Zpět na Kosmetické salóny

řasy blink lash

Ahoj holky. Potřebovala bych radu od kosmetiček. Udělala jsem si kurz na přidělávání umělých řas, ale výsledky jsou nic moc. Asi používám špatný materiál. Slyšela jsem o řasách Blink lash. Četla jsem, že jsou kvalitní, ale neznám nikoho, kdo je má vyzkoušené. Je tu někdo, kdo s nimi má zkušenost?

Hanča Dlouhá | 18.12.2013 17:34 | ip: 213.250.251.179

Zdravím. Jojo tyhle řasy jsou fajn. A jestli už nějaký kurz máš, tak můžeš jít jen na přeškolení, tak jsem to tak měla.. Tohle je odkaz, kdyby ses chtěla podívat=)

Dajka Hlochová | 19.12.2013 20:41 | ip: 77.109.139.26

Jé díky! O těhle stránkách už jsem slyšela=). Nejspíš se objednám, není čas, ztrácet čas=)

Hanča Dlouhá | 21.12.2013 15:51 | ip: 37.221.245.245

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.