Zpět na Nehtová studia

Lakovat-modelovat nebo p-shin - poraďte

Pro svou práci potřebuji já i moje mladší a starší kolegyně mít permanentně upravené ruce a nehty. Doma mi stojí arzenál laků, nadlaků, pilníků a krabice dalších nutností pro nehty. Na umělé jsem zatím nesebrala odvahu i když 2 spolupracovnice gelové mají, ale naříkají na tisícovkou měsíčně, další nedají dopustit na to leštění vosky, další doporučuje nějaké laky co vydrží prý celých 10 dní, prý je to in a trendy !
Nejraděj bych ale chtěla vědět co doporučují dívky, slečny a dámy, které prošly stejným rozhodováním a mají přehled o tom co by mohlo vyhovovat normální ženské, která má po práci i domácí 2.směnu Poradíte???

Táňa Rottová | 21.7.2009 22:00 | ip: 78.136.178.64

Prošla jsem si něčím podobným – upravené ruce máme dokonce jako povinnost ve firemním „breviáři“.Léta jsem lakovala, s jednou barvou nevystačíte, trochu solidní lak je 100,–/ks a víc, k tomu, pokladový, a navrch lesklý, a odlakovač a korekční tyčinka, tamponky, olej na kůžičku a každé 3 dny procedura. Náklady od 350,– do 550,–. jen za přípravky a nehty se mi začaly vysoušet, ztrácely barvu a tak jsem zkusila modeláž – laky nekupuju, nechám si udělat krásnou přirozenou Francii (gelem ne -.to už je out) mám 3–4 týdny upravené nehty bez armády lahviček- náklady nižší nebo stejné a nehtíky pevné,pružné,lí­bivé. Laky už nechci ani vidět a ušetřený čas věnuju
svým nejbližším nebo péči – třeba o duši nebo o nohy. Přepokladem toho všeho je ale perfektní a profesionální nehtařka, která umí svou práci a umí Vám vyhovět. Ale každému vyhovuje něco jiného.

Kristina | 26.7.2009 22:08 | ip: 78.136.157.60

Tak bych chtěla moc vědět jak takovou pergektní a profesionální nehtařku najít – právě se tady o to pokouším a jestli dostanu nějakou radu, určitě se o ní s Vámi podělím, vím jak je těžké hledat někoho kvalitního i když je jich třeba v Praze nekonečné moře Ale zatím mám jen jedno ropzdělení – tzv.VIP salony za moře peněz a málo muziky a gelové „odbornice“ za přijatelný peníze probroušené a odchlípené nehty. Kvalitní meziprostor asi není.

Daniela | 13.8.2009 14:48 | ip: 85.93.104.50

Tak jsem ten meziprostor taky dlouho hledala a teď jsem si právě tady v diskuzi pochvalovala že konečně se zadařilo a ještě jsem dnes k tomu dodala dost(alespoň pro mne podstatnou věc) – cenu. Taková nenápadná a při tom úžasně šikovná nehtařka je pro mne docela poklad.Tak trochu pročtěte dnešní příspěvky diskuzi a třeba se i Vám zadaří.Pak už jen stačí najít její pracoviště v Nehtových studiích – taky tady.

Renata | 3.9.2009 23:03 | ip: 78.136.191.38

Já jen chci říct, že takové ty reklamy na to, jak Vám lak vydrží 10 dnů,když se dá spodní a pak ještě vrchní na barevný jsou nesmysly. Záleží především na tom, jaké máte vlastní nehty, a dost podstatné je jakou práci rukama děláte. Pokud potřebujete denně jinou barvu nehtů – pak lakujte, odlakovávejte třeba 5 x denně, při slabších nehtech následky poznáte brzo. Pokud máte rády jemnou eleganci perfektně udělané modeláže akrygelem tak si ji dopřejte – najde se jak kvalitní nehtařka, tak příznivá cena. Pokud jste žena fandící jen přírodní kosmetice – choďte na p-shine ze začátku ale minimálně 1×za 14 dnů později 1× za 3 týdny.Originální P-shine je z těch tří nejdražší.

