Zpět na Kosmetické salóny

Software, program

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenost s nějakým softwarem nebo programem, pro kosmetický a kadeřnický salon? Mám na mysli hlavně kartotéku klientů a služeb. Dále nějaký objednávkový kalendář a také sklad. Využívám i permanentky a dárkové poukazy, a vše bych si ráda začala vést v elektronické podobě. :)

Moc děkuji za rady.
Jana Soukupová
Praha

Jana soukupová (123soukupova@gmail.com) | 9.10.2012 10:41 | ip: 109.239.66.51

Ahoj Jano,

Já jsem dřív používala program Studio, ale časem mi přišel zastaralý a hlavně ho nikdo neudržoval a neposyktoval nové funkce. Před pár měsíci jsem si přečetla na ihned.cz o Bookappo (byznys.ihned­.cz/zpravodaj­stvi-cesko/c1–57088860-krize-pro-nas-neexistuje-rikaji-majitele-ceske-internetove-firmy-ktera-prorazila-v-usa) , vyzkoušela jsem a už nikdy nechci být bez něj :) Z požadavků, které jsi tu napsala si myslím, že je Bookappo to pravé i pro Tebe. Můžu jen doporučit. bookappo.cz

Monika121 | 12.10.2012 9:46 | ip: 88.102.42.167

Ahoj Jančo! já používám (velmi krátce) aplikaci Beautis. Seznámila jsem se s ní na veletrhu Beauty and spa a nedám na ní dopusit!!! Ušetřila mi mraky práce, konec administrativy a konečně si dokážu ohlídat svý zaměstnance a sklad! Mrkni na beautis.cz, stojí to za to ;-)

Kristýna | 12.10.2012 14:34 | ip: 77.240.96.2

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.