Zpět na Kosmetické salóny

Depilace cukrovou pastou Sweet Epil

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s touto depilaci? Ráda bych vyzkoušela brazilku, ale když jsem na ní byla a delali mi ji pomoci vosku, tak to hrozně bolelo. Jak je to s tou cukrovou pastou? Děkuji za zprávičku.

Ivushka | 1.7.2010 17:06 | ip: 88.103.33.80

Ten Sweet Epil jsem vyzkousela pred 2 tydny na nohach a do ted nemam ani chloupek. Mam v planu u nich taky tu brazilku zkusit, az tam pujdu priste. Coz asi driv nez za mesic nebude.

Jana | 1.7.2010 17:31 | ip: 93.99.64.250

Vosk je katastrofa na intimní partie, jednou jsem byl na vosku a strhlo mi to kůži z šourku. Hrozně to bolelo a dlouho se to hojilo. Teď jsem objevil Sweet Epil na Praze 2 a je to super! Všem doporučuju, je tam milej kluk v recepci a ty holky co to tam obsluhujou, jsou taky fajn, člověk se ani nestydí :-P

Ondřej | 1.7.2010 20:16 | ip: 193.107.255.9

Ivushko, měli tam akci zadarmo podpaží sweet-epil.cz/cenik/spe­cialni-nabidky, ja jsem na tom byla a fakt dobry, zatim nic neroste. Takže doporučuji ;-) a s tim personálem má Ondřej pravdu, jsou moc milí, všichni.

Lorei | 2.7.2010 15:29 | ip: 88.100.45.185

Ivushka, depilace voskem néé, to je děs. Cukrová pasta méně bolí a chloupky také méně rostou. Já chodím do studioimage.cz.

Teri (teri.hanzlikova@gmail.com) | 1.11.2016 20:49 | ip: 90.177.117.127

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.