Zpět na Problematická pleť

Co mi konečně pomohlo?

Tento článek patří všem, kteří si už nevědí rady. Já jsem bez make-upu před 2 lety nedala ani ránu, nepomohly mi ani exra silné hormonální prášky Diane 35 (a to už je fakt síla). Pak jsem potkala v ordinaci u doktora kamarádku, která měla přesně stejný problém a – vážně jsem ji nepoznala. Měla tvář jako prdelku. Začala mi blábolit o nějaké kosmetice Mary Kay a já ji v tu chvíli nevěřila ani slovo – znáte ten počáteční dojem, kdy z vás někdo chce vytřískat peníze? Koupila jsem si jeden jediný, pokračovala s druhým a po roce s třetím. Pleť se mi do dvou měsíců zlepšila (jen s těmi dvěma základními pěstícími výrobky). Teď už ani nenosím make-up, jen tónovací spf krém a jsem maximálně spokojena. Proto jsem se ani ne před týdnem i přes status studentky ponořila do práce „kosmetické poradkyně“. Takže pokud někdo chce poradit, ráda mu předám informace se vším možným, co souvisí s problematickou pletí a s mým bojem o vyrovnání pleti. anna.tezka@seznam.cz

Anna | 26.2.2008 21:01 | ip:

Dobrý den. Celý život se potýkám s problematickou pletí. A jediné co mi kdy pomohlo bylo mýdlo s propolisem (50 kč) a krém Normadern (nebo jak se to píše) od Vichy – jen ale denní. Ale to mýdlo je zázrak. ;-)

Petra | 26.2.2010 18:36 | ip: 88.101.73.4

Dobrý den,
mám vskutku problematickou pleť, alergickou a běžná kosmetika mi nesedí. Mám alergii i na kosmetiku, která je určená alergikům, prostě byl to svízel. Klidu jsem našla až úplnou náhodou, kdy jsem dostala šílenou alergickou reakci na opalovací krém. Tehdy jsem si v Řecku koupila jejich krém značky BODYFARM, až potom jsem zjistila, že je to přírodní kosmetika. Dnes kupuji už všechno…možná cena je vyšší, je to přeci jen přírodní kosmetika, ale zas toho stačí málo a vydrží to. A už rok jsou dostupní i u nás. Majítu stránky s koncovkou cz, takže jsou dostupní už nejen turistům, ale vyzkoušet ji můžete i vy, co do Řecka nejezdíte a máte jinak problémy s kosmetikou.

Jana Králová | 12.1.2012 12:50 | ip: 46.47.150.18

Popsané problémyznám moc dobře. A s tím makeupem je to jako začarovaný kruh. Jetsliže není kvalitní, zbytečně zatěžuje pleť a pokud nemátekavitní zároveň kosmetiku, takho důkladně neodstraníte a pory se tak ještě více ucpávají :(.
Používám toto a-cosmetics.cz/cis­tici-a-odlicovaci-mleko-detail.html

mishapa | 27.6.2012 7:48 | ip: 212.80.76.63

Každá pleť je velice individuální, proto se nedivte, že u různých lidí zabírá něco jiného. Já osobně mám dobré zkušenosti s italskou kosmetiku Osaine. Kosmetika není levná, ale výsledek je garantovaný. Googlujte klíčová slova „inka osaine“.

umberta | 14.7.2012 11:38 | ip: 85.181.139.28

Doporučuji kosmetiku tianDe.
Sama jsem měla velké problémy s akné a už jsem nevěděla co dál. Vyzkoušela jsem toho spoustu. Kosmetika tianDe mě naprosto změnila život od základu. Nejen že mě pomohla s problematickou pletí ale kosmetika mě tak nadchla že jsem chtěla pomáhat druhým kteří už si nevěděli s akné rady a kosmetiku jsem začala i prodávat. Nyní pracuji ne jen jako masérka (4 roky) ale i jako obchodní partner pro kosmetiku tianDe.
Přidejte se k nám a pomáhejte ostatním :)
Neváhejte mne kontaktovat. :)

Ingridka Klírová (ingspa@email.cz) | 12.10.2014 19:52 | ip: 90.177.226.14

Já mám citlivou pleť a posledně jsem potřebovala líčení na svatbu. Navštívila jsem salon tady na rohu a nechala se tam nalíčit. Po dlouhý době jsem byla hezká bez toho aniž by pak moje pleť zrudla nebo svědila. Docela příjemná změna :) . Doporučuji

Karuselka | 17.10.2016 10:07 | ip: 195.211.155.52

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.