Zpět na Nehtová studia

Modeláž nehtů

Prosím, jaký je rozdíl mezi 3fázovým a1fázovým gelem a jaké bych měla používat. Děkuji

Alice Doležalová (dolezalova.ala@seznam.cz) | 19.5.2009 14:44 | ip: 88.146.176.34

Dobrý den, Chtěla jsem dělat nehty na šablonu z gelu a chtěla jsem si objednat gel od Happy nails One Phase velmi hustý gel jestli je dobrý na nastavování a kde ho můžu objednat předem děkuji

iva | 7.7.2009 19:56 | ip: 89.176.216.174

Ahojky,chtěla jsem se zeptat,objednala jsem si gel miláčka a potřebovala bych vědět,jak dlouho se vytvrzuje v lampě.Děkuji

Jana | 13.7.2009 13:10 | ip: 82.119.253.83

Pro: Alici Doležalovou
Jednofázový gel potřebujete jen jeden. Třífázové gely potřebujete všechny 3.
Jednofázové gely by se měli nanášet ve více vrstvách, hlavně když plánujeme jejich zdobení.

Pro: Janu
UV gel se vytvrzuje 2 – 6 minut, záleží na výkonu UV lampy. Přičemž je důležité aby gel nezatekl na kůžičku a končil přibližně 0,5 – 1 mm před jejím okrajem.

Janina | 26.11.2009 10:17 | ip: 80.188.47.34

Zdravím Vás,dělám gelové nehty,ale jsem teprve začátečnice a pokaždé modeláži mi vznikne stejný problém:týden po uskutečnění modeláže,se po obvodě nehtů utvoří bubliny.Potřebovala bych poradit co s tím mám dělat.

Děkuji za odpověď
S pozdravem Andrea

Andrea | 14.12.2009 15:57 | ip: 93.99.13.17

Ahojte.Jsem uplná začátečnice,tak Vás prosím o radu,co všechno potřebuji,aby mé zákaznice byly spokojené,a hlavně aby nehty vydrželi.Našla jsem si uv lampu 4×9w na stránkách cosmopolitus.com,moh­li by jste mi poradit jestli je dobrá?
Děkuji za odpověď Soňa

Soňa Krawiecová (krawiecovasona@seznam.cz) | 19.12.2009 11:08 | ip: 89.235.9.24

Dobrý den chtěla jsem se zeptat začla jsem si sama dělat gelevé nehty a když si na přírodní nehet nalepim typ a obrousím ho a pak tam dám gel tak povytvrzení v lampě mám vydět kam jsem nehet lepila.Můžete mi prosím poradit jak to mám dělat aby to nebylo vydět a nebo to tak má být?Děkuji Iveta

Iveta | 27.12.2009 14:37 | ip: 213.192.2.142

Dobrý den, slyšela jsem názor, že některým lidem gelové nehty dobře nedrží na rukách, i když se aplikace provede správně a zacházejí s nimi šetrně. Co je na tom pravdy a čím to případně může být způsobené? Předem děkuji za Vaše názory a zkušenosti. Karolína L.

Karolína L. | 30.12.2009 10:28 | ip: 83.208.2.76

pro Karolínu- no když se chceš modeláži opravdu věnovat a být alespoň trochu profesionálka a ne patlalka a uživit se tím, tak se především musíš naučit diagnostiku ruky a nehtu – něco si přečíst a naučit o struktuře a složení, hodnocení 5 základních faktorů nehtu a pak teprve můžeš zvolit ten správný materiál, postup a druh modeláže. Bohužel žádná profese nejde úspěšně dělat bez učení a nutno podotkout že bez investic do dobrých kurzů, materiálů a vybavení včetně vkusu a citu a lehké ruky to taky nejde – no možná jde, ale dnešní klientela brzy pozná, že to asi není to pravé, těch dobrých je zatraceně málo, zato těch ostatních jsou mraky – promiň mi mou upřímnost v hloubi duše víš, že je to pravda a já to zase už 10 let učím.

Kristýna | 3.1.2010 17:07 | ip: 78.136.161.129

pro Karolínu- no když se chceš modeláži opravdu věnovat a být alespoň trochu profesionálka a ne patlalka a uživit se tím, tak se především musíš naučit diagnostiku ruky a nehtu – něco si přečíst a naučit o struktuře a složení, hodnocení 5 základních faktorů nehtu a pak teprve můžeš zvolit ten správný materiál, postup a druh modeláže. Bohužel žádná profese nejde úspěšně dělat bez učení a nutno podotkout že bez investic do dobrých kurzů, materiálů a vybavení včetně vkusu a citu a lehké ruky to taky nejde – no možná jde, ale dnešní klientela brzy pozná, že to asi není to pravé, těch dobrých je zatraceně málo, zato těch ostatních jsou mraky – promiň mi mou upřímnost v hloubi duše víš, že je to pravda a já to zase už 10 let učím.

