Zpět na Prodlužování vlasů

Jak sundat vlasy doma

Dobrý den holky,,,potřebuju poradit,,jelikož jsem nespokojena s prodlouženýma vlasama ,,a když mě staly vlasy 13 tis-40cm..a mam je 1,5 mesice,,prý evropy,,,které se silene cuchají jsou jak chemlon a prý životnost rok a pul-to mi tvrdila PANI KADERNICE,,,no nechce se mi už do toho investovat a tak by mě zajímalo jestli jde sundat vlasy doma nebo nějaký fígl,,jsem hodně zklamaná a na to že jsem po otm toužila nekolik let ,,tak bych seted nejradsi nakopala za vyhozené peníze,,holky děkuji za radu popř.co dělat s vlasy at se necuchají ,,misty až :-(dredy

janiceee | 18.7.2009 20:46 | ip: 213.195.215.130

Ahojky musís se o ně starat tak jako by byly tvoje vlastní to znamená , že si musís nakoupit nějaká séra na konečky vlasů aby se necuchaly, masky a ted je vyborná novinka od Gliss Kur balzámy na rozčesání ve spreji na suche a nebo mokré vlasy. Propagují to v TV a je to vážně výborné, děj těm vláskům šanci a zkus si to koupit.

Marika | 19.7.2009 16:57 | ip: 85.160.0.120

ahoj, já si sundávala doma prodloužené vlasy metodou Hairtalk Extension-normálně jsem na na spoje nastříkala trochu nějakého séra na rozčesání vlasů a spoje se od sebe po chvíli začali rozlepovat…vzadu mi s rozlepováním pomohl přítel ;-)

werunqa | 4.9.2011 13:21 | ip: 85.132.162.36

Ahoj , holky taky jsem si dala vlasy prodoužené.. a chtěla bch je sundat. prej je na to nějaký olejíček.. Ale vubec nevím jak se jmenuje a nemohu ho nikde sehnat =( tak čím to mam sundat ?:) nevíte? děkuju za odpoved prosím.. =( :-|

Sandra | 15.6.2012 12:54 | ip: 62.204.241.234

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.