Zpět na Kosmetické salóny

eshop profiliceni

Ahojky. Odebíráte někdo kosmetické přípravky z profiliceni? Na stránkách jsem četla, že pokud se stanu profesionálkou, tak budu mít výrobky za zvýhodněnou cenu. Je to tak? Přemýšlím o založení vlastního salonu a jejich výrobky se mi celkem líbí, ale ještě by mě zajímala ta cena. Děkuju

Ivet Macháčková | 15.1.2014 14:43 | ip: 213.151.84.2

Ahoja. Jo jasně, že je to pravda, jinak by to tam asi nepsali=). Prostě se zaregistruj a hned můžeš nakupovat za velkoobchodní cenu, což je celkem o dost levnější=)

Karolína Švehláková | 19.1.2014 21:36 | ip: 213.151.84.2

Dobrý den,
pokud sháníte kosmetiku do salónu, tak naše firma má v nabídce Glazel (jsme jediní kdo ho tady prodává) a právě rozšiřujeme nabídku o dekorativní kosmetiku do salónů ( stojany, velké palety atd.) s možností prodeje malého balení – jednotlivé stíny, pudry, tvářenky, nebo i paletky, které si můžou zákaznice samy sestavit. Vše si můžete samozřejmě osahat a vyzkoušet, případně někoho nalíčit.
Dříve jsem pracovala jako profesionální vizážistka lucielangerova.com a po porodu jsem začala s dovozem kosmetiky, takže vím co nabízím a není problém poradit.
Lucie Novakova Langerova

Lucie Novakova Langerova (lucie@horlan.cz) | 17.5.2014 0:08 | ip: 94.113.8.244

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

800 Kč končí za měsíc

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za měsíc
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za měsíc