Zpět na Kosmetické salóny

Depilace cukrovou pastou

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Dočetla jsem se o depilaci cukrovou pastou na internetu a nevím co si o tom myslet. Máte s tím některá zkušenosti? Dá se tá hmota koupit a depilovat doma nebo se musí zajít do salónu? Ocenila bych případný odkaz na salon v Praze, kde to provádí. Díky Leila

Leila | 10.11.2008 15:57 | ip: 90.178.1.218

Depilace se provadi jen v salonech myslim,ze ti ji nikdo neproda bez ZL .Je nato skoleni jak sni pracovat. :-)

Hana | 10.11.2008 20:32 | ip: 195.3.113.169

Používám tuto metodu už dlouho. Hlavně na podpaží a „třísla a spol“ :) je to super. Protože mi tam chloupky ohromně zeslábly a ubyly, takže je to teď úplně bezbolestné. To první bylo teda maso, bolelo to tak, že mi to musel udělat přítel. Ale hned napodruhé to šlo krásně. Kdyby někdo chtěl poradit nebo dát kontakt na prodejce (250kč), pište mi na mail. Cukrové pastě zdar, Ahoj :-D

Veronika (jindrackova.v@centrum.cz) | 1.3.2009 0:15 | ip: 89.102.52.162

Depilaci cukrovou pastou v Praze dělají v Image studiu, Nápratkova 7, Praha 1. Pořádají tam i školení. Cukrová pasta se tam dá i koupit, stojí 395,– Kč (300g) nebo 750,– Kč (750 g).

Eva (relax.eva@seznam.cz) | 20.5.2011 0:32 | ip: 88.101.188.128

Jsem kosmetička a depilaci cukrovou pastou sama provádím již skoro 10 let, ale sama bych se nikdy nedepilovala. Zkusila jsem to a nestálo to za nic.

Dana | 28.7.2011 12:53 | ip: 81.30.229.101

Dobrý den dámy,
depilace (tedy spíše epilace-vytržení i cibulky) cukrovou pastou je oproti klasické, běžné depilaci velmi šetrná!!
Nestrhává živé kožní buňky, proto se s ní mohou depilovat i citlivé oblasti podpaží, třísla a u mužů např. hrudník.
Při dlouhodobém používání této metody depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem řidší, jemnější, celkově se výrazně sníží jejich množství!!
Pokožka je hladší, čistší, jemnější.
Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
Je to 100% přírodní látka, nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje alergické reakce.

Pavla (pavla.rinnova@seznam.cz) | 31.7.2011 17:11 | ip: 213.195.200.115

Chtěla jsem pastu uvařit a zkusit brazilskou depilaci sama, ale rozhodla jsem se to vyzkoušet v salonu, abych věděla, o co jde a jestli jsem schopná to praktikovat sama. Kamarádka mi doporučila salon Grácie na Praze 2 a můžu jen doporučit. Popravdě to nebyl nic příjemného, ale za ten výsledek to stojí. Kosmetička skvělá, vše vysvětlila, a prý je to s každou depilací lepší a lepší. Taky prý je dobré zajít poprvé a pokud možno pokaždé při ubývajícím měsíci, jde to líp a míň to bolí a taky to dýl vydrží. To jsem se zrovna netrefila, ale příště se tak určitě objednám. Nedovedu si představit, že bych to dělala sama. Možná tak ještě nohy.. :) Dejte pozor na krátké chloupky, líp to jde tak při cca 5 mm – uvádí se, že i 3mm, ale nerostou rovnoměrně a některé jsou pak 1 mm a to moc nejde, pokud jsou silné. Moc dlouhé zase tahají při natahování pasty, lepší je je zkrátit.

Veronika | 28.10.2011 0:14 | ip: 86.49.77.111

zdravím dámy, cukrová depilace je super, výsledek versus cena, nic lepšího neznám. Samozřejmě záleží na kvalitním materiálu a umu s ním pracovat..ne každá kosmetička je dobrá a pak může dojít k modřinám, podrážděné kůži a hlavně vás „nepřipraví“ o všechny chloupky. Já chodím pravidelně jednou za 4 týdny a jsem naprosto spokojená. Chodím ke slečně v centru Prahy hned vedle Palladia, krásný salon, super cena 700,– komplet brazilka. Slečna je totiž opravdu velmi zručná..sama říká,že by se jen tak nikomu nesvěrila a raději si braz. depilaci dělá sama. Nikdy mi od ní nezůstal ani jeden chloupek..je opravdu precizní.Vřele doporučuji nellycare.cz ;-)

Jana | 22.1.2012 20:16 | ip: 89.24.179.141

Zdravim,uz nekolik let chodim na brazilku ke sl.Linde,do Kostelce nad Labem,jsem moc spokojena,precizni a rychla,vrele doporucuju.

kačka | 8.3.2013 10:40 | ip: 46.135.112.18

Jsem kosmeticka v Praze, hned u metra Krizikova (nadinsalon.cz), pracuji s cukrovou pastou vice nez 3 roky…je to velmi narocna depilace, ale ja ji mam moc rada kvuli seternosti a vysledku – za hodinu skoro zadne podrazdeni, coz velice dobre na bikini a podpazi, depilace obliceje.
Brazilku delam od 500 do 700, u muzu do 900.. pouzivam taky dobre produkty na depilace Reference Francie, ktere zpomaluji rust, zabranuji zarustani a zesvetluji chloupky…
Provadim taky intimni ucesy a ruzne vzory, trpytive tetovani – vypada to velmi zajimave, kdyz chcete prekvapit a poradovat partnera na svatebni noc, narozeniny nebo na Valentyna ;-) stoji to od 200kc
Co se tyce depilace doma, tak jako vsichni profesionalove – nedoporucuji…nebo po skoleni, ktere taky provadim :) Minusy domaci depilace cukrovou pastou v tom, ze stratite vice casu, budete zapatlane v cukru (protoze i kdyz to vypada jednoduche – zezacatku malo kdo to zvlada :)) kdyz je zima -ona tuhne, kdyz je vlhko -s ni nejde pracovat…
a vsechny ty vychytavku my, profesionalove uz vime a umime s tim poradit )))
Budu se Vas tesit ;-)
Pro kosmeticky provadim kurz Bikini-design (intimni ozdoby).
Cena je 1500Kc, s depilace cukrovou pastou – 2500Kc.
s pozdravem, Nadin

Nadezda Rechkova (nreckova@gmail.com) | 9.5.2014 0:48 | ip: 89.233.184.194

Spoustu informací o depilaci cukrovou pastou najdeš na depilujeme.cz :)

Teri (teri.hanzlikova@gmail.com) | 1.11.2016 20:21 | ip: 90.177.117.127

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.