Zpět na Plastická chirurgie

Dotaz

Dobrý den,,
nemohu zde najít ceník,,chci na plastiku očních víčkech-můžete mi prosím napsati cenu.Děkuji.
S přáním hezkých dnů Dalinila

Daja Veselá (67.dalimila@seznam.cz) | 5.10.2009 9:02 | ip: 195.39.100.66

Dobrý den, prosím kontaktujte Vami vybraného plastického chirurga (http://www.salony-krasy.cz/…a-chirurgie/), jsme katalog salónů krásy. Přeji hezký den a mnoho štěstí.

Admin | 5.10.2009 9:40 | ip: 91.127.154.62

chtela bych si dat botox do rtu,ma s tim nekdo zkusenosti?

jirina | 29.3.2010 17:50 | ip: 88.146.176.142

nechápu,jak se někdo může napíchat botoxem…stačí když vidím doktorku na primě v pořadu jak omlazují lidi.Pilarovou­,Hanychovou a další…/.tak to by mně odradilo…známá na tom byla a pusu má jak kačer

šárka | 30.3.2010 9:10 | ip: 80.78.156.11

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je možné odstranit chlopky pod nosem laserovou metodou.A jaká je cenová relace?A co to obnáší.V jakem věku je to možné provést.Děkuji,pře­ji krásný den.Jitka

Jitka | 1.4.2010 16:50 | ip: 80.188.231.85

pro Jitku
najdi si na netu fotoepilace a tam si to přečti-mají tam i ceníky. Já osobní zkušenost nemám,ale kamarádky a jejich mamky na tom byly a problému se zatím zbavily.

šárka | 2.4.2010 10:21 | ip: 80.78.156.11

Hezký den,
je možné zmenšit prsa ze zdravotních důvodů,vadí mi při sportu,velikost 80 E.Míša

Michaela | 31.8.2010 1:49 | ip: 82.202.34.27

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.