Zpět na Kosmetické salóny

Japonské tetování

Dobrý den, mám problém, nedávno jsem si nechal udělat malé japonské tetování. Sice už bledne, ale po dvou týdnech najednou kůže otekla a zčervenala přesně podél obrysu tetování a hrozně to svědí. Máte někdo taky takovou zkušenost s tetováním? Budu rád za všechny odpovědě.

Jirka | 21.10.2008 11:25 | ip: 90.178.1.218

Jirka: pravděpodobně alergická reakce, nebo nebyl jsi v solárku bo někde v bazenu či sauně?? ;-) tím se alergie ještě urychlí…mazat mazat mazat, začít asi fenistilem a pokud se do pár dnů nezlepší, skočit na alergologii (silnější mastička nebo antialergikum – Zyrtec atd.). A už si nikdy nenechávat ani henu ani japonské :-D

mochitka (mochi@seznam.cz) | 23.10.2008 9:14 | ip: 213.220.247.88

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte kde bych sehnala prášek na japonské tetování..???Nějak na to nemůžu nikde narazit 8-O
Díky moc za rady ;-)

Freesbee (Zuzinka72@seznam.cz) | 24.4.2010 12:53 | ip: 94.113.210.207

Dobrý den,
pro připravovaný projekt hledám zkušenou vizážistku (nejlépe ze sev. Moravy), která dokáže namalovat na tělo velké a složité motivy ve stylu japonského tetování.
Pokud máte zájem, zašlete mi prosím, obratem zpět kontakt na Vás.
Děkuji.

tom | 12.12.2010 8:23 | ip: 89.102.90.92

Máte prosím někdo zkušenost se třpytkovým(ja­ponským) tetováním? Je o to zájem? A kolik si tak vyděláte namalováním jednoho obrázku? Uvažuji o kurzu,ale nemám s tím ve svém okolí žádnou zkušenost.Moc děkuji za odpovědi. :-)

Katka | 8.5.2011 12:54 | ip: 85.160.114.31

hm…zajimave ze nekdo s toho ma alergie, jeste s tim jsem nesetkavala…
delam to obcas po brazilske depilace jako ozdobu :) …a vsichni klientky byli spokojeny…spis byva alergie na hennu…ale tu nedelam.

Nadezda Rechkova (nreckova@gmail.com) | 9.5.2014 1:34 | ip: 89.233.184.194

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.