Zpět na Masážní salóny

Masáže pro těhotné

Ahoj, chtěla bych poradit, kde zajít pro kvalitní masáž pro těhotné v Praze? Máte s tím někdo zkušenosti, jak to probíhá? Děkuji za každý názor ;-)

Lilly | 14.9.2008 13:16 | ip: 90.178.1.218

Ahoj, všechny tři těhotenství, které mám šťastně a úspěšně za sebou :-P jsem chodila na těhotenskou masáž k paní Slovákové Haně. Sice jí mám z domova přes celou Prahu (ona je na Praze 4), ale jsem tak spokojená, že to dojíždění za to stojí :-) Chválily jí i moje dvě kamarádky a manželova kolegyňka z práce, tak za nás všechny mohu z vlastních zkušeností doporučit. Jen je dost vytížená – což je asi vzhledem k jejim kvalitám pochopitelné a tak se objednávám vždy dost dopředu. U p.Slovákové mi velmi vyhovovalo, že celou těhotenskou masáž jsem si mohla vychutnávat v leže na jednom a pak na druhém boku, dokonce i krk dělá v leže – na zádech, takže je to příjemný relax… Používá přírodní olejíčky a taky mi skvěle poradila ohledně mazání bříška v průběhu těhotenství i po něm.

Marťa | 31.1.2010 16:29 | ip: 213.220.203.7

Dobrý den, také mám hezké vzpomínky na těhotemství, neboť o má bolavá záda se staral pan Stanislav v Kobylisích na Praze 8. Pokud k němu chcete zajít a užít si báječnou msáž v těhotenství, zavolejte si 284 690 178 – studio Zdravíčko. Vajda

Vendula V. | 28.2.2010 12:48 | ip: 90.177.66.125

Ahoj bezvadné masáže jsou v Kobylisích – zadej do googlu Masér Míra a najdeš všechno – paní dělá speciálně masáže těhotných i miminek.

Soňa | 14.4.2010 22:22 | ip: 94.241.76.191

Fakt dobrá je v Jesenici u Prahy na Kocandě.Chodim tam i po porodu z Prahy 9 na doporučení je fakt perfektní uvolní svalstvo a poradí vám i náký cviky zadarmo vás vyposlechne .recepce do salonu isis je na číslo . 608042914.Irena.

Irena | 29.9.2012 11:54 | ip: 88.102.113.24

Ahoj na masáž pro těhotné chodím v Nové Pace k p.Mentusové a jsem velmi spokojena.Najdete ji na mentusova.cz, tel.608451743­. Martina.

Martina | 13.4.2013 10:59 | ip: 90.178.243.101

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.