Zpět na Nehtová studia

Brandýs nad Labem a okolí - šikovná nehtařka

Prošla jsem některé diskuze tady a doporučuje se tu jen jedna jediná nehtařka a to až v Praze 4, což je pro mě trochu z ruky :(

Nicméně já bych moc chtěla poprosit, jestli někdo znáte šikovnou nehtařku v okolí Brandýsa nad Labem, která umí pěkné a tenké nehty, nezruinuje mě to a pracuje v příjemném místě … prosím o info. Sice jsem teď párkrát byla ve Vinoři, ale nejsem moc spokojena … Znovu bych už raději šla někam na doporučení někoho spokojeného. Prosím poraďte !!

Bran | 3.1.2010 21:26 | ip: 77.78.91.216

Ahojky, Kladno je pro tebe asi z ruky viď???:-))

Petra22 | 6.1.2010 18:23 | ip: 89.176.246.101

Maličko :) asi jen 50 km :)

Bran | 16.1.2010 21:11 | ip: 77.78.91.216

ahoj :) Nevím jestli jsi zkoušela salon Kleopatra na Masarykově náměstí v Brandýse. Nikdy jsem tm nebyla, ale kamarádky říkaly, že jsou spokojené ;)

Líza | 6.12.2010 17:58 | ip: 77.48.243.142

asi nejlepší je paní Ivana ve studiu JM u náměstí. je opravdu moc šikovná nemůžeme si jí s kámoškou vynachválit -) má tenhle webík rucicky.websnad­no.cz

hana | 30.3.2011 14:31 | ip: 80.188.167.162

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.