Ingeborg | 13.9.2009 20:24 | ip: 78.136.179.108

Renato – prosím, pokud budeš někdy na diskuzi, nemohla bys upřesnit kde jsi našla ten OK „meziprostor“, ono se jich tady nabízí docela hafo, ale já po několika tristních zkušenostech nemám odvahu riskovat. poprvé jsem dala za gelovky 1400,– Kč a osmý den byla na obou palcích plíseň -léčení 2 měsíce, podruhé jsem utekla ze studia, protože tam ten gel nebo něco páchlo dost nepříjemně a já dostala strach, potřetí jsem ze zlosti šla k Vietnamcům – to jsem asi neměla – dělaly mně 4 „nehtařky“ každá něco za 600,–To něco na sluníčku zežloutlo druhý den a za týden to bylo odchlípané. Na další hledání nemám nervy a risk si už nedovolím.Potřebuji jistotu,bo kodex mého nového zaměstnání struktně vyžaduje upravené ruce.Zatím denně lakuju Tak moc prosím za sebe a možná i další nešťastnice dej vědět kam jít a dlouho nehledat ve všech možných webech bez jistoty výsledku. Díky dopředu.

Gábina Bránská | 29.9.2009 23:45 | ip: 78.136.153.228

Ahoj všem . já si myslím, že je to skoro jedno- když máte silné, zdravé nehty můžete si troufnout n¨jít na umělé k asijcům a doufat, že Vám je s úsměvem nepropilují do krve. Nebo si koupit skvělý lak, podlak,nadlak – ale když nebudete mít upravený tvar, kůžičky a a zdravá lůžka, bude Vám to na nic.Takže manikura a lakovat podle nálady. P-shine je báječný, ovšem pokud je dělaný originálním voskem a oleji a včetně manikury – ovšem pak musíte počítat, že je to skoro stejně drahé jako modeláž, a vydrží tak 2 max.3 týdny a jít znova. Levný P-shine neexistuje, levná je jen umělá náhražka, která vydrží 3–5 dnů. Modeláž je OK, ale chce to najít spolehlivou a hlavně citlivou nail-odbornici, která si prohlédne Vaše ruce, nehty, doporučí, poradí a pomůže: Nehtařek hlavně hodně mladých je oceán-hlavně v Praze, ty perfektní jsou ale jako šafrán-ale najít se dají -i tady. .

Veronika | 4.10.2009 19:57 | ip: 78.136.174.239

Ahoj všem, souhlasím s Veronikou.Všechno je velmi individuální.Dělám nehty 18 let, povětšinou s acrylem,moje klientky si žádají trvanlivé a přirozené nehty.Vždycky se musí zhodnotit,jak vlastní nehty vypadají,kolik toho mají za sebou,ale i před sebou.Podle diagnostiky pak modelovat nebo kúrovat,Základní manikura,to je jen drobnější péče,odpočinek,zá­baly,koupele.Chce to chodit častěji a doma o nehty pečovat.P-shine hodně udělá za Vás,přesto je třeba nehty ošetřovat a co o nehty?O celé ruce.Ty nejdříve prozradí Váš věk a taky často mnohem více.Modeláž řeší hodně,ale ne všechno.I mode­lovaným nehtům doporučuji věnovat pozornost.Znám ty věty:„nemusela jsem na ně 3týdny ani sáhnout“.Víte jak takový nehet vypadá?Prostě každý to pozná.Ta,která o své nehty pečuje,přijde na doplnění a mám co dělat,abych pouhým okem poznala,kde je odrost.Vytrvejte a hledejte.A dejte na doporučení.Dobrou nehtařku poznáte už podle pozdravu.Musí Vám sednout na první kuk.Hodně štěstí!

