Zpět na Kadeřnictví

Jaká značka je opravdu dobrá? INDOLA?

Dobrý den,
ráda bych věděla jak moc je dobrá značka Indola? Zařizuji si kadeřnický salon a nevím s jakou značkou pracovat. Tato se mi docela líbí, ale nemám sní žádně zkušenosti. Nebo třeba Subrína, Dusy, Freelimix, Vitlitys, londa a jiné. Hlavně mi jde, aby dobře chytala na šedivé vlasy, nevymývala se, barvy odpovílaly vzorníku, aby také od té značky pořádali semináře, školení o novinkách a měli chemického poradce. Poraďte prosím, jsem z toho už opravdu zoufalá. 8-O

Sabi | 3.9.2010 20:59 | ip: 178.23.218.49

Dobrý den,jestli je Váš dotaz ještě aktuální tak vám určitě můžu doporučit Indolu,má opravdu všechno to co potřebujete semináře,škole­ní,technoložku­.Máte-li zájem o bližší informace ráda Vám odpovím.Já byla ze školení nadšená a zázemí má Indola taky skvělé.Martina

Martina | 9.10.2011 7:33 | ip: 82.117.136.229

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za 29 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za měsíc
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za měsíc
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za měsíc