Zpět na Masážní salóny

Relax za všechny peníze

Mám velice dobrou kamarádku. Je to mírný člověk s nekonečnou trpělivostí, než by měla jít něco reklamovat, raději to vyhodí. Minulý týden mi ukazovala s radostí slevový voucher, který si koupila přes internet do studia Modelace ženy v Letňanech, na 10 vstupů za 99Kč. Byla tam celkem 6×. Už v průběhu návštěv tolerovala nepříjemnosti typu „jste tu pozdě, choďte dříve“, hned nato zase „jste tu o 15 min. dříve, máte to placené?“ To by ještě pominula, byť s obočím zdviženým. Dnes ji však definitívně odradila od dalších ( zaplacených ! ) návštěv pí majitelka Iveta Voborová, která jí svým arogantním jednáním dala najevo, že pokud nemá pernamentku, může být ráda, že tam vůbec může !!!! Tak proč si pí Voborová dává nabídky na internet, když pak zákaznice, které si slevenky koupí, takovým neuvěřitelným způsobem šikanuje ?!! Takže, dámy, pokud jste masochistky a nevadí vám, že vás místo příjemného zážitku šikanuje personál i majitelka, vzhůru do salónu v Letňanech !!!!

Martina.Mikes.K | 12.5.2011 11:43 | ip: 109.183.113.214

Ale to je ze všemi vouchrema ,oni chtěj ,jenom peníze jenom ne lidi . :-P

iveta | 29.9.2012 11:46 | ip: 88.102.113.24

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

Sexy opálení po celý rok

Mějte sexy opálení po celý rok!

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
–60 %

Prodlužování řas, řasa na řasu 1000Kč

Diamond Lashes

Prodlužování řas, Náměstí Svobody 1, Blansko

1000 Kč končí za měsíc
myti-strih-foukana-a-styling

Mytí, střih, foukaná a styling

Mytí, střih, foukaná a styling

Madonna Hair stylist, Stonava 1138, Stonava

končí za 2 měsíce
–47 %

Prodloužení řas za akční cenu

Prodloužení řas za akční cenu

Luxury lashes by Claudia, Písečník 1576, Ústí Nad Orlicí

800 Kč končí za 8 dní

Nově otevřená provozovna solária a kosmetických služeb

Zveme Vás do naší nově otevřené provozovny SOLÁRIA A…

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde