Zpět na Nehtová studia

Vstupní pohovor a upravené ruce

Po letech jsem o vánocích potkala spolužačku – personální šéfku jedné velké nadnárodní firmy. Kdysi jsme začínaly spolu v reklamní kanceláři a tak jsme probrali nejen osobní, ale i pracovní život. Překvapilo mě, když vyprávěla, že první na co se u nových lidí při vstupním pohovoru zaměřují je celkový vjem osoby a zejména ruce. Pak vysypala celou řádku příkladů, kdy právě ruce a hlavně jejich úprava a "řeč! rozhodly o zaměstnání a práci. Nebyl to modní outfit, ani líčení, ani výška či váha, věk nebo obličej a doplňky – ale vjem celku,chování a ruce. Je to prý nejvýmluvnější detail, který na ženu či muže prozradí mnohem víc, než cokoliv jiného.Ještě dodala, že zkušené oko perfektně rozezná práci kvalitní péče a vkusu od cizokrajně barevných nehtových atrakcí. Tak až budete shánět nové zaměstnání – věnujte péči i rukám a nehtům- možná i větší než značce oblečení určitě se to vyplatí :-)

Lucie Likičová | 4.1.2011 21:15 | ip: 78.136.179.58

Lucka má fakt oravdu, oni všichni ti head hunter, personalisti, manažeři lidských zdrojů mají naprosto podrobné manuály co a jak, kam se dívat, a co a jak se ptát-je to fakt a v poslední době (při krizi a nezaměstnanosti) už dělají pohovory snad i na uklizečky – u recepčních, prodavaček, pokladních a podobných profesí je to naprostá samozřejmost – tak to pokládám za moc dobrou a užitečnou radu – ruce asi opravu mluví víc než make up na obličeji, stejně jako způsob jakým mluvíte a prezentujete tak svoji osobnost.

Lea Becková | 6.1.2011 13:48 | ip: 85.93.104.50

Holky, asi máte fakt pravdu – sháním práci od září, pohovorů už bylo 15, nastudovala jsem chování, oblékání, vystupování, odpovědi, pohyby – nepomohlo nic, až jsem tady náhodou narazila na tuhle diskuzi a poprvé v životě si dala udělat klasickou Francii na nehtech – podotýkám že z českého studia a nikoliv asijskou!!!!! a jak se zdá, po dnešku mám naději, že od 1.3. budu zase konečně mít práci – že by opravdu ty nehty????? Jak jsem zjistila na vlastní kůži, tedy nehty něco na tom bude takže i ruce dělají člověka – tedy ženu určitě. Dík za radu-pomohla nejen k práci ale i k sebevědomí. A to nehtové studio mám taky z téhle diskuze

Barbora | 17.2.2011 22:47 | ip: 78.136.189.116

Přidat příspěvek

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–29 %

30% sleva na balíček barvení řas a obočí

Barvení a úprava obočí a řas

Kastanea, Újezd 408/21, Praha 1

250 Kč končí za 7 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

1000 Kč končí za 7 dní
290 Kč
gelove-nehty-zpevneni

Gelové nehty zpevnění - zkouška nového gelu

Zpevnění přírodních nehtů odlišné kvality

Manikúra - Alena Štelcová, Náměstí Práce 2512, Zlín

290 Kč končí za 7 dní
–26 %

Prodlužování řas

Prodlužování řas

Make-up Artist Veronika Sedláčková, Mokrá Ii 289, Zlín

370 Kč končí za 22 dní
750 Kč
spring-detox

SPRING DETOX

Jarní regenerační péče o pleť

D' DESIGN cosmetic studio, Selská 80, Brno

750 Kč končí za 26 dní
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace