Zpět na Kosmetické salóny

Kurs vizážistiky

Dobrý den, ráda bych absolvovala kurz vizážistiky, ale bohužel nevím, jak na to. Můžete mi poradit, kde poskytují kurs na nejvyšší úrovni a zároveň za rozumnou cenu? Děkuji :-)

Lana | 1.9.2009 11:27 | ip: 78.99.19.203

Zdravím, těch kurzů je velmi mnoho, bohužel pokud jde o PROFI, jsou finančně náročné. Mám udělaný kurz od ALCINY- ŠKOLA MAKE-UPu (bohužel, je rozdělen na části,které se jednotlivě platí. Jsou jednodenní).
Jinak se chystám na velmi zajímavý kurz od p.A.Nadražiové v lednu za 14.500,–Kč/ týden. Zde školí přední vizážisté s celé ČR.

Radka | 1.9.2009 12:41 | ip: 88.101.49.166

Dobrý den,
mám zájem absolvovat kurz vizážistky.Chtěla bych jej absolvovat jako rekvalifikační kurz.Jsem fotografka a z důvodů přestěhování jsem nyní v evidenci na úřadu práce.Můžete mi,prosím,poradit co udělat proto,abych tento kurz sehnala?
Děkuji Holubcová

Věra Holubcová | 16.3.2010 9:54 | ip: 77.48.120.19

Dobrý den, pokud máte zájem o rekvalifikační make-up kurz, doporučuji Vám školu make-upu Surface. Sama jsem zde absolvovala Základní Rekvalifikační kurz a poté jsem ještě pokračovala dalšími kurzy, jako byl například Hair styling. Surface sídlí na Praze 2 a učí zde nejlepší čeští vizážisté, takže opravdu velice doporučuji. B.

Berry | 7.5.2010 14:56 | ip: 90.178.19.60

moje kamoška kosmetička si dělala kurs v Brně,zaplatila přes 8 000 kč,paní s nima seděla jenom v čajovně,rozhodila šátky…pak hnusně nalíčila jednu holku z kurzu..sama si zatleskala a dala certifikát!!! to co jim řekla,věděly ze školy.
za ty prachy drahý špás..já bych trvala na vrácení peněz

za další,když vidím naše přední zmustrované vizážisty a do čeho obléknou celebrity,pak to pohaní módní policie–tak k čemu to je?? co umí když jim je kolem 20let??
kdo umí dobře poradit je Lucia Gibodová,býva­lá Miss

kačka | 11.10.2010 13:44 | ip: 80.78.156.11

Cenově dostupné a kvalitní rekvalifikační kurzy nabízí vizart.cz
Kurzy líčení pro ženy, které se chtějí naučit pracovat s make-upem, barvami atd. tak ty levně a kvalitně nabízí bytinsnadno.cz

Lidka | 23.1.2012 17:34 | ip: 88.103.196.85

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit dobrý vizážistický kurz v Brně? Předem děkuji

Lenka | 10.10.2013 15:20 | ip: 31.192.72.9

Dobrý den, také hledám rekvalifikační kurz na vizážistiku v Brně, ale stále nic se mi nepodařil najít, neporadil by někdo?

Kristýna | 28.10.2013 15:00 | ip: 94.112.226.11

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.