Kristýna | 3.1.2010 17:08 | ip: 78.136.161.129

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.jsem začátečnice,dělám si doma nechty sama, používám akryl a po nanešení se mi udělá na nehtu taková námraza,kde dělám chybu, prosím poraďte mi jsem z toho už zoufalá děkuji

daniela | 3.1.2010 17:22 | ip: 195.39.100.66

Holky, ty příspěvky jsou jako zoufalé volání, najděte si dobrý a akreditovaný kurz (žádné rychlokurzy), využijte profesionální školitelku
nejen jako přednášející, ale i při praktických cvičeních. Jedině tak se můžete naučit základy modeláže, práci s různými materiály,diag­nostiku nehtu, ruky, potřebné zásady hygieny a hlavně vše, co musíte udělat, aby byla zákaznice spokojená a taky co udělat nesmíte, abyste nepoškodily její zdraví ři integritu kůže.A pak příjde praxe a praxe a.....to už bude na Vás

Kristýna | 15.1.2010 15:30 | ip: 85.93.104.50

Dámy a dívky, u některých Vašich příspěvku mám pocit, že čeština je pro Vás cizí jazyk i česká gramatika a písemný projev má vypovídací schopnost – nezapomeňte na to!!!

Sandra | 15.1.2010 15:32 | ip: 85.93.104.50

Dpbrý den,pracuji jako manikérka 10 let a dělám i gelové nehty, mám ss v oboru kosmetika a příjde mi hrozné,že ženy co nemají ani kurz si mohou volně kupovat gel atd..
Viděla jsem díky tomu tolik plísní a propilovaných nehtů,je to strašné,tak apeluji na ty „odbornice“ aby si radši hleděli jiných čiností.
Naštěstí má firma od které beru material,tak neprodává ženám co nemají školu i kurz je pro ně malá,tak doufejme,že takovým firem bude víc..
S pozdravem..

Pavla | 29.1.2010 19:11 | ip: 94.112.40.17

Zdavím, prosim Vás co potřebuji pro to, abych si mohla založit své nehtové studio? Moc děkuji za odpověď

Naďa | 14.4.2010 23:24 | ip: 85.160.6.201

Dobrý den ,mám zájem vyzkoušet gelové nehty na šablony..můžete mi poradit co všechno potřebuju… Předem děkuju..Muchová

muchová petra (petkamuch@seznam.cz) | 12.8.2010 21:50 | ip: 80.188.201.35

Dámy, já mohu vřele doporučit skleněné plníky. Oproti nim jsou staré papírové úplně k ničemu. Používám Antibactif omyvatelné antibakteriální pilníky a moje klientky jsou nadmíru spokojené :) Rozdíl poznáte ihned a dají se koupit na internetu :)

Šárka Brno | 22.9.2011 8:26 | ip: 89.111.97.32

Šárko, nenapsala jste, kde je možné je koupit. Já je sháněla a je to docela problém, protože v obchodech o nich nic nevědí. Nakonec jsem zjistila, že je možné je koupit jen na jejich webu.

denisa | 3.10.2011 14:54 | ip: 195.113.128.183

Ano Šárko, s kvalitou těchto pilníků mohu jen souhlasit. A ano, oprvadu se dají koupit jen na webu, ale jsou fakt nejlepší ;)

ForTynka | 12.12.2011 19:15 | ip: 88.100.147.61

Dobrý den, i já jsme spokojenou zákaznicí ANtibactif pilníků, sehnala jsem je tady – antibactif.cz/?ut­m_source=salo­ny-krasy.cz&utm_me­dium=clanek&ut­m_term=www-stranky-antibactif&ut­m_campaign=an­tibactif-vanoce-11/

Lilien | 13.12.2011 12:39 | ip: 89.176.78.6

Koupila jsem si uv lampu a gel. Doma jsem si nalakovala nehty barevným lakem a přetřela to jednofázovýmgelem, ale vůbec to nedrží mám to tak vždy jen 2 dny a sloupne se to a kamarádka mi poradila že mám zkusit primer tak jsem si ho koupila, ale pořád se to slupuje nevím co mám dělat. Moc prosím o radu děkuji.

Alena Z (zemanova.alenaa@gmail.com) | 1.1.2012 23:26 | ip: 188.95.60.129

Všem,ktetrým nedrží gelové nehty bych doporučila akrylové nehty ale do UV lampy.Dají se dělat tenké a krásně drží.Mám s tím výborné zkušenosti a 99 procent zákaznic.Je to práce bez zápachu.,ne jako u Vietnamců.Jindra Slabá,js-nailstudio.wz.cz

Jindra Slabá (nehtovestudio@seznam.cz) | 13.1.2012 10:35 | ip: 88.103.220.54

Autorská škola Ekateriny Miroshnichenko nabízí bezplatný seminář na téma “Nehtový design” a to každé pondělí od 10:00 do 12:00hod. Plus k tomu, radi vám nabizíme pravidelné školení v Praze. Rozvrh a seznam kurzu můžete najít na strankách emischool.com. Přihlásit se můžete po telefonu:+420 773 2­08 276

Alina Liasun | 16.11.2012 12:34 | ip: 85.70.228.140

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda máte někdo tip na rekvalifikační kurz v Praze, obor manikúra a nehtová modeláž. Prosím jen vyzkoušené rekvalifikační kurzy. Děkuji za odpověď

Klarita | 21.5.2013 10:16 | ip: 212.67.92.35

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.