Zpět na Kosmetické salóny

Kosmetic Salon Weissmi

Nedá mi to ,než napsat pro informaci dalším.Je mi 62 let,v mém věku jsem navštívila již řadu kosmetických salonů,ale ve výše jmenovaném jsem se cítila jak v sedmém nebi.Obsluha a jednání se zákazníkem na té nejlepší a nevyšší úrovni,odborné ošetření,výsled­ky,já jsem neskutečně spokojená,ne jak posledně,když mě ošetřovala paní ve sklepě a v teplácích.Není nic příjemnějšího,než milá a laskavá tvář i vaší kosmetičky. :-D :-D

Veronika | 21.9.2012 15:10 | ip: 46.135.114.21

Náhodou jsem narazila na tento příspěvek a mohu se jen přidat,paní Mirečka mi dělala obočí,tak krásná a decentní práce je opravdu chvályhodná.Ona sama je anděl v bílém. :-P

Dana Janoušková | 26.9.2012 8:15 | ip: 84.42.228.7

Pani Mirka je opravdu velmi šikovná a dala si na mém obočí moooc záležet. vřele doporučuji:)

Veronika | 1.11.2012 14:34 | ip: 94.245.124.139

Taky se připojuji s vřelým doporučením,mám od ní linky,obočí i rty.Trpělivá,mi­lá,šikovná,já jsem nadmíru spokojená.

Katarina | 1.11.2012 16:00 | ip: 94.112.165.72

Už mám i po korekci,nádhe­ra,barva,tvar super.Měla jsem docela strach jak to dopadne a jak budu nakonec vypadat,ale dopadlo to nad moje očekávání.Obrovská spokojenost.

Katarina | 18.12.2012 15:51 | ip: 94.112.165.72

připojuji se ,příjemné prostředí,vstříc­nost,paní Lenička moc milá,jsme s něma spokojeni celá rodina.Myslím tím všechny služby v tomto saloně.Evča :-)

Eva | 2.1.2013 15:52 | ip: 83.240.100.153

V salonu Weismi jsem si nechala udělat fotoepilaci chloupků na celém těle,už mi skoro všechno vypadalo,je to úžasné,vybělené zoubky září jako sníh.Mohu jen a jen doporučit nejen 100% účinné služby,ale i přístup ke klientovi je víc než profesionální.Díky holky :-D :-P :-D

Katarina | 7.4.2013 9:23 | ip: 94.112.165.72

S tak milým,srdečným a profesionálním přístupem jsem se snad ještě nikdy nesetkala.Personál ví co dělá,vysvětlí a zodpoví každý dotaz.Paní majitelka se řídí přesně toho ,jak se dříve říkalo´:náš zákazník,náš pánˇ.....služby skvělé,po několika návštěvách mi vymizelo akné a mám krásný zdravý obličej,nádherně vybělené zuby.Závěrem ,jen mohu doporučit.Pos­píšilová

Pospíšilová | 24.6.2013 20:39 | ip: 46.135.60.2

Nechala jsem si zvětšit rty permanentním makeu-pem v tomto studiu.Výsledek je famózní,jsem nadmíru spokojená,rty jsou kouzelné,velikost optimální,barva super,co dodat ,jen nadšení a jsem moc ráda,že jsem vás našla,děkuji a doporučuji K.

klára | 15.7.2013 11:14 | ip: 46.135.24.29

V tomto salonu jsem byla na bělení zubů.Musím opravdu pochválit personál,,úsluž­nost,ale i výsledek.Mám 4 měsíce po 45 minutách bělení a i po takové době zuby září,jsou krásně bílé.Doporučuji všude a všem a těším se moc na další návštěvu.K. :-D

Karla M. | 8.8.2013 15:49 | ip: 46.135.84.16

Paní Alenka ve studiu dělá řasy,byla jsem už v několika salonech,ale tak super přirozeně mně to neudělala ještě žádná.Jsou jemné, husté a vypadá to kouzelně,Alenku doporučuji,je moc dobrá :-P 8-O Taky mám za sebou epilace a nemohu než napsat pravdu,funguje a jsem tady u nich moc spokojená,už opravdu nic neroste,je to super a jsem opravdu nadšená i s mojí maminkou,která má nádherné obočí od paní Mirečky.Holky jsou úžasné,milé a krásné studio :-D :-P

Rolka | 10.9.2013 9:21 | ip: 46.135.61.10

Teď mi dělá řasy Lenička,úžasné ,jsem moc spokojená a zoubky si bělíme už celá rodina,mohu jen doporučit,spo­kojenost nadmíruuuuuuuuuu :-) :-D 8-O

Katka | 6.2.2014 17:37 | ip: 94.112.165.72

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.