Zpět na Nehtová studia

Alergie

Ahoj děvčata!
Už jste se setkaly s alergií na gelové nehty? Já si dávám gelovky, měla jsem i akrylát a barvené vlasy. Nemohla jsem na to přijít z čeho mám alergii. Rudé fleky v obličeji. Teď už jsem to vypozorovala, je to z nehtů. Máte někdo zkušenosti? Nevím, co moje manikérka používá za materiál. Pravdu mi asi neřekne. Uvažuji o změně manikérky.
Helča

Helča | 10.12.2012 23:53 | ip: 90.180.178.15

Zdravím všechny, které trpí alergií na gelové nehty. Nikde jsem nenašla radu na možnou alternativu, tak jsem se ponořila do internetu a myslím, že jsem něco našla. Sice jsem teprve včera udělala objednávku, takže praktickou zkušenost zatím nemám, ale snad to zafunguje. Jedná se o jednofázové gely BB od firmy TRUSCADA, měly by být hypoalergení. Pusťte si video v píspěvku níže a pak zvažte, zda vyzkoušíte. Já určitě přidám zkušenost, až mi BB jednofázový gel dorazí. Držím vám i sobě pěsti, aby to fungovalo. bio-nehty.cz/jedno­fazove-gely

Višnja (visnjaf@seznam.cz) | 12.3.2019 14:41 | ip: 109.105.39.35

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.

Slevy v salónech krásy

–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1200 Kč končí za měsíc
–13 %

Prodlužování řas 3D

Objemová technika prodlužování řas

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1300 Kč končí za měsíc
–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

Ivana Oborník Roháčková, Rumajncevova 335/8, Liberec

1200 Kč končí za 6 dní
–23 %

Prodlužování řas “řasa na řasu 1:1”

Prodloužení řas 1:1

Salon le Chat, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

1000 Kč končí za měsíc

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

Kosmetický institut s.r.o., Mrštíkova 1122, Hradec Králové

končí za měsíc