Zpět na Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů metodou Pu Extension

Zdravím,ano je to pravda co píše Mayda. Já mám Pu Extension od ní :-) a rozhodně jsem spokojená! Díkes kočko ;-)

Radka | 8.4.2009 0:54 | ip: 89.176.11.125

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi někdo nedal vědět, kde se dá sehnat nejkvalitnější pu páska. Objednala jsem si nedávno od Oliwye a páska mi vůbec nedrží :-( prosím poraďte mi odkud si mám pásku objednat?

Leona | 21.11.2010 20:07 | ip: 213.211.60.225

Já doporučuji spíše metodu TAPE IN. To je vlastně stejné jako PU extension jen nastříhané na menší pásky a lépe se s tím pracuje. A já si objednala na stránkách SvetShopaholiku. ;-) papa

Pavlína | 25.11.2010 16:58 | ip: 90.183.115.36

Ahoj Pájo a už máš vlasy přidělané? Jak jsi s nima spokojená? Scháním nějaké, ale vůbec nevím kde sehnat dobrou kvalitu za dobré peníze :) A ještě pokud už je máš, nemáš fotku? Abych viděla jak to vypadá a jestli ti těch 20 pásků stačilo, děkuji předem za odpověď, Aneta :)

Aneta (bohacova.aneta@seznam.cz) | 9.12.2010 11:51 | ip: 213.192.60.65

Leonko taky jsem měla od ní pásku a hruza je to čínská napodobenina!!
Rozdíl jsem poznala hned jak jsem si objednala pásku na vlasy-cz.cz
ten samý název,ale tohle bylo originál co drží.
Mám od nich i vlasy Pu extension /Tape In ten název je to samé akorat každy používá jiný -pásky cca 5cm a maxximální spokojenost! Vlasy středoevropské.

Anna29 | 4.4.2011 18:10 | ip: 89.102.215.33

Anet já mám 20pásku a mě to bohatě stačí. Pokud nemáš nějakou extra extra hřívu tak ti to také bude stačit určitě.

Anna29 | 6.4.2011 19:29 | ip: 89.102.215.33

Ahojte, prosím poradte kde bych koupila opravdu 100% lidské vlasy nejlépe indické na metodu hair talk ( pu extension,nebo-li tap ex) chtěla bych si prodloužit vlasy ale nechci si někde objednat za 5000 nějaké šmejdy,nekvalitní vlasy. Děkuji moc předem za informace nebo za rady. Andrea

Anda | 3.6.2011 10:18 | ip: 95.82.158.165

Dobrý den, chci se zeptat jeslti tahle metoda při sundavani nevytrha moc vlasu..

Daisy | 25.9.2011 9:17 | ip: 62.245.120.65

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda máte z Oliwye jen pasky nebo celé vlasy?

Eliška | 8.1.2012 20:25 | ip: 83.208.96.241

Nechala jsem si metodou pásky udělět vlasy a byla jsem spokojená.Ovšem ne materiálem vlasů.Chtěla jsem východoevropské,na kterou mám i smlouvu,ale nasazené jsou Asijské,nebo Indické.Po konzultaci v jiných salonech jsem skutečně byla ujištěna,že s východoevrop­.vlasy to nemá nic společného.Vlasy mám nasazené již 4roky a toto je nejhorší,co jsem v životě měla.Snažím se opět najít salon,kde mě dají to co chci a zaplatím skutečně vlasy východoevropské­.I laik pozná,že máte nasazené vlasy. :-x

Hana (hannovo@seznam.cz) | 12.5.2012 15:13 | ip: 78.102.76.71

Ahojte.Chcela by som sa opytat ako dlho to vlastne na vlasoch vydrzi a ci sa potom budu musiet kupit nove vlasy alebo sa budu dat pouzit tie iste.Dakujem vam za odpoved.

Kajca | 19.7.2012 18:38 | ip: 178.40.236.139

na vlasové páasky jsem měla silnou alergii, začalalo to svěděním hlavy po té mě hlava bolela, ale řekla jsem si že je to asi obvyklé poté jsem měla pod pásky červené pupínky tak jsem to dala pryč po 2 dnech. Kadeřnice mi řekla, že je to dobře, měla jsem alergii na vlasové lepidlo a navíc mám citlivou pokožku! děs.. už nikdy!!!

petra (petrafrancovaa@seznam.cz) | 1.3.2013 19:31 | ip: 178.209.141.222

Ahojky holky, chtela bych se optat, chci si koupit tapetky jelikoz se jedna o nejlepsi technyku jak neposkodit vlastni vlasy, i kdyz povhybuji, ze si tim cesanim nevitrham sve vlasy =/ plno lidi mi rikalo ze i kdyz mam malo svych vlasu a jsou hodne jemne tak bych si mela zakoupit 40 pasek, tak nevim nektere mi prijdou dost huste a jine prodejny maji par vlasku, libi se mi znacka Remi, mela jsem od nich 6 pasku na clipech a vypadalo to skvele. Ale obavam se ze ty spoje budou vydet, po tom co jsem mela keratyn, jsem byla jak oskubane kure, a dost dlouho jsem se zpamatovavala ztoho jak ted vypadam, no hruza =( tak co myslite? Mate nekdo jen dvacet tapetek nandanych? Pokud ano muzete mi poslat foto, jak to vypada a info o tech vlaskach, jsko napr. gramy? Mooc dekuji za jake koli info. ;-)

karolinka (sulajovakarolina@seznam.cz) | 1.6.2013 22:36 | ip: 89.24.13.32

Já mám už přes půl roku prodloužené vlasy na Pu páskách a jsem velmi spokojená.Sama si je dávám a posunuji.Pásky mi dobře drží protože je po nalepení na vlasy ještě přicvaknu k sobě kleštičkami. Když si vlasy posunuji po 4 měsících-(záleží jak rostou vlasy) tak používám vodičku na tu lepící pásku aby nezůstávala na vlasech.
Nemám vůbec vlasy zničené.Při sundavání akorát musíme být opatrnější.
Jestli máte šikovnou kamarádku tak to zvládnete doma. Jenom si rozmyslete jaké vlasy si koupíte.Dobrý výběr a ceny mají. vlasy.cz
Šetrná metoda i pro jemné vlasy.

Lenka jitřenka | 20.8.2014 18:08 | ip: 213.168.183.139

Zdravím chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s pásky tápe od goldhair .zatím jsem žádné neměla nemám žádnou skusenost které jsou kvalitní a které ne děkuji za odpověď

Lili | 19.11.2018 16:05 | ip: 213.220.251.237

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.