušení účesů je výborný virtuální kadeřník virtualnikader­nik.cz

Petr | 8.7.2010 14:31 | ip: 93.99.91.150

Marcelo, já osobně bych si nechala poradit od kadeřníka ;-) Pokud to chtít nebudete, přece na to nemusíte přistoupit. Osobně si myslím, že bude šok ať Vám dá na hlavu jakoukoli jinou barvu, protože zvyk je železná košile :-D.

Monika | 13.9.2010 18:48 | ip: 217.196.212.58

Taky to jde vyřešit jen nějakým přelivem, který se postupně zcela vymyje. Člověk si vyzkouší barvu, jestli mu vyhovuje a sluší, a když ne, tak se to vymyje. Když ano, nechá se nabarvit nastálo. Zkus třeba tónovače od vlasové kosmetiky Brelil, jsou super!

Renata | 15.8.2011 9:41 | ip: 188.246.98.222

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.