Zpět na Plastická chirurgie

Plastická chirurgie - plastika břicha po porodu Praha

Ahoj holky, byly jste některá na plastice břicha? Po porodu to nejde dolů, už jsem zoufalá. A kde jste ji absolvovaly? Četla jsem o Interclinic, MedicomVIP. Budu ráda za tipy, děkuji

Linda | 3.3.2014 10:59 | ip: 194.228.13.201

Ahoj, jak jsem tu psala už jednou, já mám dobré zkušenosti s dr. Justanem z Brna. Byla jsem u něj na klasické tumescentní liposukci břicha a stehen. Výsledek byl perfektní, také jsem byla zoufalá, ale teď jsem konečně šťastná. Pokud o tom opravdu uvažuješ, jdi do toho. Ale samozřejmě nic není jen tak, a že to bolí po operaci je jasné. Navíc po operaci je potřeba žít zdravě, aby se operace nemusela opakovat.

Mishka | 22.3.2014 18:17 | ip: 213.235.142.21

Ahoj, na MedicomVip jsem byla a je to dobrá klinika. Péče byla perfektní, všichni na mě byli milí, nemusela jsem se o nic starat. Byla jsem v Praze, klinika byla hezká, čistá, nemůžu si stěžovat. Nemůžu to srovnat s jinými klinikami (tohle byla moje první operace), ale myslím si, že patří k těm lepším. Když jsem vybírala já, pomohla mi online poradna. Napiš jim své dotazy, popřípadě nabízí nezávaznou konzultaci, takže se tam můžeš podívat sama.

Lucka | 24.3.2014 9:19 | ip: 85.93.97.165

Ahoj,
osobně s tímto zkušenost nemám, ale má sestřenka v posledních 3 letech navštívila kliniku s jistými „problémy“ již dva krát a pokaždé byla v Yesvisage. Když nebudu vychvalovat zákrok, se kterým byla vždy spokojena, tak vyzdvihovala skvělý přístup k pacientům. Snad bude tento můj postřeh k něčemu a hodně štěstí.

Alexx86 | 14.4.2016 14:13 | ip: 37.188.134.132

Ahoj, kamarádka taky byla v pražské Yes Visage a byla moc spokojená s výsledkem. Jak píše Alexx, jsou tam profesionální doktoři a příjemný personál. Navíc nabízejí spoustu moderních metod. Můžeš chtít samozřejmě klasickou plastiku břicha, ale praktikují i méně náročné úpravy břicha po porodu. Právě ta laserová liposukce je skvělá a není po ní tak dlouhá rekonvalescence, ale to bys musela zajít na konzultaci, jaké jsou možnosti.

Zusu1 | 22.5.2016 9:57 | ip: 77.234.40.153

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.