Zpět na Nehtová studia

Jak najít a poznat kvalitní, zkušenou nehtařku (strana 1)

Naprostý souhlas!!!!A víte co nejlepší?? Dnes jsem úplnou náhodou narazila na známýho který dělá na hygieně a víte co zjistili?? Že to svinstvo co dávaj vietnamky je akryl co se používá ve stavebnictví na opravu trubek!!! :-? Bože, jak taková spousta žen může to svinstvo nosit, jen že jim to dají levněji!!! Ach jooo…jen že jak mi ČESKÝ NEHTAŘKY je máme přesvědčit??? Máte s tím někdo zkušenosti??? 8-O

Lenuska | 17.1.2010 20:23 | ip: 89.176.246.101

Vietnamy nikdy – už jsem si tady na diskuzi našla a mám klid, pohodu, krásné nehty, příjemnou hodinku, kterou strávím na modeláži nebo na doplnění u Leničky Techlovský, kterou jsem našla tady na Salonech v týhle diskuzi. Má sice dost plno, ale vždy se snaží vyhovět a je to naše (tedy moje a mých spolupracovnic v bance)zlatíčko. lenka-nehty.cz, nebo mobil 605353040. Umi šetrně likvidovat následky od patlalek i těch asijských

Milena | 20.1.2010 20:51 | ip: 78.136.136.159

No to jo, ale jak ty holky bláznivý co choděj k vietnamcům PŘESVĚDČIT???? :-x

Lenuška | 20.1.2010 23:15 | ip: 89.176.246.101

Ono to moc nejde přesvědčovat, že nemají chodit k Vietnamcům-na začátku je to o penězích, na konci, když pak už jde o zničené nehty, alergie,plísně a jiné speciality pak už to není o penězích, ale o hledání někoho, kdo to dá dohromady, protože to chce znalost, praxi a hlavně trpělivost. Lenka Techlovská je výborný profík, proto k ní chodí moře ženských s tímhle problémem a já jsem si tu Asii taky zkusila na vlastní nehty. Lenka mi pomohla mi i tím, že dělá tak, aby všechno vypadalo naprosto přirozeně a hlavně to nepadá a neodchlípuje ruce a nehty mi obdivuje kdekdo.
Kvalitní práce a k tomu dobrá cena si zákaznice vždycky získá.

Irena Mat. | 22.1.2010 21:11 | ip: 94.241.74.103

Souhlas s Milenou i Irenkou – já nemám co dodat, protože už za mě řekly obě holky vše podstatné. Nehtařek je hodně, dobrých je v Praze taky dost, ale slušná profesionálka s dobrou cenou a matrošem je pořád žádaná.A studio, kde máte klid a pohodu se taky cení. |

Anitka | 5.2.2010 15:10 | ip: 85.93.104.50

Nezáleží na tom,jaký papír máte nebo nemáte,ale na tom jak děláte nehtíky.Někomu vyhovuje gel,někomu,akryl,něk­do preferuje tipy a někdo zase šablony.Já dělám nehtíky už 3 roky a zákaznice se vracejí spokojené.Možná je to tím,že si nehty dělám sama a vychytala jsem postupem času chybičky.Občas se i mistr tesař utne…ale za svojí prací si stojím.Takže má rada zní,je jedno kdo vám nehtíky udělá,ale napoprvé si nechejte udělat co nejkratší a až si vaše nehtíky zvyknou na zátěž,poté můžete mít drápky. :-P

Zlatka (zlatiicko@email.cz) | 5.2.2010 17:02 | ip: 188.95.127.231

Dobrý den, čtu tady samou chválu na „nehtařku“ Lenku z Prahy 4. Já jsem ovšem tak spokojená s její prací nebyla. Nehty byly hrbolaté, silné, zničila mi i tvar nehtů. Podruhé jsem k ní už nešla. Lenka je fajn, milá, ochotná, ale i šikmoocí umí nehty udělat lépe.

