Zpět na Nehtová studia

Nehtová designerka Praha a okolí

Hledám pro své nové šéfky-cizinky, které nově pracují na naší pražské pobočce a budou zde nejméně celý rok, zkušenou nail-designérku.Ostatní služby se mi už podařilo sehnat.. Požadavky: samostatně pracující na ŽL, praxe alespoň 5 let, modeláž acryl, acrygel, glitter,original hand painting-ornaments,deco­rating (originál.ruční malba) kvalitní a rychlá práce ,diskretní pracovní prostor, 100% hygiena, komunikace v angličtině podmínkou.
Díky za radu, tip, kontakt,doporučení od klientek, které znají tenhle obor a mají s ním zkušenosti.

Lucie Likičová (luckalik@seznam.cz) | 24.1.2010 21:28 | ip: 94.241.65.224

Já bych možná věděla,i když těch požadavků je fakt hodně, ale nevím, jestli se tady mohou zveřejňovat jména adresy,kontakty atd. Když budeš mít ještě zájem, napiš mi na luckalik@seznam.cz – před časem jsem řešila podobný problém – EU sejak vidno začíná dostávat i do služeb.

Lucina (luckalik@seznam.cz) | 7.2.2010 21:48 | ip: 78.136.172.75

Lucko, přečti si tady diskuzi „perfektní nehtové studio“, třeba tys tam nějaké řešení našla, i když Tvůch požadavků je opravdu hodně – ale dá se to vzít jako doporučení – to ostatní už si musíš zjistit sama. Ahoj.

Sabina | 21.2.2010 20:39 | ip: 94.241.66.90

Pro Sabinu -
Sabinko, nemám Tvůj mail,a tak díky alespoň touto cestou, vše jsem přečetla, zavolala tam, osobně jsem to s paní Lenkou probrala, vše klaplo,domluva bez problémů,šéfice jsou spokojené, objednané už i na to doplňkování a já mám po starosti. Hlavně že ona pracuje i stejným materiálem jako jejich designerka a taky že umí vyhovět. Dokonce přemýšlím, že i já to zkusím sama na sobě i když jsem to nikdy neměla – ale vypadá to naprosto přirozeně a hlavně senzačně upraveně. Tak dík a třeba někdy i na oplátku L.L.

Lucie L. | 1.3.2010 21:00 | ip: 78.136.143.177

Já jsem se odhodlala i když jsem si nehty dala dělat poprvé – jsou krásné a je vidět, že když to nehtařka umí, tak je to rychlá, čistá a nádherná práce.
Už se našim ředitelkám-šefkám nedivím, že jsou hodně spokojené s Misiss Lenkou, oproti tomu co o kadeřnici, kterou jsem jim taky našla nejsou s to se domluvit, byť je to opravdu luxusní salon. Je to prostě všechno o lidech a v lidech.Jestli mi to bude držet, tak přestávám kupovat laky,pod a nad, odlaky, a všechny ty sarapatičky,které mi užírají čas a výsledek vůbec není tak krásný jako tyhle nové.

Lucie | 19.3.2010 21:14 | ip: 94.241.93.240

To se ani nedivím, že se to cizinkám líbí, já k Lence Techlovské chodím taky, ona má obrovskou předost v tom, že to nejen umí, ale má výborný kvalitní a značkový materiál a vybavení jak jaké je potřeba – stůl, odsávání, frézky, UV zářivky, desinfekce, super čistota a vše co k profi-práci patří – či spíš na co jsou v Evropě a ve světě klientky zvyklé – a ceny jsou hodně příjemné, stejně jako její vztah k práci. Je to každým coulem profesionál jak má být.

Julie | 23.3.2010 22:25 | ip: 78.136.159.207

Teda mohu jen doporučit, dokonce má i lenka-nehty.cz v anglické verzi, což se vyskytuje hodně málo. Ono je to znát, když se spojí kvalitní práce se vzděláním, jazyky, zkušeností a inteligence – tak se nedivím, že ji našly i v Praze žijící a působící cizinky – je vidět, že i ony hledají kvalitu a slušnou cenu a nemusí to být luxusní salon, kde se mnoho z nás necítí dobře a stojí to moře peněz. A já moc dobře vím, že ony šetřit umí. Prostě asi už nebude stačit jen udělat rekvalifikaci – chce to tvrdou práci, učení, styl, vkus i kreativitu a hlavně ochotu se pořád učit a ne jen kopírovat. Konečně mám po starosti s nehtovými experimenty u kamarádek, vietnamců i VIP salonů. :-)

Yvetta Mach-Stackson | 14.4.2010 22:42 | ip: 94.241.76.191

Perfectly modeled nails-I recommend that all women: lenka-nehty.cz – czech and english version

Kim MacLewson | 26.4.2010 20:17 | ip: 94.241.64.226

Teda bylo to tam supéér – nechala jsem si tam udělat modeláž – klasiku-nic dlouhého ale tím, co je trendy – metalickými barvami – asi je v tom kus umění jak to namíchat. drží to a efekt je bombový- miluju tmavší odstíny na nehtech a nebo i rudé – ty zase děllala kamošce. Na léto úžasná paráda :-)

Babeta | 21.5.2010 20:38 | ip: 78.136.181.99

Ahoj, mám taky super zkušenost se slečnou Tinou, má pěkný salón na Chodově, kousek od metra, chodím k ní přes rok a jsem moc spokojená. kdyžtak kontakt je 775966534, má super nápady a vždy odcházím spokojená.

Klára | 24.5.2010 16:23 | ip: 217.11.253.210

Já chodím k Lence do Leopoldovy ul. už víc jak rok a jediné co mohu říct je, že ona zraje jako víno, nejen že má skvělou praxi ale navíc stále zlepšuje techniku, zdobení, motivy i vzory a hlavně materiál a její mix pigmentů je fantastický – to je prostě tak, když se do práce vloží vzdělávání, učení, srdce láska a profesionalita. Ono je to opravdu znát. Kontakt má 6O3535O4O – anglicky se s ní domluvíte stejně jako česky – bez problémů.

Yvetta Vran. | 6.6.2010 20:40 | ip: 78.136.186.137

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.