Zpět na Kadeřnictví

Jaká značka je opravdu dobrá? INDOLA?

Dobrý den,
ráda bych věděla jak moc je dobrá značka Indola? Zařizuji si kadeřnický salon a nevím s jakou značkou pracovat. Tato se mi docela líbí, ale nemám sní žádně zkušenosti. Nebo třeba Subrína, Dusy, Freelimix, Vitlitys, londa a jiné. Hlavně mi jde, aby dobře chytala na šedivé vlasy, nevymývala se, barvy odpovílaly vzorníku, aby také od té značky pořádali semináře, školení o novinkách a měli chemického poradce. Poraďte prosím, jsem z toho už opravdu zoufalá. 8-O

Sabi | 3.9.2010 20:59 | ip: 178.23.218.49

Dobrý den,jestli je Váš dotaz ještě aktuální tak vám určitě můžu doporučit Indolu,má opravdu všechno to co potřebujete semináře,škole­ní,technoložku­.Máte-li zájem o bližší informace ráda Vám odpovím.Já byla ze školení nadšená a zázemí má Indola taky skvělé.Martina

Martina | 9.10.2011 7:33 | ip: 82.117.136.229

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

750 Kč

Happy Friday

Přijďte si odpočinout na 2 hodiny do salonu Isabella a my…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

750 Kč končí za 14 dní
790 Kč

Jarní detox pleti

Restartujte pleť pomocí detoxikace, která je po zimě…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

790 Kč končí za 15 dní
750 Kč
spring-detox

SPRING DETOX

Jarní regenerační péče o pleť

D' DESIGN cosmetic studio, Selská 80, Brno

750 Kč končí za 27 dní

Výhodný set 3+1 jen v salonu Isabella Brno

Zakoupíte si 3 kosmetická ošetření a 1 máte zcela zdarma!

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

končí za 14 dní
–40 %

Mikrodermabraze

Mikrodermabraze - objednávky pouze telefonicky

Kosmetika Iveta, Bratří Jaroňků 6989, Zlín

420 Kč končí za 12 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace