Zpět na Nehtová studia

Okousané versus modelované (strana 1)

Mám s modeláží tu nejlepší zkušenost -ale přiznávám, že jsem dlouho hledala manikérku, která to umí, jednak namodelovat a jednak udělat tak, že s tím nemáte problém. Chodím k Lence Techlovské už pár let, a neměla bych odvahu měnit, protože, přiznám se že nikdy nevíte, co Vám někdo neznámý s rukama udělá a u ní mám jistotu, že je všechno tak jak má být od hygieny, až po materiál a provedení. Ale gelovky už nechci – lepší je na tyhle nehty akryl nebo akrygel, ale na to musí mét jednak kurzy a jednak praxi a rychlost.

Andrea | 5.2.2010 15:03 | ip: 85.93.104.50

Já jsem taky jedna oběť kousání a v posledních měsících mi pomohla modelace nehtů a taky trochu pevná vůle – stejně jako od kouření. Je ale fakt, že dřív mi manikérka udělala takové dlouhé drápy na těch umělých nalepených a gelových a to bylo jako dráíždidlo na kousání. Efekt byl nulový.
Teď mám od podzimu novou manikérku, co dělá modeláže akrylovým gelem -nehty mám takové, jako by byly moje vlastní, tak akorát a hlavně jsou krásné a já mám sama ze sebe radost. Asi hodně záleží, kdo Vám to dělá.

Marika | 21.2.2010 20:47 | ip: 94.241.66.90

Pre Mariku – já sa na svoje ožrebané nechty nemožem ani pozrieť – chcela bysom zkúsiť modeláž, premýšlam o nej už dlho, ale nemam odvohu priísť k neznamej nechtárke – pokial budeš čítat tieto dizkúzii, daj mi prosím adresu tej Tvojej nechtárkym ak je to v Prahe . nemam skúsenosti s pražskymi študii ani zo salonmi a potrebujem spoĺahlivú a skúsenů manikérku. Vopred ďakujem .

Vendula | 24.3.2010 23:25 | ip: 78.136.188.143

Ahoj všem – chci vám všem napsat, že u 80% okousaných nehtů opravdu zabere a pomůže kvalitní – zdůrazňuji kvalitní modeláž, to zn., nikoliv Vietnamci s technicko stavebními materiály, ani samovyučené nehtařky-okukovalky, které o diagnostice ruky, psychice a přístupu k osobnosti nositelky vědí velkou nulu. Vím, že se tady hodně píše o paní Lence, která dělá v Praze na Chodově a je skutečně skvělá. Dokonce přizpůsobila svůj prostor tak, aby tam měly zákaznice soukromí, mohly k ní přijít a přijet bezbariérou a v klidu nabraly nejen sebevědomí a půvabně upravené nehty, bez problémů zaparkovat auto, a promluvit si s milým inteligentním stvořením nejen v češtině.nový web: lenka-nehty.cz

Petra Látalová | 26.4.2010 19:50 | ip: 94.241.64.226

To, co tady píše Petra mohu jen potvrdit, měla jsem strašné nehty, stále jsem ruce schovávala, nedokázala jsem si odpustit hryzání, kamaradka co dělá jen tak odkoukané nehty doma mě dohnala k zoufalství tím, že mi namodelovala hrozné tlusté bobule a tvrdila, že je neodhryžu. Okousala jsem je -vzteky i hanbou. Pak jsem se dozvěděla o Lence, ta se jen usmála, řekla abych se nestyděla, že všchno se dá napravit a nehty mi opravdu dala do pořádku. Na její modeláž nedám dopustit a vím že spokojenost a n ové sebevědomí i fakt, že mohu ruce ukazovat a dokonce slyšet obdiv a chválu, jak jem mám krásné mi dělá strašně dobře – ale viděla jsem u ní i hrůzy, se kterými přišly holky s nehty od Ťongů, kde jim za stejný peníz udělali nejen modeláž, ale i problém a ne malý. Takže modeláž pomůže ve velké většině – ale kvalitní :-)

Aneta Vláčilová | 7.9.2010 23:25 | ip: 78.136.180.62

Na okousaný nehty pomůže i lak proti kousání od Anpro, gelová modeláž rozhodně zabrní kousání nehtů. je to hroznej zlozvyk. A nehty pak vypadaj příšerně

julie | 11.10.2011 16:13 | ip: 90.179.136.205

Ahojky, z mých zkušeností s klientkami, které si kousaly nehtíky, jsou vesměs kladné. Je to o trpělivosti nehtařinky, ale i klientky. Proč trpělivost klientky? Né vždy se nehtařka trefí do vhodné značky materiálu, která bude klientce sedět. Každý nehet jinak reaguje a kousané nehty mívají sníženou přilnavost i z důvodu vlhkosti ze slin, protože těžko klientka vydrží nedat prstík do úst před modeláží. Pokud se podaří vhodně zvolit materiál, pak většinou nehtíky zdárně začnou pod modeláží růst. Materiál je dostatečně pevný na to,aby odolal slinám a zoubkům klientky ;o) Nebojte se oslovit nehtařinky z okolí…nestyďte se, protože profík bude s vámi problém řešit a né se ošklíbat. A když je možné dělat modeláž i na lupenkové nehty, proč by nedržely okousané. Chce to ale pravidelnost v docházce a né si myslet,že jednou za 5neděl stačí. Dělá se i protetika na stržené nehty, proč by to nešlo na okousané? Dodejte si odvahu a choďte už jen s krásnými nehtíky, které budou ozdobou a nemusíte ruce už nikdy schovávat ;o) Mnoho zdaru v léčbě.

Simča | 24.4.2012 10:11 | ip: 217.28.82.254

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.