Zpět na Kosmetické salóny

Ošetření ultrazvukem

Ahojky holky, musím se s vámi podělit o úžasný zážitek. Od mládí mám problémy s mastnou pletí a o tom, jak mě uhříky trápí vám asi nemusím povídat. Kamarádka mi poradila, abych navštívila kosmetický salon, kde paní kosmetička provádí ošetření pleti ultrazvukem. Byla jsem tam již pětkrát a jsem unešená. Vřídky se přestaly objevovat, pleť je hladší a projasněná. Kdybych to sama nevyzkoušela, tak bych tomu nevěřila. Doposud jsem vyzkoušela, kde co, ale bez výsledku. Až teď vidím výsledky a jsem více než spokojená. Ultrazvuk prý odstraní i celulitidu a vrásky. Doporučila jsem to mamce a Vám určitě taky. Můžete volat na mob. 608020855 na jméno paní kosmetičky si nemohu vzpomenout. Petra

Petra (cdbs@seznam.cz) | 17.10.2011 10:16 | ip: 78.102.219.101

Ahoj Petro,

musím reagovat na tvůj příspěvek a připojit se k Tobě. Mám úplně stejné zkušenosti s ošetřením ultrazvukem. Měla jsem pleť jako struhadlo, prostě hrůza. Spoustu uhříků a jizev. Nyní mám pleť natolik pěknou, že nemusím používat make-up. Dříve jsem bez vrstvy make-upu nedala ránu. Mohu také všem doporučit. K mobilnímu telefonu 608020855 připojuji i web. str. dalio.cz
Čau Martina

Martina | 20.10.2011 17:30 | ip: 78.102.219.101

Ahojky, souhlasím s vámi, je to úžasné, na ošetření ultrazukem chodím do salonu Mon Amie na Praze 10. Mají přijatelné ceny a hlavně to opravdu funguje!!! Vždycky jsem si přála mít pleť bez pupínků a teď jsem šťastná. Doporučuji:)

lucie | 23.5.2012 0:26 | ip: 212.79.108.92

Ahoj vsem! I ja musim kladne reagovat na cisteni pleti ultrazvukem :-)Od te doby co chodim na kosmetiku s timto cistenim, coz je zhruba 3mesice se mi viditelne plet zlepsila a rozjasnila.Dalsi plus davam za to,ze je toto cisteni velice prijemna zalezitost a ne bolestiva jako klasickym zpusobem.A v ne­posledni rade nemam roznipany cely oblicej a mohu jit ihned mezi lidi :-D
Takze vrele doporucuji!!!!
Navstevuji studioefekt v Praze 5(mily a vstricny personal,hezke,cis­te prostredi a cenove dostupne)

Marketa | 4.7.2012 19:26 | ip: 89.233.151.184

Ahoj všem,
já též musím pouze kvitovat účinek ošetření ultrazvukové špachtle.Jsem velmi spokojená a obzvlášť, když to nakombinujete s laserovým ošetřením. To teprve stojí za to!
Navštěvuji kosmet.salon ve FN Motol, kde mají vše co potřebuji vč. masáží, které též hodně využívám a hlavně si to mohu naplánovat na jeden den. Super, vřele doporučuji.. :-)

Karol Novotná | 13.8.2012 10:03 | ip: 85.70.1.96

Jo a ještě jsem zapomněla, pokud budete chtít zhubnout , hodně Vám v tom napomůže vacupress,též vlastní zkušenost. Opět ve FN Motol.

Karol Novotná | 13.8.2012 10:06 | ip: 85.70.1.96

Petro a Martino proč máte stejné ID? Fakt dobrá reklama…nic proti ultrazvuku,sama s ním pracuji a spokojenost,ale takhle okatě bych svemu salonu reklamu nedělala :-D…je to vtipné.. :-D

ilona | 22.8.2012 20:14 | ip: 89.235.0.6

Ahoj,musim se taky připojit, že čištění ultrazvukem je super. Chodím do Salonu Dolce Diva již dlouho a jsem velice spokojena. Doporučuji. Chodím na Prahu 5 je tam i kadeřnictví takže spojím obě služby dohromady a to je fajn :-)

Megerka | 1.6.2014 20:30 | ip: 94.113.74.128

Také souhlasím. V loni v zimě jsem chodila na kuru na redukci celulitidy. A je pryř :) Salon se jmenoval Image studio je na Praze 2.

Teri | 1.11.2016 20:17 | ip: 90.177.117.127

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.