Naďa (n_s@klikni.cz) | 14.2.2010 8:13 | ip: 88.101.120.250

No mě zase Ti šikmoocí zničili nejen tvar, to ani snad nejde, ale že mi n ehty probrousili do krve, zanesli mi pod nehty plíseň a domluva s nimi se rovnala úsměv a kývání hlavou. Tak jediná Lenka mi to dokázala dát dohromady – je přece jen vidět, že střední sdravotní škola se uplatní i v řemesle – ale každý má nehty jiné a požadavky rovněž. Já od ní mám nehty takové, že nikdo nepozná, že jsou modelované a mých 6 spolupracov­nic taky.

Julča | 15.2.2010 10:40 | ip: 85.93.104.50

Mladé a novopečené nehtařky dělají většinou gelové, některé slušné, jiné děsné – pracáky hodně organizovaly rekvalifikaci, ale ne každá dokáže tuhle poměrně jemnou a náročnou práci hned dělat, ale všechny se alespoň snaží.
Jejich základní vybavení ale odpovídá současné krizi a materiál taky.
Ale pořád jsou lepší než vietnamci – jejich práci, hygienu a hlavně materál bych si nedovolila dát na své ruce – několik kamarádek na to už doplatilo plísní a rozbolavělými nehty. A jejich materiál – ten je opravdu spíš na stavbu než na lidské ruce i když má značku American nails. Ale dneska si může každý vybrat a zvolit – tak mám naši dobrou, zkušenou profesionálku, která tuhle práci umí a hlavně ji má ráda.

Katarina | 21.2.2010 21:16 | ip: 94.241.66.90

Jak poznat ?? No takové malé vodítko" když je to profesionálka, určitě uvádí na svém webu, vizitkách a nabídkách s jakým materiálem pracuje, a jakou modeláž může nabídnout-je to i známka záruky a kvality protože stačí je trochu projet internet zjistíte, že jsou materiály více či méně kvalitní, běžné, špičkové – no celá škála A taky samy v salonu či studiu poznáte, jaké má vybavení a jaké má sama nehty. Nebo se jí raději hned před objednáním po telefonu zeptejte. A vůbec nejlepší je jít se třeba jednou za rok projít po výstavě Beuty,která je třeba teď v březnu 18–19. v Praze, koukat a poslouchat.

Karolinaaa | 25.2.2010 23:01 | ip: 78.136.168.89

Zkoušet nehtařky je běh na dlouhou trať a není zrovna efektivní – nejlepší je vidět přímo jejich práci i prostředí. Myslím že i tady se dá na diskuzích najít mnoho pozitivních odkazů.Gel dělá opravdu každá, akryl už je náročnější a je potřeba něco umět a znát, akrygel je vynikající, ale vyžaduje zkušenu nehtařku, která ho jednak umí udělat bezvadně a vzhledem k jeho fyzikálním vlastnostem i rychle. Dala jsem na doporuční paní Mileny zrovna z téhle diskuze a jsem u paní Lenky z pražského Chodova nesmírně spokojená.

Romča | 8.3.2010 10:18 | ip: 85.93.104.50

Ahoj, může mi někdo poradit dobrou nehtařku v Poděbradech? Bydlím tu jen pár měsíců a neznám nikoho. Díky.

Alexandra | 8.3.2010 14:24 | ip: 89.203.198.194

Hlavně pro Romču!teda nevím jestli jste jedna z nás-tzn nehtařka, ale napsat že gel dělá každý a že je akryl složitější..no nevím nevím kde jste k tomuto názoru došla?Akrygel je to samé co gel,není v tom vůbec rozdíl tak jaké fyzikální vlastnosti máte na mysli?

Ila | 8.3.2010 22:38 | ip: 89.176.246.101

Nejsem nehtařka, ale pracuje ve firmě, která dodává materiály pro nehtové salony, studia a to už pár let. Občas kouknu na tyhle diskuze, protože mě zajímají názory uživatelek těchto služeb. Ale plně dám za pravdu Romče –

  • gel je opravdu startovní materiál každé nehtařky, a jeho složení, struktura i vlastnosti jsou opravdu jiné, než u akrylu. Akryl vyžaduje jistou a rychlou ruku a cit pro modelaci C-oblouku, který odpovídá individuálnímu tvaru nehtu. Akrygel je kombinace obou materálů na kvalitu a rychlost práce zase o trochu náročnější než akryl. Takže kdokoliv se může naučit cokoliv – ale gel je opravdu jiný materiál než akryl, stačí se podívat na jeho chemické složení.

