Zpět na Liposukce

injekční lipolýza

Absolvovala jsem poprvé včera ve studiu Medela Derma v P9 na Vysočanské. Zákrok byl rychlý a bezbolestný, za pár minut bylo po všem :-D. Pokud by někomu vadilo cca 10–15 vpichů tenkou jehlou pod kůži, jako by se píchl špendlíkem, tak to není nic pro něj. Kdo zažil někdy bolest, tak tohle je naprosto, ale naprosto zanedbatelné. Po odchodu ze salonu mi nic nebylo, po pár minutách jsem cítila mírné pálení, jako od kopřiv. Za půl hodiny už NIC. Byla jsem upozorněna na možnou bolest svalů jako po cvičení, ale u mě NIC. Až si říkám, jestli jsem tu účinnou látku dostala :-P. V místě vpichů se udělaly červené čárky a mírný otok, asi jako po švihnutí proutkem, večer zmizelo i to. Den po zákroku nemám žádné stopy, krom miniaturních modřinek kolem vpichů – ale ani ne u všech. Zákrok je naprosto komfortní, rychlý, nebolestivý, jak ale bude účinný se fakt uvidí. U mě šlo o břicho pod pupíkem, vyškolený personál píchal jehličkou po celé ploše až k bokům. V salonu stojí 1 kúra 1000,–, potřeba je tak 2–3, tak to docela jde. Uvidíme, zda jsem nehodila tisícovku do kanálu. Říkám si – není to extra drahé, nebolí to – až mám obavy, jestli je to vůbec možné :-). Stačí, kdyby se mi stáhla víc kůže na břichu, po zhubnutí je povadlá :-(. Každopádně určitě nejde o formu hubnutí, spíš doladění po jiných metodách nebo dietě.

Dina | 8.10.2013 9:59 | ip: 147.231.61.106

Tak to je hodně zajímavá metoda a cenově opravdu dost levná. Já mám po porodu docela dost problémy s pavadlou kůži na břiše. Takže myslíte, že zrovna na takovýto problém je to ideální? A chtěla jsem se zeptat jestli jste předtím užívala nějaké doplňky stravy na hubnutí? Já se poohlizim po něčem takovém http://www.greenworld-zdravi.cz/…-c5_16_2.htm ale nevím jestli by to s touto metodou šlo dohromady. Plus samozřejmě cvičím a dobře se stravuji.

Kika3 | 16.11.2019 10:06 | ip: 37.48.1.192

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.