Zpět na Nehtová studia

Perfektni nehtarka z Jablonce a okoli

Nasla jsem po dlouhych mesicich vybornou nehtarku z Jablonce nad Nisou. Byla jsem i vsude v Liberci ale tahle je nejsikovnejsi. Je to tak trochu puntickarka ale o to jsou nehty lepsi. Kvalitni gel i velky vyber zdobeni a barev! udela i akryl. Pisu to sem hlavne pro ty, ktere chodi neustale k vietnamcum a nechavaji tam nemale penize a pritom jsou vsude kolem nas sikovne ceske nehtarky, ktere si zaslouzi praci. Pro zajem se jmenuje Petra a jeji telefon je 723573092!

Alena Mlada | 24.11.2009 8:27 | ip: 85.161.120.60

Na doporučení kamarádky jsem k ní také zašla a byla jsem nad míru spokojená. Chodím k ní už nějaký třetí měsíc, je vážně šikovná a milá!!!

Zdena Tichá | 14.2.2010 9:21 | ip: 85.161.17.246

Musím jen souhlasit, je to vážně profík. Pomohla mi s výběrem barev, délky nehtů, tvaru, se zdobením… Moc milá a ochotná!!! Konečně jsem v Jablonci našla dobrou nehtařku.

Jitka | 2.5.2010 19:12 | ip: 212.71.129.199

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.