Zpět na Kadeřnictví

Marcel Krejčí (strana 1)

V srpnu jsem si zakoupila voucher k panu Krejčímu. Pár dní jsem se k němu nemohla dovolat, nebral mi mobil.Když jsem se k němu konečně dovolala,řekl mi,že má plno a že mě může objednat až v polovině října.Když jsem mu sdělila,že chodím do práce a ještě nevím,jak budu mít služby,řekl mi,ať mu zavolám,až to budu vědět.Koncem září jsem mu tedy volala s tím,že chci přeobjednat,protože se mi to nehodí.A on,že má volno až koncem listopadu nebo v prosinci.Když jsem ho upozornila,že mi 7.11.propadá voucher,řekl,že s tím nic neudělá.Jak tak čtu vaše reakce,tak mám pocit,že není čeho litovat,v životě jsem přišla o víc než o dvě stovky…

Irča | 6.10.2013 4:28 | ip: 89.103.174.153

Jsem k p. Krejčímu objednaná. Tak mám trochu obavy, protože
jsou zde různé reakce(někdo je nadšený někdo naopak). A

Alena | 11.10.2013 11:07 | ip: 86.49.34.7

Dobrý den všem, na dnes jsem byla objednaná k p.Krejčímu (upozorňuji, že skoro 1,5 měsíce), mezitím změnil salón, kde působil. Když jsem přišla na objednanou hodinu, 8,00, nikde nikdo. Po pár minutách přijela majitelka salónu, která mi vysvětlila, že p.Krejčí u nich nastupuje až 16.10. Nebyl schopen zavolat a přeobjednat termín. Bohužel jsem nebyla jediná. Přiznávám, že mě to neskutečně rozlítilo, protože něco takového se prostě nedělá. Po přečtení Vašich příspěvků jsem vlastně ráda, kdoví, jak bych vypadala. V salónu se mě naštěstí ujal jiný kadeřník, tak nemám čeho litovat. Snad jen toho, že jsou mezi námi tak nezodpovědní lidé. Čeká mě ještě dohadování se slevovým portálem, protože peníze chci samozřejmě vrátit, neboť p.Krejčí již v salónu nenastoupí (dle slov majitelky) a je tudíž bez práce a své závazky již splnit nemůže. ;-)

Lenka | 11.10.2013 12:29 | ip: 194.116.224.245

Dobrý den, byla jste v salonu Yvett? Stalo se mi totiž to samé. Dorazila
jsem do uvedeného salonu na objednaný den a hodinu a p. Krejčí nikde, jeho majitelka mi řekla, že ho
propustila. To mě také pořádně naštvalo, protože mám zaplacený
voucher. Musela jsem se obrátit na Zapakatel, sdělili mi, že
p. Krejčí už pracuje v jiném salonu a musím se objednat na náhradní
termín. Tam mě objednali na 15.10., tak doufám, že p. Krejčí bude
přítomen.

Simona | 12.10.2013 10:51 | ip: 86.49.34.7

A jak to dopadlo Simono? Já se mu snažím dovolat již od srpna a stále mě odkazuje na další zavolání a upřesnění termínu a tak se to pořád opakuje…
Hrozný!

Marcela | 18.10.2013 10:59 | ip: 62.168.16.118

Dobrý den, přiišla jsem do uvedeného salonu a pan Krejčí opět nebyl přítomen,nechápala jsem, jak si někdo tohle může dovolit!
Pracovníci salonu mi řekli, že k nim vůbec nenastoupil. Musela jsem
se znovu obrátit na Zapakatel, odepsali mi, že mi vrátí peníze za voucher.
Tak doufám, že to dodrží. Myslím, že je pravda, co se o něm tady
píše, je nespolehlivý nebo má nějaké problémy. Ale nemůže mít
objednané zákaznice a pak nedodržet závazky k nim.

