Zpět na Nehtová studia

Nehtové studio bez bariér

Chtěla bych najít radu, kde se dá v Praze najít příjemné nehtové studio, pokud možno s bezbariérovým přístupem,nebo alespoň se snadno zdolatelným přístupem, s diskretním a trochu intimním prostředím. Jako mnoha handicapovaným vadí i mně hlučné a lidnaté prostředí některých salonů, kde se dělá tzv. komplex služeb a kde jsou schody nebo schůdky. Kadeřnictví jsem si dokázala najít za pomoci kamarádky, ale na ty ruce štěstí nemám a taky bych je chtěla mít hezké. Myslíte, že se dá něco takového najít s přijatelnou cenou, která nepřesahuje 4 cifry – chtěla bych acryl, nebo acrygel.Dáte někdo tip???

Valeria | 12.10.2009 21:34 | ip: 78.136.146.22

Valery, koukni tady na diskuzi perfektní nehtové studio, tam už takový malý tip máš a já k tomu dodávám, že se můžeš i domluvit, aby k tobě přijela některá nehtařka domů. Takových co nemají prostor a jen objíždí je hodně a některé jsou prý i dobré. To ber jen jako návrh.

Simča | 26.10.2009 9:50 | ip: 85.93.104.50

Simčo, moc díky za návrh, domů nehtařku nemohu, nebydlím sama, velká obchodní centra, kde se dostanu i s vozíkem sice jsou dostupná, ale jsou hodně drahá a ne vždy je tam pro mně prostředí bez komplikací. K Vietnamcům – toho bohdá nebude abych tam šla, kromě jazykové bariéry těžko snáším, že dělají něco nevím co, něčím, nevím čím – prostě jsem asi moc citlivá. Ale objednala jsem se k té paní Lence jdu příští týden, tak třeba se na mě usměje nejen ona, ale budu mít i štěstí na kvalitní službu s dobrou cenou – v telefonu byla příjemná a reference na její práci jsou taky velmi d dobré .Tak věřím, že mi to konečně vyjde.

Valeria | 5.11.2009 19:51 | ip: 94.241.65.188

Simonko – dala jste mi vynikající tip. Byla jsem u paní Lenky a teď jsem právě dopsala příspěvek „Petrfektní nehtové studio“. Krátce – kéž by bylo víc takových profesionálních, inteligentních a citlivých poskytovatelů služeb jako je paní Lenka – to by se i nám vozíčkářům žilo o trochu líp. Počkat si, stojí za to, pokud chcete kvalitu za přijatelnou cenu a k tomu jako bonus ještě poznat velmi milou a opravdovou dámu.

Valeria | 6.12.2009 21:34 | ip: 94.241.88.99

Mám dotaz – dá se tam zajet vozíkem zn. Meyra – tedy ptám se proto, že u některých studií nebo salonů jsou schody nebo schod bez nájezdu takže tam nemohu. Ale teď mám práci u infopultu a potřebuju taky mít pěkně upravené ruce. A ráda bych někoho citlivého, s praxí a pochopením pro nás hendikepované. Dík za odpověď

Markéta | 8.1.2010 23:01 | ip: 78.136.140.122

Mám dotaz – dá se tam zajet vozíkem zn. Meyra – tedy ptám se proto, že u některých studií nebo salonů jsou schody nebo schod bez nájezdu takže tam nemohu. Ale teď mám práci u infopultu a potřebuju taky mít pěkně upravené ruce. A ráda bych někoho citlivého, s praxí a pochopením pro nás hendikepované. Dík za odpověď

Markéta | 8.1.2010 23:05 | ip: 78.136.140.122

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.