Zpět na Permanentní make-up

Prosím o radu

Zdravím, prosím všechny, kdo se věnují perm. make-upu profesionálně a nevadí jim se podělit o své zkušenosti se začínající absolv. rekval. kurzu PM. Tápu jaký strojek, jehlový nebo modulový, budu ráda za tip na kvalitní pigmenty. Vím, že tento výběr je hodně důležitý. Děkuji Pavla

Pavla (sarsey@seznam.cz) | 23.2.2009 21:02 | ip: 213.168.186.67

Dobrý den, chci se zeptat – byli jste už někdo na permanentním make upu a doporučili byste nějakou šikovnou taterku z JM? Díky Venda

venda | 14.1.2010 19:07 | ip: 83.208.32.160

Zdravím všechny, potřebovala bych poradit, zda existuje něco jako permanentní make-up na jizvy. Mám jizvu přes celé břicho, od hrudního koše až ke stydké kosti. Je to keloidní jizva, cca 1 cm široká, tmavě červeno-fialová. Podstoupila jsem vyřezání a znovu sešití, je to však ještě horší. Dočetla jsem se, že snad lze jizvy, pomocí permanentního make-upu tělové barvy, zamaskovat. Existuje skutečně tato možost? Je někdo, kdo mi poradí? Velmi mě to trápí, snažím se najít jakékoliv jiné řešení.Plastičtí chirurgové mi řekli, že nejsou schopni mi pomoci. Díky za rady, doporučení a jakékoliv odpovědi, K.

Katy | 13.5.2010 23:22 | ip: 188.175.123.4

zkuste pani Kralikovou v Brne mozna vam pomuze dal. Meli jsme kratke skoleni o tom.
Pak se ozvete jak jste dopadla. :-)

Valentina | 15.5.2010 18:57 | ip: 188.23.223.233

Ahojky,chci se zeptat,zda neznáte v Trutnově šikovnou taterku na permanentní make-up, mám v plánu obnovit kontury rtů. Našla jsem adresu ve Vrchlabí, ale to se mi zdá už dost daleko od nás tj.z Pece.
Jinak jsem spokojená, jen poslední obnova rtů nedopadla dobře v salonu Challenge.Díky za odpovědi :-)

Olga | 6.9.2010 13:50 | ip: 90.181.169.162

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.