Daniela Rychtaříková | 30.3.2010 0:09 | ip: 78.136.188.114

Ahojky holky, já jsem si udělala kurz na nehtíky a pedikúru v Ostravě ve studiu NIAN, můžu vám říct-super,super. Perfektní cena, materiál zdarma k práci a bez problému modelky, nikoho jsem nemusela lanařit na nehty, vše bylo. Bylo…, škoda… :-( pohodový babinec, učení atd… Můžu jenom doporučit!!! :-D :-D :-D

Pavlína Krosarčíková | 18.4.2010 15:18 | ip: 89.24.6.67

Poznat kvalitní je těžké – vyzkoušela jsem toto:

  1. metoda pokus-omyl s výsledkem nehty slušné nebo hrozné -nic moc
  2. doporučení spolupracovnic, kamarádek a známých – to už bylo lepší, ale přestěhovala jsem se do Prahy a začalo hledání znova
  3. hledat v referencích, diskuzích, na netu a prohlížet webové stránky nehtových studií a nehtařek – pokud je mají a jsou aktuální – což sice nějakou dobu trvalo, ale podařilo se – a tak gelovky už nenosím, mám akrygel, který je skvělý, a jsem spokojená, že mám nehty jako ze žurnálu, díky paní Mileně, která tady o kousek výš uvedla jak web, tak telefon, který mě zbavilvýše uvedených metod hledání.

Zdena | 26.4.2010 20:02 | ip: 94.241.64.226

Já si dělám gelovky sama už několik let, gelíky kupuji na
b-nails.cz , nazávěr modeláže používám přípravek Quick Finish, zapéká se v lampě, vyrovná povrch nehtů, takže nemusím tak brousit a vysoce se leskne, nehty po něm ani nežloutnou. :-)

Radana | 6.5.2010 23:44 | ip: 94.113.97.15

Ještě bych se chtěla vyjádřit k modeláži akrylem. Nehty jsou sice pevnější a vydrží i rýpání v záhoně, ale svoje nehty ničíte nesrovnatelně více než při gelové modeláži. Jen pro zajímavost ve Francii jsou akrylové nehty zakázány, takže já osobně jsem pro gel!!

Radana | 6.5.2010 23:48 | ip: 94.113.97.15

Podle mě je nejlepší akygel – to je senzační spojení obou materiálů – a když jsm hledala nehtařku, tak jsem vybírala z těch, které mají opravdu kvalitní kurz, pár let praxe a které se stále zdokovalují a učí. Asi byste žádná nešla ke kadeřnici, která se vyučila před 10 nebo l5 lety a stále dělá stejné hlavy, nebo k někomu, kdo „odkoukal“ jak na to – i když to dělá možná levně.Na to mám své ruce, nehty, vlasy, tělo a kůži příliš ráda, než by jim nechala ubližovat nebo dělat pokusy. A dnes už je doba, kdy se pozná kvalitní práce a péče. Vietnamské salony jsem ze života vyškrtla nadobro a všechny a nehtařku jsem si našla tady na perfekt.nehtovém studiu-je skvělá. :-)

Hanina | 6.6.2010 21:32 | ip: 78.136.186.137

Ahoj holky,koukám na tento komentář a názory jsou různé,ale dělám nehty 14let vážím si každé klientky a mám radost, když mé nehty a práce se líbí. Opravdu jsem pedant na vzhled, protože, která dáma by chtěla mít hrbolaté a nevzhledné nehty tím spíš, když dá za ně své kačky. Některé dámy mají na rukou katastrofický scénář,že kdyby mě nebylo hloupé se ptát,který umělec to tvořil???…Žádný umělec z nebe nespadl, ale všeho s mírou a nechat si pak za hrůzu zaplatit?

