Zpět na Masážní salóny

Relax za všechny peníze

Mám velice dobrou kamarádku. Je to mírný člověk s nekonečnou trpělivostí, než by měla jít něco reklamovat, raději to vyhodí. Minulý týden mi ukazovala s radostí slevový voucher, který si koupila přes internet do studia Modelace ženy v Letňanech, na 10 vstupů za 99Kč. Byla tam celkem 6×. Už v průběhu návštěv tolerovala nepříjemnosti typu „jste tu pozdě, choďte dříve“, hned nato zase „jste tu o 15 min. dříve, máte to placené?“ To by ještě pominula, byť s obočím zdviženým. Dnes ji však definitívně odradila od dalších ( zaplacených ! ) návštěv pí majitelka Iveta Voborová, která jí svým arogantním jednáním dala najevo, že pokud nemá pernamentku, může být ráda, že tam vůbec může !!!! Tak proč si pí Voborová dává nabídky na internet, když pak zákaznice, které si slevenky koupí, takovým neuvěřitelným způsobem šikanuje ?!! Takže, dámy, pokud jste masochistky a nevadí vám, že vás místo příjemného zážitku šikanuje personál i majitelka, vzhůru do salónu v Letňanech !!!!

Martina.Mikes.K | 12.5.2011 11:43 | ip: 109.183.113.214

Ale to je ze všemi vouchrema ,oni chtěj ,jenom peníze jenom ne lidi . :-P

iveta | 29.9.2012 11:46 | ip: 88.102.113.24

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

790 Kč

Jarní detox pleti

Restartujte pleť pomocí detoxikace, která je po zimě…

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

790 Kč končí za 14 dní

Výhodný set 3+1 jen v salonu Isabella Brno

Zakoupíte si 3 kosmetická ošetření a 1 máte zcela zdarma!

Salon Isabella, Cihlářská 42, Brno

končí za 13 dní
–57 %

Jarní AKCE na ošetření pleti

Ošetření s peelingem

Black Orchid, Mansfeldova 788, Praha

300 Kč končí za 6 dní
290 Kč
gelove-nehty-zpevneni

Gelové nehty zpevnění - zkouška nového gelu

Zpevnění přírodních nehtů odlišné kvality

Manikúra - Alena Štelcová, Náměstí Práce 2512, Zlín

290 Kč končí za 7 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

1000 Kč končí za 7 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace