Zpět na Kadeřnictví

Znáte dobrého kadeřníka či kadeřnici?

Dobrý den , zkouším se zeptat , zda někdo z Vás nezná schopného kadeřníka nebo kadeřnici, kterou baví její práce, ale tam , kde je není spokojená a chtěla by změnit místo… My jsme salon La Cannelle, úspěšně fungující již pár let a chybí nám do týmu jeden kolega nebo kolegyně. Takže pokud Vás napadá někdo se zájmem pracovat v pohodovém prostředí ,mezi fajn lidmi, v centru Prahy, dejte vědět. K nám se chodí pracovat s radostí! :-P

Mějte se, Vlaďka.

Vlaďka (info@vladkavolfova.cz) | 3.8.2010 20:13 | ip: 83.208.64.141

Už 5 let chodím do kadeřnictví A&A v Mánesově ulici hned u metra na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Chodí tam i mamča a sestra a teď dokonce i přítel. Chodím k mladé kadeřnici, která má styl vždycky se mě ptá na každý centimetr vlasů. Dělá mi krásné melíry a když jsem se k ní objednala na účes na maturitní ples tak vymyslela krásný účes a ještě i koupila sponky a korálky do vlasů a jsem tam opravdu spokojená a už mě v jiném kadeřnictví nikdy nikdo neuvidí. Platím tam 700 kč za melír se stříháním..a nemusím se bát jak budu vypadat až půjdu domů..

Aneta Krpalová | 9.8.2012 14:45 | ip: 90.181.138.239

Chci se podělit o výborné zkušenosti s paní kadeřnicí, mistryní ve svém oboru, Ivetkou Píšovou. Precizní střih jako ona nepředčí už více než 3 roky nikdo. Jsem hodně náročná zákaznice, nikdy se mi nestalo, abych od ní odcházela nespokojená, nevyslyšená. Respektuje přání zákaznice a umí dodat ten správný šmrnc, poradí, klobouk dolů před její prací. I přes její pracovní vytížení, kdy školí další kadeřnice, vyjde vždy vstříc a najde ve svém diáři volnou chvilku. Mohu jedině doporučit!!! Precizní, dokonalý střih bez kompromisů, individuální přístup, kvalita, profesionální vlasová kosmetika.

P. S. Zapomněla jsem dodat, že paní kadeřnice Ivetka Píšová stříhá Břeclav, Brno.
Jděte do toho!!!

Martina | 3.6.2013 22:37 | ip: 82.100.34.42

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

thajska-sportovni-olejova-masaz-se-slevou-30

Thajská sportovní olejová masáž se slevou 30%

Thajská sportovní olejová masáž v délce 30 až 120 min

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

končí za 8 dní
–50 %

Sleva 50% na permanentní make-up rtů

Permanentní make-up rtů metodou OMBRE

Permanent Style, Blanická 6, Praha

2250 Kč končí za 8 dní
–20 %
sleva-1-000-kc-na-permanentni-make-up-oboci

Sleva 20 % na permanentní make-up obočí, linky horní i dolní a rty.

Permanentní make - up obočí / původní cena 3 000,- kč nyní…

Kosmetika MISS, Radka Vacková, Palackého 440, Turnov

2400 Kč končí za měsíc

Akční balík

Masáž zad - 499,-Kč + masáž nohou nebo masáž obličeje jako…

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 24 dní
–20 %

Chemický peeling

Chemický peeling AHA kyseliny

Kosmetika Vivien, Náměstí Svobody 17, Brno

720 Kč končí za měsíc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace