Zpět na Masážní salóny

Masážní křeslo?

Ahoj všem. Mám menší dilema s manželem si chceme pořídit masážní křeslo, ale přesně nevíme které. Nakonec nechal volbu na mě tak bych Vás chtěla poprosit o radu. Firmu už máme vybranou, dělá tam známý, takže informace už máme. Jenom nevím jaký typ. Pište pište díky 8-O. Jo jinak web je dr-med.cz

Simona | 15.7.2009 14:16 | ip: 88.101.195.22

Zdravim, já jsem si koupil křeslo od firmy Compex s.r.o., nabízí mnohem lepší ceny než konkurence. Při koupi jsem se setkal s velmi vstřícným jednáním. Mám dokonce ještě kontakt na chlapíka, co prodává tato špičková masážní křesla přez aukro (adresa aukro.cz) s velkou slevou. Určitě tuhle firmu doporučuji

Petr (stelone.der@seznam.cz) | 20.8.2009 17:34 | ip: 89.102.19.31

Musím podpořit tady kolegu Petra. Mám se společností Compex, s.r.o. dlouholeté zkušenosti. Mají velký výběr masážních křesel a ceny se snaží držet velmi nízko a pozáruční servis mluví sám za sebe.

Rellik | 20.8.2009 17:58 | ip: 83.208.214.137

Vážený pane Milane, proč píšete ze stejné IP adresy jako paní Eidriena? :-) Že by to byl reklamní trik?

Petr | 27.8.2009 22:52 | ip: 62.77.94.237

Dobrý den, pokud bych mohla něco doporučit, asi bych se přiklonila k pravé kožené sedací soupravě. Přeci jenom to stojí za to. Navíc vydrží nepoměrně déle, takže se nějaká ta koruna navíc určitě vyplatí. Třeba zde mají velice pěkný výběr podobných sedaček – sedacky.cz

Lenicka1313 | 3.8.2011 0:24 | ip: 86.49.68.93

Zkuste se podívat na vseprowellness.cz, je tam výběr všeho, co k masážím patří.

Linda | 11.11.2011 12:14 | ip: 90.176.220.225

Lindo máš nějaké zkušenosti z tím obchodem dodavají kvalitní výrobky? :-D

Lindo máš nějaké zkušenosti | 22.11.2011 18:24 | ip: 90.176.39.17

Mamince jsme s rodinou kupovali k narozeninám masážní křeslo Jett-13 a je vážně super.Rozhodovala hodně cena a taky to, že firma, přes kterou jsme to objednávali zajišťuje případný servis přímo doma.
Přece jenom posílat 80 kilové křeslo někam do servisu není nic jednoduchého :)fakt je to paráda, když se všichni sejdeme doma, tak se dohadujeme kdo v něm zrovna bude sedět :)

siska | 19.12.2012 15:26 | ip: 81.19.3.215

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.