Simona | 19.10.2013 11:44 | ip: 78.102.182.47

Dobrý den, pan Krejčí je sice svéráz…prvně nepříjemný, ale po dalším rozhovoru fajn…ale ostříhal mě už dvakrát perfektně, účes mi vydržel celé dva měsíce perfektní (podotýkám, že mám polodlouhé vlasy). Dlouhé čekání, ale vyplatí se to. A melír velice šetrný bez alobalu. Já mohu jen doporučit.. :-P 8-O

Marcela | 1.11.2013 10:32 | ip: 193.193.172.200

Dobrý den,
zvláště ty, co se tohoto odborníka zastáváte. Je to naprostý amatér,
který není ani vyučen v oboru, ale prezentuje se za kadeřníka a vizážistu.
A stáž v Paříži, nekomentuji. Znám ho z Brna, kde měl obchod s hudebními
peckami, ale zkrachoval.Opravdu nedoporučuji.Střídá jeden salon za druhým,
proč asi?

Aja | 7.11.2013 13:58 | ip: 80.188.107.212

Dobrý den,

Já musím říct, že to jak mě pan Krejčí ostříhal, bylo ještě lepší než mé očekávání. Byla jsem velmi spokojená a to bývám málo kdy. Nejsem totiž ten typ, co se lehko stříhá a sluší všechno. Vzhledem k tomu, že mám kouty, stačí ve předu blbě střihnout a celý účes je v pytli a já vypadám jak pitomec. Pan Krejčí u stříhání přemýšlel a nestříhal jako stroj. Přistupoval ke mě velmi individuálně a to spousta odborníku v této branži vůbec nedělá! Střih byl bezvadný i po měsících, ne jenom když jsem vyšla se salónu! A také zákaznice přede mnou vypadala skvěle. Pokud chce někdo vypadat jak vyretušované modelky z časopisů, je chyba někde jinde a ne v kadeřníkovi. Mějte dámy na vědomí, že toto očekávání se Vám holt nesplní :-)

Kamila | 14.11.2013 11:27 | ip: 90.181.191.170

Dobrý den paní Kamilo,

nejde o to vypadat jako vyretušovaná modelka z časopisů, ale být
kvalitně ostříhaná a nabarvená. Vy jste zřejmě měla u p. Krejčího
v tomto štěstí. Já jsem od něj měla flekatý melír a střih jakoby
oškubaný. Neříkám, že jsem byla úplně nespokojená, ale práce byla
odbytá. P. Krejčí si neustále stěžoval, kolik má zákazníků, jak nestíhá
a já to zřejmě odnesla. Když jsem potom asi za 10 týdnů navštívila
jinou kadeřnici, tak potvrdila,že melír je na některých místech flekatý
a ve střihu jsou zuby.

Petra | 18.11.2013 14:27 | ip: 78.102.182.46

Holky,
vy si nedáte říct, když chodíte k amaterovi, tak si nestěžujte.
Od takového odborníka bych si snad ani nenechala ty vlasy umýt.
Každá máme jiné nároky, docela bych ten Kamilčin účes chtěla vidět.

Aja | 19.11.2013 15:01 | ip: 80.188.107.212

U PANA KREJCIHO JSEM BYLA DVAKRAT A SE STRIHEM JSEM NA VYSOST SPOKOJENA.VY KDOZ SEM PISETE TYTO HANLIVE VECI SE NAD SEBOU ZAMYSLETE-PRI CTENI TETO ZUMPY PODLE STYLU VYJADROVANI,PO­UZIVANI VYRAZU,SLOHU…SE ZDA ZE VAS MOC NENI,RESP.PAR LIDI KTERYM P.KREJCI LEZI V ZALUDKU.PROC?NE­BYLO BY PRO VAS LEPSI SI DOMA UKLIDIT A ZAMEST VLASTNI PRAH?

STEPANKA | 31.12.2013 21:32 | ip: 81.0.245.161

Já mám s panem Krejčím jen nejlepší zkušenosti, ostříhal mě parádně a celou dobu jsem se jen smála,pán je vtipný a milý. Doporučuji.

Ella | 6.2.2014 9:26 | ip: 78.80.0.14

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.