Zpět na Nehtová studia

Akrylove nehty doma (strana 1)

Pudr se micha s tekutinou,ktera se jmenuje LIGVUIT. Upozornuji,ze delat s akrylem neni jednoduche,rychle tvrdne.

Iveta BinovaP | 10.2.2012 16:18 | ip: 78.45.46.22

Chodila jsem dlouho k paní nehtařce, ale pak jsem si zkusila gelovky dělat doma a po pár měsících jsem to měla v ruce s různými návody na internetu a co jsem měla okoukané to bylo lehké. Teď jsem vyzkoušela akryl je to sním sice těžší, ale za to víc vydrží jak gelovky. Myslím, že ten kdo má chuť, čas a vůli si po čase osvojí dělání nehtíku a naučí se to a je to mnohem levnější než chodit k nehtřce. :)

Tereza | 9.8.2012 22:39 | ip: 94.230.144.37

ahoj,
mám stejný problém jako „Autor: Pavlina Urbanová, IP: 88.102.205.1 | 4.3.2010 13:40:32“
Dělám si akrylové nehty sama doma, pár měsíců trvalo než jsem vychytala tvar a vzhled ale ted můžu říct, že jsem se sebou spokojená a jiné služby nehledám, akryl mi skvěle drží ALE asi týden po udělání nových nehtů se mi začnou některé jen trošičku zvedat dole u začátku lůžka. Primer také požívám a postupy dodržuju. Požívám modrý liquid od jiné značky než mám Akryl prášek z důvodu žloutnutí a zápachu. Můžete mi někdo poradit jaké přípravky používáte aniž by vám pak gel žloutnul a nebo se odchlipoval??? Předem moc děkuji ;)

Erik (tedra@email.cz) | 10.9.2012 9:39 | ip: 95.82.141.68

ahoj,
mám stejný problém jako „Autor: Pavlina Urbanová, IP: 88.102.205.1 | 4.3.2010 13:40:32“
Dělám si akrylové nehty sama doma, pár měsíců trvalo než jsem vychytala tvar a vzhled ale ted můžu říct, že jsem se sebou spokojená a jiné služby nehledám, akryl mi skvěle drží ALE asi týden po udělání nových nehtů se mi začnou některé jen trošičku zvedat dole u začátku lůžka. Primer také požívám a postupy dodržuju. Požívám modrý liquid od jiné značky než mám Akryl prášek z důvodu žloutnutí a zápachu. Můžete mi někdo poradit jaké přípravky používáte aniž by vám pak gel žloutnul a nebo se odchlipoval??? Předem moc děkuji ;)

Erika (tedra@email.cz) | 10.9.2012 9:43 | ip: 95.82.141.68

Ahoj chci se zeptat, dá se akrylový prášek smíchat s vodou? Bude to také tvrdnout ? A nebo existuje přímo nějaký akrylový gel už rovnou smíchán. A musí se to dávat pod UV lampu? Já myslela že ne. Jsem trochu zmatená z té diskuze tady. Děkuji za odepsání 8-)

Vera | 23.10.2012 20:22 | ip: 94.112.167.78

Dobrý den milé dámy má žena je velká fanynka stran nehtové kosmetiky a umí v ledasčem poradit. Zkuste navštívit její e-shop starnails.cz/ a presvěčte se samy.
Přeji krásný den

Starnails | 9.3.2013 10:18 | ip: 193.179.175.210

Dobry den, chci se zeptat, kde seženu takový ten kroužek na ožezávání konců pro franii, jaký pro akrylové nehty používají vietnamci?

margie | 7.8.2015 12:01 | ip: 193.179.111.204

Nějakou levnou a kvalitní lampu ? prosím poradte rychle !! potřebuji opravit nehty

EmaS | 23.6.2016 21:22 | ip: 185.69.71.32

zkus projít pár stránek a koukni kde co je. já mám ráda galerienehtu.cz koupíš jí tam za super cenu
tak jsem řešila celkem krizovku ale s gely, nikde jsem je nemohla sehnat

Marcina | 24.6.2016 8:16 | ip: 35.0.127.52

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.