Zpět na Kadeřnictví

Hairpoint

Má někdo zkušenost s kadeřnictvím Hairpoint?
Díky Z

Z | 18.2.2011 20:19 | ip: 89.102.35.138

Přišla jsem do studia a moje objednání neměli zapsané, takže začali inprovizovat, nejdříve mě vzal kadeřník, musím říct, že jsem byla s jeho prací spokojená, pak mě poslali na 40 minut pryč, že kosmetička nemá čas. Chápala jsem to, když mě nečekali. Po mém návratu jsem zažila šok, místo typologie pleti, kosmetiky, porady s nějakým vizážistou a odtaních avizovaných služeb, mi smyla moje líčení horkou vodou, vytrhala obočí a nanesla makeup a nalíčila. Trvalo to celé 15 minut!!!!! A to bylo vše, samozřejmě jsem ještě měla nalakovaný účes celý připláclý!!!! Musím říci, že po výkonu pana kadeřníka, kterému děkuji, mé úmysly jezdit z Mladé Boleslavi na stříhání už jenom tam, jsou Ty a tam a všem známým, kteří věděli, že na proměnu jdu a čekali jak to dopadne, že by případně šly také, vylíčím celý zážitek apochybuji, že někdo t nich služby HairPointu někdy využije!!!!! Pokud můžete předejte tento vzkaz majiteli, budu se snažit se sním zkontaktovat a o mých pocitech a zážitcích referovat. Jen doufám, že tento zkrácený (velice ořízlý) program, nemají zaměstnanci nařízen!!!!!
A.

Alice | 11.11.2012 17:11 | ip: 78.45.240.161

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.