Zpět na Kadeřnictví

Nespokojenost s barvou

Chtela bych vas poprosit o radu ohledne barveni vlasu. Dnes jsem byla u kadernice a ta me nabarvila vlasy uplne jinak, nez jsem ji zadala a s vysledkem tak opravdu nejsem prilis spokojena. Chtela bych se zeptat, za jak dlouho doporucujete, abych se sla prebarvit jinam, na barvu, kterou si uz budu opravdu prat…? Chtela bych co nejdrive, ale je mi jasne, ze prilis castym barvenim bych si vlasy uplne zdevastovala…

Sophia | 14.9.2010 14:23 | ip: 212.96.178.195

Já bych doporučila barvu z vlasů šetrně odstranit, moje kadeřnice pracuje s vlsovou kosmetikou Brelil a zmínila se, že mají přípravek, který barvu z vlasů vymyje. Vlasy prý vůbec nepoškodí. Až pak bych se znovu barvila.

Renata | 15.8.2011 9:21 | ip: 188.246.98.222

:-) :-)
asi stejny sprym, jako ze vlasy nicim neposkodi pri barveni :-)
zkuste z.one concept

zdenek | 29.4.2012 17:12 | ip: 77.240.98.26

Taky bych si nechala barvu co nejšetrněji odstranit, to, že kadeřnice často nechápou, že mají lidem na hlavě splnit požadavek, a ne dělat to, co se líbí jim, je taky docela častý problém. Mně se líbí skandinávská blond z obchodu, ale když jsem si ji nechala udělat u kadeřnice, bylo to strašný. Palette vyrábí odstín 100, Schwarzkopf vyráběl odstín 811, takže je evidentní, že tam bude módní odstín 01 – popelavá. Přesto barva z drogerie působí přirozeně, jako světle zlatý vlas pokrytý bílým odleskem, ale od kadeřnice jsem měla nepřirozeně bílou, a když jsem byla barvena L´Oréal Luocolor, byla barva dokonce šedá do modra. Zajímalo by mě, jak se dá z profesionálních barev namíchat přirozená blond, zlatá s bílým leskem, která nebude šedá nebo modrá. Dost mě ty kadeřnice štvou, stojí to takový prachy, aby člověk vypadal hůř než ženská z DMka… :-D

Ivana | 17.7.2012 15:06 | ip: 89.24.53.1

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.