Zpět na Nehtová studia

Vstupní pohovor a upravené ruce

Po letech jsem o vánocích potkala spolužačku – personální šéfku jedné velké nadnárodní firmy. Kdysi jsme začínaly spolu v reklamní kanceláři a tak jsme probrali nejen osobní, ale i pracovní život. Překvapilo mě, když vyprávěla, že první na co se u nových lidí při vstupním pohovoru zaměřují je celkový vjem osoby a zejména ruce. Pak vysypala celou řádku příkladů, kdy právě ruce a hlavně jejich úprava a "řeč! rozhodly o zaměstnání a práci. Nebyl to modní outfit, ani líčení, ani výška či váha, věk nebo obličej a doplňky – ale vjem celku,chování a ruce. Je to prý nejvýmluvnější detail, který na ženu či muže prozradí mnohem víc, než cokoliv jiného.Ještě dodala, že zkušené oko perfektně rozezná práci kvalitní péče a vkusu od cizokrajně barevných nehtových atrakcí. Tak až budete shánět nové zaměstnání – věnujte péči i rukám a nehtům- možná i větší než značce oblečení určitě se to vyplatí :-)

Lucie Likičová | 4.1.2011 21:15 | ip: 78.136.179.58

Lucka má fakt oravdu, oni všichni ti head hunter, personalisti, manažeři lidských zdrojů mají naprosto podrobné manuály co a jak, kam se dívat, a co a jak se ptát-je to fakt a v poslední době (při krizi a nezaměstnanosti) už dělají pohovory snad i na uklizečky – u recepčních, prodavaček, pokladních a podobných profesí je to naprostá samozřejmost – tak to pokládám za moc dobrou a užitečnou radu – ruce asi opravu mluví víc než make up na obličeji, stejně jako způsob jakým mluvíte a prezentujete tak svoji osobnost.

Lea Becková | 6.1.2011 13:48 | ip: 85.93.104.50

Holky, asi máte fakt pravdu – sháním práci od září, pohovorů už bylo 15, nastudovala jsem chování, oblékání, vystupování, odpovědi, pohyby – nepomohlo nic, až jsem tady náhodou narazila na tuhle diskuzi a poprvé v životě si dala udělat klasickou Francii na nehtech – podotýkám že z českého studia a nikoliv asijskou!!!!! a jak se zdá, po dnešku mám naději, že od 1.3. budu zase konečně mít práci – že by opravdu ty nehty????? Jak jsem zjistila na vlastní kůži, tedy nehty něco na tom bude takže i ruce dělají člověka – tedy ženu určitě. Dík za radu-pomohla nejen k práci ale i k sebevědomí. A to nehtové studio mám taky z téhle diskuze

Barbora | 17.2.2011 22:47 | ip: 78.136.189.116

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–31 %

Prodlužování řas technika řasa na řasu

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

900 Kč končí za měsíc
–33 %

Brazilská pedikúra

Nová metoda ošetření chodidel

Kosmetika a pedikúra Jekatěrina Ptáčková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

670 Kč končí za 24 dní
–50 %

Permanentní make - up za zvýhodněné ceny

Permanentní Make Up Valašské Meziříčí

Zuzana Krausová - Permanentní make - up Valašské Meziříčí, Juřinka 151, Valašské Meziříčí

2500 Kč končí za 30 dní
–20 %

“BUTOLINUM” kosmetické ošetření

Celková kosmetická péče

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

Estetické centrum Štěpánka Procházková Ústí nad Orlicí, 17. Listopadu 77, Ústí Nad Orlicí

4999 Kč končí za 15 dní