Zpět na Nehtová studia

Hledám nehtové desingerky

Ahoj holky , čtu tady spoustu názorů a tak bych chtěla oslovit ty z Vás které nehtařina baví a chcou ji dělat legálně v hezkém prostředí a fain kolektivu kadeřnic , kosmetičky apod.aby se mi ozvaly. mám v Ostravě příjemný salon s volnou místností a naše zákaznice po dobré a kvalitní hehtařce moc touží . já sice nehty umím ale protože mi kadeřničina bere všechen čas tak je nedělám . Tak se ozvěte v začátcích pomůžu i poradím. Můj m. 605731999

Daniela Prochazková | 24.9.2010 19:45 | ip: 78.102.249.8

Dobrý den,vaše nabídka je lákavá! Nehty mě velmi baví,ale bohužel je Ostrava moc z ruky! Jsem od Olomouce, ale budu se stěhovat do Phy. Chtěla bych se vás zeptat,jestli nemáte zájem o vybavení salonu nehtařky! Prodávám manikůrní stolek,odsávačku prachu,židli pro zákaznici a velice hezkou bílou koženkovou pohovku..kterou jsem měla v saloně jen chvíli pro zákaznice! Kdyby jste měla zájem tak napište na email petra.krivca@seznam.cz ..foto pošlu! Přeji krásný den

petra.krivca | 24.10.2010 12:12 | ip: 88.146.221.212

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.