Nataša | 4.10.2009 20:44 | ip: 85.207.158.162

Ten můj meziprostor, který jsem konečně našla, má jméno Lenka, přjmení Techlovská, najdete ji jak tady v Nehtových studiích tak i na různých poradnách. Nebo dejta na vyhledavač lenka-nehty a druhy modeláže, ceny, praxi a ostatní „drobnosti“ tam uvidíte hned. I když jsem z Kolína klidně si za ní jedu do Prahy. Tak to Gábinko zkus a vůbec se neboj je to tam super. Ahoj :-)

Renata Daňková | 5.10.2009 9:58 | ip: 85.93.104.50

Já bych to řekla docela krátce – když jsem doma s dětmi a potřebuju jít na ples, do divadla, společnosti, tak si udělám manikuru a nalakuju.
Když mám slabé a lámavé nehty a k tomu dost peněz a času zkusila bych p-shine- ale originální japonský – jinak je škoda peněz.
Když máte zaměstnání, které vyžaduje upravené ruce každý den případně noc- je nejlepší volba modeláž a její kvalitní provedení dobrým materiálem a profesionální nehtařkou, která umí, zná a hlavně má vkus a nekopíruje ty zoufalosti, které některé nehtařky tvoří. Doporučuji modeláž kvalitním akrygelem, je pevný, pružný, ale musí to nehtařka umět – za hodinku máte nehty perfektní. Je to jen a jen Vaše rozhodnutí co s tím uděláte.

Majdalenka | 7.1.2010 21:25 | ip: 78.136.136.247

Zdravím, na tuto diskuzi jsem narazila náhodou a zdá se, že je tu plno odbornic, které by mi mohly poradit ;-) Mám svoje nehty silné, zdravé a pěkně rostlé, nechávám si lakovat francii. Už jsem si na ni tak zvykla, že jakmile odlakuji, připadám si jako by to ani nebyly moje ruce :-D Problém je v tom, že bílý lak se rychle poškodí a já musím mít pořád po ruce bílý lak, abych mohla v případě nehody škody zamaskovat. Umělé nehty nechci – nerada bych si obrušováním zničila ty svoje. Nemáte někdo prosím nějaký nápad, jak udělat pernamentnější francii bez toho, abych poškodila svoje nehty? (Nezáleží jestli v salonu nebo doma, spíš mi jde o techniku.) V této oblasti jsem totální laik, tak budu moc vděčná za každý názor. Děkuji ;-)

Jenny | 17.1.2010 17:04 | ip: 90.177.90.177

Po dlouhé době jsem si nechala udělat nové nehty, gelovky jsem už nechtěla, akryl ta moje manikérka nedělala a tak jsem si našla novou příjemnou nehtařku, která je opravdu profi. Mám přesně to, co jsem chtěla kombinaci akryl/gel a v jemně červeném provedení a to mám 17 den a je to pořád nádherný a dělám s tím úplně všechno – žádné laky,nadlaky,po­dlaky odlakovače, zpevňovače a změkčovače, už ani náhodou, zvlášť přes jaro a léto mám vystaráno.
Trvalo jí to necelou hodinku,(té mé původní 3 hodiny) a bylo to levnější než gelovky ze salonu. Tak já určitě modelovat :-) :-)

Štěpánice | 18.3.2010 22:19 | ip: 78.136.181.75

Štěpánice – kam chodíš a kde to dělají, je to v Praze nebo někde po republice ????-poradíš jméno nebo telefóoon Dík.

Jana | 24.3.2010 23:08 | ip: 78.136.188.143

Pro Janu -
jmenuje se Lenka – dělá na Praze 4, mobil: 603535040 – ale zapomněla jsem příjmení – jdu tam v úterý doplním i to další – tedy příjmení, event.web jestli má, její vizitku nammě vymámila máma, hned jak viděla moje nehty. Ahoj :-)

Štěpánice | 1.5.2010 22:33 | ip: 94.241.76.117

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.