Jana Roštínská (makovapanenko@atlas.cz) | 16.6.2010 1:03 | ip: 217.30.64.34

Holky jen chci ještě jednu poznámku čas od času některé komentáře na fóru berou dech jak se pomlouvá a netaktním způsobem drtí některé lidi jen protože nějaká dáma si usmyslí,že pomluvama znehodnotí konkurentku natolik,že jí to málem připraví o střechu nad hlavou a ublíží natolik,že je zralá na sebevraždu!!Nebudu se nikterak vyjadřovat nebo moralizvat,ale nikdo nemá právo člověka šlapat do země je to těžké v oboru a s prací vůbec,ale lidskost by se neměla vytrácet ani hodnota člověka.Všichni se snažíme,ale zloba a neoprávněná nenávist a zášť by měla jít stranou,protože ty následky mužou být katastrofické. To ať pak každý sám zhodnotí podle svého svědomí!!! :-( Možná se sem tento komentář nehodí, ale je mě líto některých lidí tak se na mě nezlobte.

Jana Roštínská (makovapanenko@atlas.cz) | 16.6.2010 1:32 | ip: 217.30.64.34

Zdravím, musím říct, že jsem dneska snad pročetla všechny diskuze na téma umělé nehty. Za sebe musím říct, že jsem chodila k Vietnamcům rok a nemůžu říct proti jejich nehtům nic, samozřejmě ta komunikace je horší a prostředí „trochu“ zapáchá. Ale nehty od nich byly pěkné a fakt držely, což jsem takovou zkušennost bohužel neměla z dřívějška od českých nehtařek. Ale po obří chvále na paní Lenku jsem se k ní objednala a jsem zvědavá jaký to bude rozdíl. Je fakt, že ta čekací doba je trochu protivná, u Vietnamců to šlo kdykoli, ale doufám, že to bude za to stát! :-)

Soňa | 9.8.2010 14:26 | ip: 212.67.92.35

Poznat dobrou a kvalitní a hlavně zkušenou českou nehtařku je problém a dost velký, asi právě proto, že těch tzv. nehtařek je tolik. Vyzkoušela jsem tedy okamžitou službu vietnamského studia Honeynails.
Po 4 týdnech mi na kožním oddělení naší místní nemocnice sdělili, že léčba "vietnamsky "zdevastovaných nehtů bude trvat minimálně 3–4 měsíce a protože už dneska i dermatologové vědí co tyhle služby způsobují, pamatujte na to, že kvalitní materiál na nehty se vyplatí a važte si každé opravdu profesionální nehtařky. Škoda, že jsem tuhle diskuzi nepřečetla před návštěvou těch "medových nehtů z Vietnamu."Po­dotýkám, že nejsem studentka a je mi 36 a cena tam b yla 510,– za obyč.Francii.

Mirka Čepelková | 18.9.2010 21:55 | ip: 78.136.156.205

Ahojky holky,jestli hledáte dobrou nehtařku,mám jednu v Ovčárech u Kolína.Jsem s ní moc spokojená,nehty drží,samozřejmě záleží na kvalitě vašich nehtů,cena je přijatelná,nep­řesáhne 500,–,a z Prahy jsem tam po dálnici za slabou půlhodinku,vždy vyjde vstříc,takže se mi to vyplatí. ;-)

Petra | 4.11.2010 9:53 | ip: 188.75.128.2

četla jsem komentář pani jany roštínské a naprosto souhlasím.Některé ty komentáře jsou naprosto šílené a neobjektivní.Kaž­dýmu vyhovuje něco jinýho a né každý se smíří s konkurencí.Na­konec těm které tady pomlouvají se to vráti.Jo a ještě jsem si všimla jedné věci že si zde některé dámy dělají reklamu a to zadarmo a to mi přijde taky neetické.

martina kalová | 6.11.2010 14:53 | ip: 90.178.229.234

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.